Palsar7 Face-roller Masážny valček na tvár (zelený xiuyan jadeit)

Palsar7 Face-roller Masážny valček na tvár (zelený xiuyan jadeit)

Masážny valček na tvár podporuje absorpciu vašej obľúbenej ošetrujúce kozmetiky - krému, séra, oleja alebo masky. Vďaka masáži a zvýšenej cirkulácii krvi sa produkty vstrebávajú hlbšie do pleti a účinkujú tak rýchlejšie a intenzívnejšie. Jeho chladivé účinky priaznivo pôsobia proti opuchom a kruhom pod očami.

13,50 €
V jednej objednávke je možné zakúpiť maximálne 99 ks tohto produktu. Ak potrebujete nakúpiť viac kusov, kontaktujte nás prosím na obchod@pilulka.sk.
V košíku máte 0 ks za 0 €

Masážny valček na tvár podporuje absorpciu vašej obľúbenej ošetrujúce kozmetiky - krému, séra, oleja alebo masky. Vďaka masáži a zvýšenej cirkulácii krvi sa produkty vstrebávajú hlbšie do pleti a účinkujú tak rýchlejšie a intenzívnejšie. Masážny valček však možno použiť aj samostatne bez akéhokoľvek podkladu. Jeho chladivé účinky priaznivo pôsobia proti opuchom a kruhom pod očami.

Masážny valček je vhodný aj pre citlivú či problematickú pleť - vďaka lepšiemu prekrveniu pleti sa hojenie akné urýchli.

Účinky masážneho valčeka:

 • Obnovuje cirkuláciu krvi
 • Stimuluje kožu k väčšej produkcii kolagénu
 • Eliminuje toxíny a prebytočné tekutiny z tváre
 • Pleť vyhladzuje a omladzuje
 • Vyrovnáva tón pleti
 • Odstraňuje svalové napätie okolo čeľustí
 • Pomáha absorbovať ošetrujúcu kozmetiku

Odporúčané použitie masážneho valčeka

Masážny valček slúži na každodenné použitie. Odporúča sa pleť masírovať ráno aj večer. Masážny valček možno použiť v kombinácii s ošetrujúcou kozmetikou alebo aj samostatne. Väčší valček slúži k masáži väčších plôch tváre - masírujte ním čelo, líca a krk. Menší valček sa potom hodí na masáž horšie dostupných partií tváre - na očné viečka, nos či pery.

 • Čelo: Masírujte väčším valčekom pleť od stredu čela smerom k uchu, na každú stranu 3–5x zopakujte. Potom to isté urobte s menším valčekom
 • Nos a pery: väčším valčekom masírujte pleť od nosa smerom k uchu, zopakujte na oboch stranách. Potom pokračujte okolo pier a brady
 • Brada: masírujte pozdĺž dolnej čeľuste k oblasti pod uchom. Zopakujte 3–5x
 • Očné okolie: použite menší valček k jemnej masáži cez očné viečka a pod očami. Dolná čeľusť a krk: od brady masírujte hore a dole po lícach, potom choďte spod brady ku kľúčnej kosti. Zopakujte na oboch stranách

Tip

Ak vás trápia opuchnuté oči a opuchy, dajte masážny valček na 10 minút do mrazničky alebo chladničky a potom ho použite k masáži tváre. Chladivé účinky ruženínu pomáhajú proti opuchom a kruhom pod očami a prináša okamžitú úľavu.

Údržba masážneho valčeka

Na čistenie masážneho valčeka nepoužívajte horúcu vodu ani žiadne chemická čistidlá. Ideálne ho očistite pomocou navlhčenej handričky.

Rozmery masážneho valčeka:

 • Dĺžka masážneho valčeka: 13,5–14 cm
 • Väčší valček: 4–4,5 cm
 • Menší valček: 2–2,5 cm

Materiál masážneho valčeka

Xiuyan jadeit, kov

Produkty PALSAR7 obdržíte v štýlovej elegantnej krabičke so stuhou, sú taktiež ideálnym darčekom!

Vyskúšajte tiež ostatné produkty značky Palsar7, ktoré nájdete v kategóriách Čistenie pleti, Kozmetika a Starostlivosť o pleť. Ak si nie ste istí výberom tohto produktu, inšpirujte sa v kategórii Masážne pomôcky na pleť.

EAN: 8594209100248
Značka: Palsar7
Pre: Pre ženy
Originálny názov: PALSAR7 Face-roller Masážny valček na tvár (zelený xiuyan jadeit)
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia

Najlepšie hodnotené z čistenia pleti

Odličovacie tampóny

Séra po vyčistení pleti

Odporúčame vám tieto podobné produkty

EAN: 8594209100248
Značka: Palsar7
Pre: Pre ženy
Originálny názov: PALSAR7 Face-roller Masážny valček na tvár (zelený xiuyan jadeit)
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia