Termofory a termovrecká - Tip na darček (1 produktov)

Termofory a termovrecká sú praktickou vychytávkou na bolesť. Termofor vám bez nutnosti užívania liekov pomôže od bolesti svalov, reume alebo po úraze. Stačí ho napustiť teplou vodou a priložiť k postihnutému miestu. Rovnaké účinky majú aj …

Zobraziť viac

Termofory a termovrecká sú praktickou vychytávkou na bolesť. Termofor vám bez nutnosti užívania liekov pomôže od bolesti svalov, reume alebo po úraze. Stačí ho napustiť teplou vodou a priložiť k postihnutému miestu. Rovnaké účinky majú aj termovrecká. Tie v našej ponuke nájdete v rôznych veľkostiach, a tak či už potrebujete uľaviť od bolesti krku, chrbtice, chrbta, zápalov či stuhnutých svalov, stačí si vybrať ten správny. Termovrecká možno tiež využiť v chladivej forme pri akútnom úraze a opuchu.

Ďalej ponúkame malé termovrecká vhodné do vrecka napríklad na svah. Pri schádzaní kopcov vás krásne zahrejú a predídete tak nepríjemným omrzlinám. Na termofory u nás nájdete aj pletené, plyšové či flanelové obaly.

Užívatelia si najviac obľúbili značky Kinecare, Cryoflex a Depan. Najlepšie hodnoteným výrobkom je Cryoflex studený/teplý obklad gélový gélový 27x12 cm 2 ks.

Termofory a termovrecká - Tip na darček - recenzie a skúsenosti zákazníkov
Zaujíma vás, aké skúsenosti majú s produktmi Termofory a termovrecká - Tip na darček ostatní zákazníci? Mrknite sa na ich recenzie, nech nekupujete mačku vo vreci.
Ľudia hodnotia produkty v kategórii Termofory a termovrecká - Tip na darček na 92 %
Recenzia produktu: Cryoflex studený/teplý obklad gélový gélový 27x12 cm 2 ks
5 / 7x
Perfektní, mám neustále v lednici, při používání dávám na mražák, je to lepší jako led, který se rozpouští a neobemkne tak přesně postižené místo, používám na kotníky, kolena, zápěstí atd. Po nahřátí dobré třeba na zablokovaný krk od průvanu. Použití je spousta.
Recenzia produktu: Depan Termofor ohrievacia fľaša s pleteným obalom Bodky 2 l
5 / 7x
Zdravotnický prostředek, který jsem si u Vás objednala, byl doručen na pobočku včas a v pořádku. Jsem spokojená \ud83d\ude42
Recenzia produktu: 3M Nexcare ColdHot Classic gélový obklad 26,5 x 10 cm
5 / 2x
Mám týchto obkladov viac, rôzne veľkosti, nahrievam v mikrovlnke, alebo chladím v mrazničke, na úľavu od bolesti sú perfektné. Výborná alternatíva tabletových foriem liekov, ktoré majú neblahé vedľajšie účinky hlavne na tráviaci trakt.
Recenzia produktu: Fazzini Termofor 2 l
5 / 2x
Spokojnosť :-).
Recenzia produktu: Cryos Farma gélové vankúšiky 12 x 12 cm 2 ks
5 / 2x
Tyto gelové polštářky můžou ocenit novopečené maminky na nahřívání prsou před kojením, či na chlazení namáhaných bradavek, které si zvykají na kojení.
Recenzia produktu: Mueller Reusable COLD/HOT Pack chladivý/hrejivý vankúšik 15x22cm 1x1 ks
5 / 3x
Jediná nevýhoda je typ balenia. Myslela som si, že to na obrázku je len vrchný obal a vo vnútri silikónový vankúšik. Avšak presne čo je na fotke je už final produkt, priklada sa tento sáčok
Recenzia produktu: Hartmann Cosmos active Opakovane použiteľný gélový vankúšik hot/cold
5 / 4x
Velmi účinný, ale nevím, jestli jsem neměla objednat 2 ks.
Recenzia produktu: Mueller Hrejivý/chladivý vankúšik (gélové guličky) modrý 1x1 ks
4.8 / 4x
Používám na koňary
Recenzia produktu: Babymoov Ohrievač fliaš cestovný Blue Stars
3 / 1x
ohřívač používáme v případě nouze ohřívá dlouho a málo... ale v létě stačí
Recenzia produktu: 3M Nexcare ColdHot Comfort gélový obklad, suchý zips 26 x 11 cm
3 / 2x
Byl to dárek a pekny trapas protoze obsahem bylo jine zboží jak značkou tak rozměrem, takze oslavenec pekne dekuje..

Pozrite sa na produkty z kategórie Termofory a termovrecká zoradené od najlepšie hodnotených. Pozrite sa na produkty z kategórie Termofory a termovrecká zoradené od tých najlacnejších. Kategóriu Termofory a termovrecká sme pre vás poskladali od najkvalitnejších produktov.