Kvapky pri nosení kontaktných šošoviek - Na alergiu

V tejto kategórii ponúkame zvlhčujúce očné kvapky, ktoré sa smú kvapkať do očí aj v prípade, že máte nasadené kontaktné šošovky. Kontaktné šošovky sú zvyčajne umiestnené na slznom filme, ktorý chráni povrch oka. Vplyvmi vonkajšieho prostredia, ako sú vietor alebo horúčava, spôsobujú stratu vlhkosti kontaktných šošoviek. Aby si udržali tvar, berú si vodu priamo zo slzného filmu. Dôsledkom toho sa …

V tejto kategórii ponúkame zvlhčujúce očné kvapky, ktoré sa smú kvapkať do očí aj v prípade, že máte nasadené kontaktné šošovky. Kontaktné šošovky sú zvyčajne umiestnené na slznom filme, ktorý chráni povrch oka. Vplyvmi vonkajšieho prostredia, ako sú vietor alebo horúčava, spôsobujú stratu vlhkosti kontaktných šošoviek. Aby si udržali tvar, berú si vodu priamo zo slzného filmu. Dôsledkom toho sa oko rýchlejšie vysušuje. Zvlhčujúce očné kvapky upokojujú podráždené oči, zlepšujú zvlhčenie očného povrchu, slúžia na zvlhčenie kontaktných šošoviek aj na ich opakované zvlhčovanie počas nosenia.

Užívatelia najlepšie hodnotia značky Hylo Eye Care. Najlepšie hodnoteným výrobkom je Hylo Eye Care HYLO DUAL zvlhčujúce očné kvapky 10 ml.

Zobraziť celý popis