Topvet Sirup Kĺbová výživa Artroregen Eq pre kone 10 l

Česká značka

Topvet Sirup Kĺbová výživa Artroregen Eq pre kone 10 l

Artroregen Eq-originálna receptúra spája chondroprotektívne stavebné látky a unikátny bylinný komplex pre aktívny pohyb bez bolesti.

Môžete mať už dnes možnosti doručenia Skladom 1 ks
116,49 €
Cena za 1 l: 11,65 €
V jednej objednávke je možné zakúpiť maximálne 99 ks tohto produktu. Ak potrebujete nakúpiť viac kusov, kontaktujte nás prosím na obchod@pilulka.sk.
V košíku máte 0 ks za 0 €

Výhody produktu

Česká značka Česká značka

Artroregen Eq-originálna receptúra spája chondroprotektívne stavebné látky (glukosamín sulfát, chondroitín sulfát) a unikátny bylinný komplex ( šišiak bajkalský , kozonoha hostcová, praslička roľná vňať, stavikrv vňať). O vyššie uvedených surovinách je historicky známe a je dohľadateľné v literatúre, že sú vhodné k preventívnemu a regeneračnému použitie u športových, pracovných i rekreačných koní všetkých vekových kategórií. Zmierňuje bolesť poškodených kĺbov a zlepšuje hybnosť a výkonnosť. Odporúčame užívať preventívne od 3 mesiacov veku a ako podporu terapia koní s poškodenými kĺbmi.

Glukosamín sulfát - je štrukturálna zložka kĺbovej chrupavky. Je dôležitou súčasťou nutnú pre optimálny rast chrupavky, jej regeneráciu a spomalenie deštrukcie.

Chondroitín sulfát - je štrukturálna zložka kĺbovej chrupavky. Aktívne viaže vodu, čím hydratuje chrupavku, spomaľuje deštrukciu chrupavky. Kyselina hyalurónová-zabezpečuje optimálnu lubrikáciu kĺbu, čím bráni poškodeniu kĺbov.

MSM - spevňuje väzy a šľachy a najmä tlmí zápalové procesy. Obsahuje vysoký podiel organicky viazanej síry, ktorá pozitívne pôsobí na poškodené chrupavky.

Bylinná zmes - unikátny bioaktívne výťažky rastlín pomáhajú tlmiť zápalové procesy a majú silný chondroprotektívny účinok. Vykazujú silnú antioxidačnú aktivitu a pomáhajú chrániť kĺby pred opotrebovaním.

Návod na použitie:

  • Prvých 10 dní (štartovacie dávka) podávajte 6 ml na 100 kg ž. hm. zvieraťa. Následne (udržiavacia dávka) podávajte 3 ml na 100 kg ž. hm. po dobu 2-3 mesiacov. Následne vysaďte na 3 mesiace a kúru opakujte
  • Je možné podávať dlhodobo. Tekutá forma sa veľmi dobre aplikuje v potrave
  • Zlepšenie stavu je možné sledovať od 10. dňa používania

Upozornenie

Používajte podľa návodu na použitie. Len pre zvieratá.

Skladovanie

Skladujte v suchu pri izbovej teplote. Chráňte pred priamym slnečným žiarením a mrazom. Uchovávajte mimo dosahu detí a nepoučených osôb. Vyrobené v ČR.

Zloženie

Invertný fruktózový sirup, Glukosamín sulfát, Voda, Chondroitín sulfát, MSM, Lieh, Kyselina hyaluronová, Šišiak bajkalský štandardizovaný extrakt, Kyselina citrónová, Vitamín C, Kozonoha hostcová vňať, Praslička roľná vňať, Stavikrv vtáčia vňať.

Skúste tiež ostatné výrobky značky Topvet, ktoré sú v kategóriách Starostlivosť o kĺby zvierat, Veterinárne výživové doplnky a Veterina. Ak si nie ste istí výberom tohto produktu, inšpirujte sa v kategórii Starostlivosť o kĺby zvierat.

EAN: 8595643604118
Značka: Topvet
Veľkosť balenia: 10 l
Originálny názov: TOPVET Sirup Kĺbová výživa Artroregen Eq 10 l - pre kone 10000 ml
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia

Odporúčame vám tieto podobné produkty

EAN: 8595643604118
Značka: Topvet
Veľkosť balenia: 10 l
Originálny názov: TOPVET Sirup Kĺbová výživa Artroregen Eq 10 l - pre kone 10000 ml
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia