Petkit Fresh Smart miska pro psy a kočky 0,45l - Kraví vzor

Novinka

Petkit Fresh Smart miska pro psy a kočky 0,45l - Kraví vzor

Primeraná strava je pre zdravie vašich domácich zvierat mimoriadne dôležitá. Nezabúdajte však, že nezáleží len na kvalite, ale aj na množstve prijímanej potravy. Ak chcete rýchlo, pohodlne a presne odvážiť správnu porciu pre vášho domáceho miláčika, použite misku Fresh od spoločnosti PetKit.

43,08 €
V jednej objednávke je možné zakúpiť maximálne 99 ks tohto produktu. Ak potrebujete nakúpiť viac kusov, kontaktujte nás prosím na obchod@pilulka.sk.
V košíku máte 0 ks za Zadarmo
  • Najspoľahlivejšia internetová lekáreň na Slovensku Najspoľahlivejšia internetová lekáreň na Slovensku
  • Viac ako 1 milión spokojných zákazníkov Viac ako 1 milión spokojných zákazníkov
  • Cez 40 000 produktov v ponuke skladom Cez 40 000 produktov v ponuke skladom

Zabudovaná váha zaručuje presné meranie, ktorého výsledky budete poznať vďaka zabudovanému LCD displeju. Zariadenie môžete tiež spárovať so špeciálnou aplikáciou a získať tak prístup k cenným informáciám a tipom.

Okamžite môžete zistiť, koľko váži porcia pripravená pre vášho domáceho miláčika

Misa je vybavená 4-miestnym LCD displejom. Keď do nej nasypete psie alebo mačacie chrumky, zariadenie ich neustále váži a zobrazuje ich aktuálny objem. Na prvý pohľad tak vidíte, či váš domáci miláčik dostáva správne množstvo potravy. Už nemusíte merať jedlo od oka ani sa trápiť s ďalšími váhami. So súpravou PetKit môžete bez námahy pripraviť optimálnu porciu pre svojho domáceho miláčika.

Užitočné tipy v aplikácii

Chcete ešte lepšie plánovať stravu pre svojho domáceho miláčika? Spojte misku Fresh s aplikáciou PetKit, ktorá vám poskytne množstvo užitočných informácií. Na základe plemena a úrovne aktivity vášho domáceho maznáčika vám navrhne optimálne množstvo krmiva. To vám pomôže naučiť sa, ako kŕmiť svojho domáceho miláčika, aby ste sa správne starali o jeho zdravie. Budete ho tiež chrániť pred nadváhou a podváhou.

Praktický dizajn

Vďaka starostlivo premyslenému dizajnu a remeselnému spracovaniu s vynikajúcou kvalitou materiálov misku Fresh ľahko vyčistíte a udržíte ju dlho v dobrom stave. Výrobok uspokojí potreby rôznych domácich zvierat. Je vhodná pre mačky aj psy. Neváži veľa, takže ju môžete ľahko premiestniť alebo zdvihnúť na naplnenie alebo čistenie. Navyše vďaka podložkám na dne sa nebude posúvať, keď bude váš domáci miláčik jesť.

Pozrite tiež ostatné produkty značky Petkit, ktoré nájdete v kategóriách Domáci miláčikovia a Elektro. Ak si nie ste istí výberom tohto produktu, inšpirujte sa v kategórii Chytré dávkovače krmiva.

EAN: 6931580100191
Značka: Petkit
Vhodné pre zvieratá: Pre mačky Pre psy
Originálny názov: Petkit Fresh Smart miska pro psy a kočky 0,45l
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia

Odporúčame vám tieto podobné produkty

EAN: 6931580100191
Značka: Petkit
Vhodné pre zvieratá: Pre mačky Pre psy
Originálny názov: Petkit Fresh Smart miska pro psy a kočky 0,45l
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia