Veroval DROGY domáci test

Veroval DROGY domáci test

Test na zistenie známok užívania 6 rôznych drog: amfetamínov, benzodiazepínov, kokaínu, marihuany (THC), metadónu a opiátov. Samotestovanie z moču. Citlivosť >96%.

Mrzí nás to, produkt aktuálne nie je dostupný

Odporúčame Vám tieto podobné produkty

Pozrite sa tiež na produkty v podobných kategóriách

Veroval DROGY domáci test

Drogy sú psychoaktívne látky, ktoré ovplyvňujú správanie a náladu ich užívateľov. Užívanie jedného alebo viacerých druhov návykových látok so sebou nesie významné riziká. Konzumácia drog má dlhodobý negatívny dopad na fyzické zdravie jedinca a môže spôsobovať napr. paralýzu, zlyhanie obličiek, poškodenie srdca a pľúc alebo oslabenie imunitného systému. Okrem zdravotných komplikácií môžu v dôsledku potenciálnej závislosti vznikať tiežpsychosociálne problémy, ako je osamelosť, zanedbávanie práce, strata priateľov a rodiny a mnohé ďalšie. Ak dochádza ku konzumácii drog pri riadení automobilu, ohrozuje tak ich užívateľ cestnú premávku, čím ohrozuje život svoj i druhých. Nebezpečné sú hlavne pre mladých ľudí, ktorí majú tendenciu byť odvážnejší a radi skúšajú nové veci.

S domácim testom Veroval® Drogy možno rýchlo a bezpečne preukázať známky užívania amfetamínov, benzodiazepínov (upokojujúcich prostriedkov), kokaínu, marihuany, metadónu a opiátov. Všetko, čo potrebujete, je malé množstvo moču a 5 minút času.

Použitie

Test je určený na jednorazové použitie. Pri testovaní je potrebné postupovať podľa priloženého návodu.
Testovacia kazeta sa vyberie z fóliového obalu. Následne sa odstráni ochranný kryt. Zachytí sa čerstvý moč do nádobky. Test sa ponorí až po rysku do moču na aspoň 10 sekúnd. Kryt sa nasadí naspäť na testovaciu kazetu a položí sa na rovnú plochu. Výsledok sa môže prečítať po 5 minútach.

Vyskúšajte tiež ostatné výrobky značky Hartmann, ktoré sú v kategóriách Diagnostické testy, Zdravotnícky materiál a Drogové testy.

EAN: 4052199266640
Značka: Hartmann
Produktová rada: Veroval
Originálny názov: Veroval DROGY domáci test 1x1 ks
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia
EAN: 4052199266640
Značka: Hartmann
Produktová rada: Veroval
Originálny názov: Veroval DROGY domáci test 1x1 ks
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia