Silikónové venušine guličky - Plast (4 produktov)

Venušine guličky sú obľúbené nielen pre svoje stimulačné schopnosti. Sú tiež skvelou pomôckou na posilňovanie panvového svalstva. Odborníci ich vrelo odporúčajú ženám po pôrode a ženám pokročilejšieho veku, v ktorom môžu prichádzať problémy s …

Zobraziť viac

Venušine guličky sú obľúbené nielen pre svoje stimulačné schopnosti. Sú tiež skvelou pomôckou na posilňovanie panvového svalstva. Odborníci ich vrelo odporúčajú ženám po pôrode a ženám pokročilejšieho veku, v ktorom môžu prichádzať problémy s inkontinenciou. Silikón navyše prináša ďalšie pozitívne vlastnosti, ktoré v sebe táto praktická erotická hračka skrýva. Viete aké?

Výhody silikónu

Guličky v tejto kategórii sú, vrátane pútka, vyrobené z kvalitného lekárskeho silikónu, ktorý sa veľmi rýchlo prispôsobí ľudskej teplote. Ich povrch je hodvábne hebký. Charakteristickými vlastnosťami silikónu sú predovšetkým zdravotná nezávadnosť, ohybnosť, farebná stálosť a dlhá životnosť. Venušine guličky sa tiež skvele čistia a udržujú. Väčšina erotických pomôcok sa dnes vyrába práve z lekárskeho silikónu, na ktorý nevznikajú alergické reakcie. Oproti tomu alergia na latex je častou komplikáciou.

Ako používať venušine guličky?

Žiadna veda v tom nie je. Pokiaľ je potrebné, naneste na guličky lubrikačný gél a zaveďte jednu po druhej do pošvy tak, aby pútko zostalo vonku. Ucítite príjemné chvenie spôsobené kovovým závažím, ktoré naráža o steny guličiek. Automaticky tak začnete zatínať svaly v podbrušku a tým aj posilňovať panvové dno.

Údržba venušiných guličiek

Silikónové guličky sú vodotesné, preto ich s kľudom po použití môžete umyť mydlom bez glycerínu a opláchnuť pod vlažnou vodou. Ošetrite ich dezinfekciou určenou pre erotické pomôcky zo silikónu a nechajte pár minút voľne uschnúť.

Užívatelia si obľúbili značky Lady Dreams, Fun Factory a Pretty Love. Najlepšie hodnoteným výrobkom je Lovetoy Iwhizz Luna Kegel Ball.

Pretty Love Venušine guličky Werner

Pretty Love Venušine guličky Werner

Môžete mať už dnes
Lady Dreams Venušiny guličky - Melody, modré

Lady Dreams Venušiny guličky - Melody, modré

Môžete mať už dnes
Lady Dreams Venušine guličky vibračné Syna

Lady Dreams Venušine guličky vibračné Syna

Môžete mať už dnes
Lady Dreams Sada pomůcek Reticulum

Lady Dreams Sada pomůcek Reticulum

Môžete mať v piatok 3. 5.
Silikónové venušine guličky - Plast - recenzie a skúsenosti zákazníkov
Zaujíma vás, aké skúsenosti majú s produktmi Silikónové venušine guličky - Plast ostatní zákazníci? Mrknite sa na ich recenzie, nech nekupujete mačku vo vreci.
Ľudia hodnotia produkty v kategórii Silikónové venušine guličky - Plast na 86 %
Recenzia produktu: Pretty Love Venušine guličky Orgasmic Ball 2 ks
5 / 1x
Perfektni na posileni panevniho dna. Po prvnim tydnu vidim vysledky.
Recenzia produktu: Lovetoy Iwhizz Luna Kegel Ball
4.9 / 7x
Ešte nevyskúšané
Recenzia produktu: Pretty Love Venušine guličky Werner
3 / 2x
Produkt nefunguje, pri nabíjaní nesvieti. Chýba slovenský alebo český návod.

Pozrite sa na produkty z kategórie Silikónové venušine guličky zoradené od tých najlepšie hodnotených. Tovar z kategórie Silikónové venušine guličky sme pre vás podkladali od najlacnejších po najdrahší. Alebo sa pozrite na produkty z kategórie Silikónové venušine guličky zoradené od tých najkvalitnejších kúskov.