Sladidlá bez kalórií - Pre ženy (0 produktov)

Už dávno cukor nie je jediným sladidlom vhodným do kávy, čaju alebo sladkých pokrmov. Predovšetkým pre osoby, ktoré sa stravujú podľa zásad diabetickej či redukčnej diéty, je sladidlo bez kalórií šikovným riešením. Väčšina z nich je na prírodnej …

Zobraziť viac

Už dávno cukor nie je jediným sladidlom vhodným do kávy, čaju alebo sladkých pokrmov. Predovšetkým pre osoby, ktoré sa stravujú podľa zásad diabetickej či redukčnej diéty, je sladidlo bez kalórií šikovným riešením. Väčšina z nich je na prírodnej báze a ich sladivosť je aj niekoľkokrát väčšia ako pri cukre. Nebojte sa preto vymeniť klasickú cukorničku za nízkokalorické sladidlá.

Užívatelia si najviac obľúbili rady BiotechUSA, GymBeam a Natu Sweet. Najlepšie hodnoteným výrobkom je Najtelo EM Erythritol, 1000 g.

Vymazať všetky filtre

Nenašli ste, čo ste hľadali?

Pošlite nám tip na produkt a my ho skúsime zaradiť do ponuky.

Odporučiť produkt
Nenašli ste, čo ste hľadali?

Potrebujete poradiť?

Napíšte nám a radi vám pomôžeme s výberom a vyhľadávaním vhodného produktu.

Potrebujete poradiť?

Produkty z kategórie Nízkokalorické sladidlá sme pre vás zoradili od najlepšie hodnotených. Tovar z kategórie Nízkokalorické sladidlá sme pre vás podkladali od najlacnejších po najdrahší. V kategórii Nízkokalorické sladidlá nájdete tovar poskladaný od najkvalitnejších kúskov.