Tekuté rúže - Ecocert (3 produktov)

Doprajte si krásne pery po celý deň bez ohľadu na okolností vďaka tekutým rúžom. Tekutý rúž vám dodá intenzívnu farbu bez rozmazávania sa a odtláčania sa. Obvykle dodajú perám elegantný, matný efekt, ktorý dokonale dotvorí váš celkový vzhľad. …

Zobraziť viac

Doprajte si krásne pery po celý deň bez ohľadu na okolností vďaka tekutým rúžom. Tekutý rúž vám dodá intenzívnu farbu bez rozmazávania sa a odtláčania sa. Obvykle dodajú perám elegantný, matný efekt, ktorý dokonale dotvorí váš celkový vzhľad. Vyberte si zo širokej škály odtieňov vhodných na každú príležitosť pre každú ženu, bez ohľadu na to, či obľubuje sexy červené pery alebo nenápadné telové odtiene. Tekutý rúž je však nutné nanášať na hladké, hydratované pery, aby vám vydržal celý deň a nevysušil jemnú pokožku pier, preto nezabudnite pred jeho aplikáciou perám dopriať aj kvalitný balzam na pery, ktorý im dodá potrebnú výživu a hydratáciu.

Najlepšie hodnoteným výrobkom je Maybelline New York New York Superstay Vinyl Ink 20 Coy tekutý rúž 4.2 ml. Užívatelia si najviac obľúbili značky Maybelline New York, L'Oréal Paris a Yves Rocher.

The Organic Pharmacy Krémový rúž červený 5 ml

Môžete mať už dnes
22,90 €
10,90 €

The Organic Pharmacy Krémový rúž korálový 5 ml

Môžete mať už dnes
22,90 €
10,90 €

The Organic Pharmacy Krémový rúž rúžový 5 ml

Môžete mať už dnes
22,90 €
10,90 €
Tekuté rúže - Ecocert - recenzie a skúsenosti zákazníkov
Zaujíma vás, aké skúsenosti majú s produktmi Tekuté rúže - Ecocert ostatní zákazníci? Mrknite sa na ich recenzie, nech nekupujete mačku vo vreci.
Ľudia hodnotia produkty v kategórii Tekuté rúže - Ecocert na 92 %
Recenzia produktu: L'Oréal Paris Les Chocolats Ultra Matte 842-Candy Man Rúž na pery 7.4 ml
5 / 2x
vydrži velmi dlho, má nadhernú farbu, ale vysušuje, no s tým je potreba u dlhotrvájúcich leskoch počítať
Recenzia produktu: Maybelline New York Super Stay Matte Ink 05-Loyalist rúž na pery 5 ml
5 / 3x
Rúž som zakúpila na základe veľmi pozitívnej recenzie. Bohužiaľ dostavilo sa sklamanie z tohoto produktu. Odtieň ktorý som si vybrala zrejme nešťastne z mojich pier vytvoril až priveľmi nude efekt a tak som nedocielila nič iné len výzor úst v spojení s tvárou ako po chorobe. Ako keby som nemala pery, celkovo sa mi tón pleti spojil s tónom pier a teda musím skonštatovať že tento produkt používať nebudem ???? rovnako sa otieral nedržal tak ako som bola zvyknutá pri iných rúžoch založených na báze trvácnosti. Na perách mi zanechal lepkavý film, úplne nezaschol celkovo som z neho mala pocit ako keby som si naniesla krémovo gélový lesk ale bez lesklého efektu. U iných som bola zvyknutá, že rúž zaschol a ja som sa cítila komfortne. Zanechával stopy na zuboch. Od značky Maybelline som rozhodne očakávala viac. Čo ale môžem vyzdvihnúť bola príjemná vôňa a celkom obstojne tvarovaný stetček na nanášanie. Celkovo ho hodnotím na 2 mínus až 3 v pomere cena a kvalita.
Recenzia produktu: Maybelline New York Superstay Matte Ink 125-Inspirer Rúž na pery 5 ml
5 / 3x
Tieto superstay matte ink rúže sú najlepšie tekuté matné rúže. Je síce potrebné ich správne aplikovať, teda naniesť tenkú vrstvu, po prípade otlačiť do papierovej servítky. Vtedy vydržia kľudne aj celý deň, mastné jedlá, bozkávanie bez problémov. Odporúčam!
Recenzia produktu: Maybelline New York Super Stay Matte Ink 50-Voyager rúž na pery 5 ml
5 / 2x
Krásně drží. Nemohla jsem jí sundat????
Recenzia produktu: Maybelline New York Superstay Matte Ink 25-Heroine Rúž na pery 5 ml
5 / 1x
Nejlepší tekutá rtěnka za rozumnou cenu, která opravdu vydrží celý den. Večer odličuji olejíčkem, pleťovou vodou nejde!
Recenzia produktu: Maybelline New York Super Stay Matte Ink 20 - Pioneer Rúž na pery 5 ml
5 / 1x
Rtěnka která drží celý den! Musím odlíčit olejíčkem.
Recenzia produktu: Maybelline New York Superstay Matte Ink 130-SelfStarter Rúž na pery 5 ml
5 / 3x
Přítelkyně je naprosto spokojená určitě jsme nekupovali naposledy
Recenzia produktu: Maybelline New York Superstay Matte Ink 1-Lover rúž na pery 15 ml
4.8 / 6x
Naprosto perfektní!
Recenzia produktu: Maybelline New York New York Superstay Vinyl Ink 20 Coy tekutý rúž 4.2 ml
4.4 / 33x
Tekutá rtěnka je prostě pecka a hlavně odstín 20 COY vydrží vážně dlouho a nesmyva se. Nezanechává odstín na sklenici. Proto je úžasná a hlavně matný odstín vypadá moc přirozeně. Testováno prostřednictvím All2test.com
Recenzia produktu: NYX Professional Makeup Soft Matte Lip Cream Ikonický tekutý rúž - Cannes 8 ml
4.3 / 45x
Lesk je velice příjemný na rtech, je jemný a pěkně voní, nevysušuje. Jsem spokojena určitě zakoupím i v jiných barvách. Lesk mám v odstínu 19 Cannes a asi nic bych nevyčetla. Testováno prostřednictvím All2test.com

Pozrite sa na produkty z kategórie Tekuté rúže zoradené od najlepšie hodnotených. Pozrite sa na produkty z kategórie Tekuté rúže zoradené od najlacnejších. V kategórii Tekuté rúže nájdete tovar poskladaný od najkvalitnejších kúskov.