MRL

(8 produktov)

MRL Triton: cordyceps + reishi + shiitake 90 tabliet

Triton je kombinácia troch čínskych húb – Cordyceps, Reishi a Shiitake v rovnakom pomere. Uvedené huby sú si svojimi účinkami veľmi blízke, každá z nich má v rámci prípravku špecifické pôsobenie.

Môžete mať v pondelok 5. 6.

MRL Maitake, Grifola frondosa 90 tabliet

Huba Maitake, u nás nazývaná aj trsnatec lupenitý, patrí medzi čínske huby uznávané tradičnou čínskou medicínou stáročia. Z japončiny sa dá maitake preložiť ako “tancujúca huba”.

Môžete mať v pondelok 5. 6.

MRL Hliva Ustricová 90 tabliet

Hliva ustricová má schopnosť stimulovať bunky, ktoré v tele vytvárajú prirodzenú imunitu.

Môžete mať v pondelok 5. 6.

MRL Shiitake 90 tabliet

Shiitake od anglickej spoločnosti MRL pozostáva priamo z mycélia (podhubia) a primordia (mladých plodníc) húb Shiitake. Kultivačný systém je patentovaný a certifikovaný. Biomasa od spoločnosti MRL má BIO certifikát vydaný spoločnosťou Quality Assurance International (certifikát č. 105493-A).

Môžete mať v pondelok 5. 6.

MRL Reishi Ganoderma lucidum 90 tabliet

Reishi (Ganoderma lucidum), v Číne nazývaná “huba nesmrteľnosti”, prispieva k prirodzenej imunologickej ochrane a napomáha udržiavať zdravý obehový systém.

Môžete mať v pondelok 5. 6.

MRL Blazei, agaricus blazei 90 tabliet

Blazei napomáha prirodzenej obranyschopnosti organizmu, podporuje imunitu, pomáha telu predísť infekčným chorobám (parazity, vírusy, baktérie, infekcie) a je bohatý na betaglukány.

Môžete mať v piatok 9. 6.

MRL Hericium erinaceus 90 tabliet

Huba Hericium patrí medzi vzácne čínske huby, ktoré sa využívajú v tradičnej čínskej medicíne dlhé stáročia. U nás sa táto huba nazýva aj koralovec ježatý.

Môžete mať v piatok 9. 6.

MRL Polyporus umbellatus, 90 tabliet

Čínska huba Polyporus umbellatus s obľubou využívaná v tradičnej čínskej medicíne po stáročia, s BIO certifikátom od spoločnosti Quality Assurance International.

Môžete mať v piatok 9. 6.