RED MORINGA SPORT 120 kapsúl

RED MORINGA SPORT 120 kapsúl

Doprava zadarmo

Obsahuje 120 kapsúl nabitých tými najúčinnejšími látkami prírodnej povahy, podporujúcimi vitalitu, energiu a športový výkon muža. Každá kapsula pozostáva z prášku z listov Moringy pestovanej na našich plantážach v Karibiku v kontrolovanej kvalite a z extraktu koreňa rastliny Tribulus terrestris s obsahom saponínov nad 90%.

Skladom 1-5 ks Môžete mať už v utorok 25. 2. možnosti doručenia
Osobný odber v lekárni nie je možný
60 €
Cena za 1 ks: 0.5 €
Nákupom získate 60 kreditov

RED MORINGA SPORT 120 kapsúl

Jedinečná kombinácia pre športový výkon – Tribulus a Moringa!

TRIBULUS TERRESTRIS

Extrakt z koreňa Tribulus terrestris je známy najmä obsahom tzv. saponínov. Steroidné saponíny(známe ako saraponíny) sú kľúčové elementy pri tvorbe steroidov. Na rozdiel od anabolických steroidov, saraponíny sú prírodné prekurzory s rovnakým efektom, ako anabolické steroidy. Podporujú rast svalovej hmoty a zvyšujú hladinu testosterónu, avšak na rozdiel od syntetických anabolík sú bezpečné.

Saraponíny môžu pozitívne ovplyvniť hladiny testosterónu nasledovnými spôsobmi:

  • podporujú uvoľňovanie LH (luteinizačný hormón)
  • zvyšujú citlivosť tolerancie organizmu na androgény
  • zvyšujú hladinu molekúl DHEA (prekurzor testosterónu)

Bolo preukázané, že užívaním saponínov pri intenzívnych tréningoch dochádza k zvyšovaniu efektivity a výdrže, ale aj k rýchlejšiemu budovaniu svalovej hmoty. Množstvo doplnkov na súčasnom trhu obsahuje extrakt koreňa tribulusu s nízkym obsahom saponínov, resp. nízkym obsahom protodioscínu – takže očakávaný efekt sa ani pri dlhodobom užívaní nedostaví.

RED MORINGA SPORT obsahuje Tribulus terrestris s obsahom saponínov nad 90%!

MORINGA CARIBBEAN

Vedecké štúdie dokázali, že listy Moringy vykazujú blahodarné účinky na organizmus vďaka pestrému obsahu prírodných účinných látok (polyfenoly, flavonoidy, vitamíny, aminokyseliny, alkaloidy, taníny). Vďaka vitamínom s antioxidačným efektom podporuje moringa zdravý rast a bunkový vývoj, má anti-aging efekt a zvyšuje imunitné prejavy organizmu, čo je veľmi dôležité práve pre športovcov. Prostredníctvom ďalšej dôležitej skupiny vitamínov B (B1 - tiamín, B2 - riboflavín, B3, B6 - pyridoxín) pôsobí na stabilizáciu duševnej činnosti, stimuluje mozgovú činnosť a inhibuje pôsobenie toxínov v organizme.

Kombinácia prášku z listov moringy a extraktu z koreňa Tribulusu s obsahom saponínov nad 90% pôsobí na organizmus športovca komplexne a synergicky. Podporuje:

  • športový výkon
  • aktiváciu energetických rezerv
  • regeneráciu po výkone
  • eliminuje možné zranenia

Vysoký obsah aminokyselín obsiahnutých v samotnej moringe dopĺňa celkový aminokyselinový pool športovca. Prítomnosť arginínu spolu s pôsobením Tribulusu významne ovplyvňuje vylučovanie testosterónu.

Ideálny duo-efekt priamo z dielne prírody bez negatívnych dopadov na organizmus!

Kvalita produktu:

Naše produkty sú tvorené z čistých prírodných preparátov, za ktorých kvalitu zodpovedáme my. Pestovanie Moringy karibskej prebieha na panenských plantážach sopečného ostrova St. Lucia v Karibiku, s prísne regulovaným zberom, spracovaním a uskladnením v súlade s najprísnejšími normami kladenými na daný typ materiálu, kontrolou hygieny a sterility.

Ponúkame vysoko výživné, čisté, nechemické, bezpesticídne a bezherbicídne produkty prvotriednej kvality. V našich produktoch udržiavame všetky výživové prvky, pôvodnú farbu a vôňu. Naše moringové stromy sú pestované podľa najprísnejších noriem pre organické poľnohospodárstvo a následné spracovávanie prebieha v adekvátnych zariadeniach, opäť v súlade s prísnymi medzinárodnými štandardmi. Počas sušenia, ktoré má za úlohu dostať vodu z listov čerstvej moringy, používame iba veľmi nízku teplotu do 42°C. Výsledkom je ešte výživnejšie list moringy než keby bol získaný iným spôsobom sušenia.

Zloženie (1 kapsula):

Prášok z listov Moringa Caribbean (250 mg), extrakt z koreňa Tribulus terrestris (180 mg), želatína, farbivá: azorubín, oxid železitý, oxid titaničitý.

Obsah saponínov v Tribulus terrestris: nad 90%.

Obsah balenia:

Balenie obsahuje 120 kapsúl. Hmotnosť balenia je 63,48 g.

Dávkovanie:

Denná dávka pre dospelých nad 18 rokov - 2×2 kapsule (ráno a večer).

Kapsule užiť po jedle pre vyššiu biodostupnosť a vstrebateľnosť nutrientov.

Pre športovcov sa odporúča 800 mg extraktu Tribulus terrestris denne (s obsahom saponínov od 45 %). Ideálne je začať s dvojnásobnou dávkou počas prvých dvoch týždňov užívania (alebo užívať doplnok s obsahom saponínov 90 %). Dlhodobé užívanie by nemalo presiahnuť tri mesiace. Po minimálne 2-týždňovej prestávke je možné v užívaní pokračovať s rovnakým dávkovaním.

Neboli popísané žiadne vedľajšie účinky užívania.

Upozornenie:

Nevhodné pre deti do troch rokov, mladých mužov do 18 rokov a ženy. Uchovávajte na suchom mieste pri teplote do 25°C, s dobre uzatvoreným obalom. Chráňte pred vlhkom, mrazom, priamym slnečným svetlom a sálavým teplom. Uskladňujte mimo dosah detí. Odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada pestrej stravy.

Odporúčanú dennú dávku neprekračujte. Výživové doplnky nie sú náhradou vyváženej a pestrej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Pozrite tiež ďalšie výrobky značky MORINGA caribbean, ktoré sú v kategóriách Stimulanty a energizéry, Šport a Športová výživa.

EAN: 4260568521270
Značka: MORINGA caribbean
Velikost balení: 120 ks
Cesta podania: Perorálne - prehĺta sa
Forma: Kapsule
Pre: Pre dospelých
Časť tela: Svaly
Na čo je: Na energiu
Originálny názov: RED MORINGA SPORT – 120 kapsúl
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia

Odporúčame Vám tieto podobné produkty

Doplňujúce informácie

EAN: 4260568521270
Značka: MORINGA caribbean
Velikost balení: 120 ks
Cesta podania: Perorálne - prehĺta sa
Forma: Kapsule
Pre: Pre dospelých
Časť tela: Svaly
Na čo je: Na energiu
Originálny názov: RED MORINGA SPORT – 120 kapsúl
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia