Detské príkrmy bez cukru - Bez pridaného cukru (5 produktov)

Nikdy nie je príliš neskoro na to, aby ste začali čítať etikety. A nikdy nie je príliš neskoro ani na to, aby ste svojmu drobcovi zaistili tú najlepšiu možnú výživu. Preto sme pre vás pripravili túto kategóriu plnú detských výživ bez cukru, ktoré …

Zobraziť viac

Nikdy nie je príliš neskoro na to, aby ste začali čítať etikety. A nikdy nie je príliš neskoro ani na to, aby ste svojmu drobcovi zaistili tú najlepšiu možnú výživu. Preto sme pre vás pripravili túto kategóriu plnú detských výživ bez cukru, ktoré sú ideálne pre vaše dieťatko a jeho správny vývoj.

Stop pridanému cukru

Zaujíma vás, koľko je presne cukru v detskej výžive, ktorú kupujete svojim deťom? Dobrá správa. Tieto výživy totiž žiadny pridaný cukor neobsahujú. To však neznamená, že nechutia dobre - väčšinu z nich si rodičia pochvaľujú a tvrdia, že ich deti zhltnú rovnako rýchlo ako výrobky iných značiek s pridanými cukrami.

Skúste vymeniť veľké množstvo cukru v klasických výživách za tieto dobroty bez pridaných nezmyslov. Cukor môže viesť k vzniku zubného kazu a ďalším zdravotným problémom, ktorým je fajn u drobcov predísť. Vyberajte zo zeleninových, mäsovo-zeleninových alebo ovocných desiat.

Zákazníci hodnotia najlepšie rady Good Goût. Najlepšie hodnoteným výrobkom je Good Goût BIO Pór so zemiakmi a treskou 190 g.

Good Goût BIO Hruška 4 x 85 g

Môžete mať za 2 dni v pondelok 22. 7.
Dátum expirácie: 15. 10. 2024

HiPP BIO Broskyňa s hruškou 125 g

Môžete mať za 2 dni v pondelok 22. 7.
1,79 €

Good Goût BIO Pór so zemiakmi a treskou 190 g

Môžete mať za 2 dni v pondelok 22. 7.
4 €
3,39 €
Dátum expirácie: 17. 8. 2024
Detské príkrmy bez cukru - Bez pridaného cukru - recenzie a skúsenosti zákazníkov
Zaujíma vás, aké skúsenosti majú s produktmi Detské príkrmy bez cukru - Bez pridaného cukru ostatní zákazníci? Mrknite sa na ich recenzie, nech nekupujete mačku vo vreci.
Ľudia hodnotia produkty v kategórii Detské príkrmy bez cukru - Bez pridaného cukru na 96 %
Recenzia produktu: Salvest Family BIO Mango 100% 450 g
5 / 8x
Chuť neviem posúdiť, kúpila som to ako darček.
Recenzia produktu: HiPP Príkrm ovocný jablká s banánmi a broskyňami 125 g
4.7 / 72x
Vše v pořádku

Tovar z kategórie Príkrmy bez cukru sme pre vás podkladali od najlacnejších po najdrahší. Alebo sa pozrite na produkty z kategórie Príkrmy bez cukru zoradené od tých najkvalitnejších kúskov. Tie najpredávanejších kúsky v kategórii Príkrmy bez cukru nájdete medzi prvými.