Philips Sonicare ProtectiveClean HX6807/35 1+1

Philips Sonicare ProtectiveClean HX6807/35 1+1

Elektrická sonická zubná kefka. Pocíťte, o čo jemnejšie je čistenie so snímačom tlaku, a dosiahnite pritom belšie zuby už za 1 týždeň.

Mrzí nás to, produkt aktuálne nie je dostupný
5.0
5
4
3
2
1

Odporúčame Vám tieto podobné produkty

Pozrite sa tiež na produkty v podobných kategóriách

5.0
5
4
3
2
1

Philips Sonicare ProtectiveClean HX6807/35 1+1

Pozrite tiež ďalšie výrobky značky Philips Sonicare, ktoré sú v kategóriách Philips Sonicare, Sonické zubné kefky a Dentálna hygiena. Výrobok kúpite teraz so zľavou 17 %.

EAN: 8710103863236
Značka: Philips Sonicare
Pre: Pre dospelých
Časť tela: Zuby, ďasná
Originálny názov: Philips Sonicare ProtectiveClean 1+1 HX6807/35
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia
5.0
5
4
3
2
1

Hodnotenie produktov

hodnotiaci 17. 2. 2020 23:33
Dojmy z výrobku: - kto je zvyknutý na najmäkšie curaproxy, hlavica optimal white bude preň tvrdá (preto na základe skúšky v obchode zvažujem sensitive alebo pro results - škoda, že sa už nepredáva ten mix 4 kefiek, kde okrem uvedených typov bol aj intercare a optimal white) - indikátor tlaku nie je veľmi citlivý, museli by ste tlačiť naozaj poriadne, aby sa aktivoval (vraj je možnosť prekalibrovaním zmeniť citlivosť, vyskúšam, no podľa mňa pre väčšinu ľudí zbytočná funkcia) - kefka je určite hlučnejšia oproti tomu, čo ukazujú v reklame, ale je to otázka zvyku - mám však pocit, že najnovší rad diamond je v tomto smere ešte hlučnejší (aspoň podľa dojmu v obchode) - baterka na jedno dobitie zdá sa vydrží omnoho dlhšie, ako deklaruje výrobca - jedno z dvoch puzdier má uzáver, ktorý celkom dobre nedolieha, preto puzdro nedrží uzavreté - prechod na el. kefku bol pre mňa náročnejší, ako som očakával, keďže mám problémy s ďasnami a trochu krivé zuby, treba si však nájsť svoj systém; pre ľudí so zdravými zubami a ďasnami by nemal byť veľký problém - práve pre citlivé ďasná oceňujem možnosť vybrať si na tomto modeli z dvoch intenzít, prechod z manuálnej kefky to určite uľahčí (dá sa využiť aj program easy start, ktorý počas 7 dní, resp. 14 čistení postupne zvyšuje intenzitu) - kto je zvyknutý na dôkladné čistenie, dvojminútový časovač ho bude najprv frustrovať, lebo strašne človeka naháňa, ale postupne oceňujem praktickosť tohto systému pre uponáhľaného človeka - osobne plánujem dvakrát to týždňa použiť aj manuálnu kefku kvôli pocitu dôkladnejšieho vyčistenia a uchovania zručnosti s manuálnou kefkou - tento typ a dvojbalenie je výborný pomer cena/kvalita; pre ľudí, ktorí nie sú posadnutí zubami sú niekoľkonásobne drahšie, vyššie a novšie modely úplne zbytočné, rôzne čistiace programy na nich podľa mňa skôr marketingom s malou pridanou hodnotou; výber nižšej z dvoch intenzít na tomto modeli vám podľa mňa čiastočne vynahradí programy na vyšších modeloch ako napr. sensitive či gum care - tá vyššia intenzita je naozaj sila, už pri nižšej intenzite som na niektorých stoličkách videl prečistenie, ktoré som s manuálnou kefkou nedosiahol - kefka je elegantná, dobre sa s ňou manipuluje - ja som si zvykol po nanesení pasty najprv nezapnutou kefkou prečistiť plôšky stoličiek, čím sa zároveň rozotrie pasta po zuboch, až v ústach potom kefku zapnem - po počiatočnom rozčarovaní a zvykaní si považujem tento model za dobrú kúpu, teraz už mám jednoducho pocit, že pre moje zuby to bude benefit
Peter S. 25. 12. 2019 18:13
Kefky funguju, akurat v popise je že jedna kefka je mentolovej farby(tlačítko) a druhá modrej farby. Obidve ale boli mentolovej farby takže sme si museli jednu označiť fixkou aby sme ich vedeli rozoznat.
EAN: 8710103863236
Značka: Philips Sonicare
Pre: Pre dospelých
Časť tela: Zuby, ďasná
Originálny názov: Philips Sonicare ProtectiveClean 1+1 HX6807/35
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia