SizeAndSymmetry Nutrition Whey Protein 80 CFM biela čokoláda/pistácie 1000g

SizeAndSymmetry Nutrition Whey Protein 80 CFM biela čokoláda/pistácie 1000g

Mrzí nás to, produkt aktuálne nie je dostupný

Odporúčame vám tieto podobné produkty

Pozrite sa tiež na produkty v podobných kategóriách

CFM metóda, inak tiež nazývaná mikrofiltrácia za pomoci toku cez skrížené membrány keramických filtrov, zachováva nutričnú hodnotu danej suroviny a oddeľuje iba kvalitné bielkovinové frakcie. Metóda mikrofiltrácie zabezpečuje oddelenie veľmi kvalitných a plne využiteľných bielkovín bez nežiaducej denaturácie, ktorá nastáva u lacnejších metód spracovania.

Je vyrábaný v piatich veľmi podarených príchutiach, oplývajúca nenahraditeľnou smotanovou chuťou. Medzi "osemdesiatymi" sa jedná o unikátne spojenie lahodnej chuti a funkčnosti. Je veľmi rýchlo stráviteľný. Srvátková bielkovina postupuje stráveniu veľmi rýchlo, je tak bez problémov využiteľná pre okamžité doplnenie aminokyselín po náročnom silovom tréningu. Aminokyseliny doslova prestupujú tráviacim systémom a napomáhajú regenerácii a rastu svalových buniek. Toho využijú ako športovci pri snahe o nárast svalovej hmoty a sily, tak aj športovci pri snahe o zníženie množstva telesného tuku.

CFM 80™ neobsahuje zahusťovadlá, neplní zbytočne váš žalúdok balastnými látkami, ktoré zhoršujú trávenie bielkoviny a spôsobujú tráviace ťažkosti. Navyše je sladený umelým sladidlom sukralózou, to je považované v súčasnosti za najzdravšie umelé sladidlo, ktoré nemá žiadne vedľajšie vplyvy na ľudský organizmus.

Proteín 80 CFM v bodoch

  • Vysokopercentný koncentrát
  • Bez nežiaducej denaturácie (znehodnotenie) bielkoviny
  • Rýchla a ľahká stráviteľnosť
  • Sladený sukralózou
  • Nízky obsah laktózy a mliečneho tuku

Ingrediencie

100% srvátkový proteínový koncentrát spracovaný metódou CFM (mlieko), sójový lecitín, aróma, sladidlo sukralóza, farbivo spirulina, protihrudkujúca látka: oxid kremičitý, protihrudkujúca látka: oxid kremičitý.

Dávkovanie

1 dávka = 1 odmerka (30 g). Zmiešajte 1 dávku s 150 - 220 ml vody. Užívajte 2-3 x denne vždy s 2 hodinovým odstupom od pevného jedla. Jednu dávku užívajte s odstupom 30 min. po tréningu.

Upozornenie 
Doplnok stravy so sladidlami. Vhodné pre športovcov. Nie je určené pre deti, mladistvých do 18 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Ukladajte mimo dosahu detí. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Skladujte v suchu v teplote do 25 ° C mimo priame slnečné žiarenie. Po otvorení spotrebujte do 60 dní. Výrobca neručí za prípadné škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním.

Pozrite tiež ostatné produkty značky SizeAndSymmetry, ktoré nájdete v kategóriách Šport a Proteíny.

EAN: 4006665110470
Značka: SizeAndSymmetry
Forma: Prášok na výrobu nápoja
Pre: Pre dospelých
Originálny názov: SizeAndSymmetry Nutrition Whey Protein 80 CFM bílá čokoláda/pistácie 1000 g
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia
EAN: 4006665110470
Značka: SizeAndSymmetry
Forma: Prášok na výrobu nápoja
Pre: Pre dospelých
Originálny názov: SizeAndSymmetry Nutrition Whey Protein 80 CFM bílá čokoláda/pistácie 1000 g
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia