Jenvox proti poteniu a zapachu roll-on 50 ml

Novinka

Jenvox proti poteniu a zapachu roll-on 50 ml

Prípravok a antiperspirant proti poteniu a zápachu podpazušia, rúk, dlaní, nôh, čela, tváre, hlavy vr. vlasové časti, krku, hrude, chrbta. Antiperspirant Jenvox neobsahuje konzervačné látky, nelepí a nefarbí oblečenie. Zloženie je prispôsobené na rýchle zasychanie (do niekoľkých desiatok sekúnd).

Môžete mať už dnes možnosti doručenia Skladom 5+ ks
20,03 €
V jednej objednávke je možné zakúpiť maximálne 99 ks tohto produktu. Ak potrebujete nakúpiť viac kusov, kontaktujte nás prosím na obchod@pilulka.sk.
V košíku máte 0 ks za 0 €

Výhody produktu

Novinka Novinka

Dlhodobý účinok

Lenvox účinkuje až týždeň, používa sa 1-3x týždenne a nie je nutné každý deň opakovane nanášať novú vrstvu. Náplň pri tejto frekvencii používania vydrží 6-12 mesiacov alebo aj dlhšie.

Bez parfumácie pre ženy aj mužov

Prípravok nie je parfémovaný a je vhodný pre ženy a mužov bez rozdielu. Môžete teda ďalej používať Váš obľúbený dezodorant či parfum bez obmedzenia!

Srovnání

Jenvox Klasický antiperspirant
Nanášené množství Minimální Velké
Účinek Až 7 dní 24 hodin
Frekvence použití 1–3× týdně na noc 1× denně
Balení vydrží 6–12 měsíců či déle 1 až 3 měsíce
Místo Podpaží, nohy, ruce, hlava… Kdekoliv po těle lokálně Podpaží
Účinek Funguje Rozporuplný, je často překryt levnou vůní
Parfemace Bez parfemace. Za ušetřené peníze investujte do kvalitního parfému Ano
Typ Kulička Kulička, sprej
Složení Jednoduché, účinné, přehledné (3 látky) Desítky látek
Stopy Nešpiní oblečení Může špinit oblečení či zanechávat stopy

Bezpečnosť a zdravotná nezávadnosť

Účinná látka chlorid hlinitý je najviac skúmanou a overenou látkou, ktorá sa používa viac ako 50 rokov. Prípravok pôsobí iba vo vrchnej časti pokožky na ústí potných žliaz a ďalej do tela a krvného obehu sa nedostáva. Žľazy sa neupchávajú, ale iba zužujú a tým sa zabráni nepríjemnému poteniu. Prípravok tak môžu používať aj tehotné a dojčiace ženy.

Dávkovanie a spôsob použitia

Jenvox Fast používajte na noc pred spaním, keď sú potné žľazy najmenej aktívne. Tento spôsob použitia zaručuje maximálnu účinnosť. Pokožka v mieste nanášania musí byť absolútne suchá a nepodráždená. Pred aplikáciou miesto riadne vysušte. Napríklad obrúskom alebo vyfénujte tak, aby sa pokožka opäť nezačala potiť vplyvom horúceho vzduchu. Potom Jenvox Fast naneste, nechajte zaschnúť a pôsobiť cez noc. Ráno miesto umyte vodou a počas dňa už prípravok neaplikujte. Medzitým môžete použiť Váš obľúbený dezodorant alebo parfum. Dezodoranty často obsahujú ďalšie látky na zamedzenie potenia, a tak sa odporúča používať iba Jenvox a kvalitný parfum.

Pri prvom použití v podpazuší alebo na tvári, nenanášajte plnú vrstvu, aby ste sa vyhli nežiaducim účinkom. Postačí maznúť iba 4-5cm na pokožku a rozotrieť prsty. Pokiaľ to nebude stačiť pre požadovaný efekt, pridať môžete vždy. Iné miesta nie sú tak citlivé a tak sa nebojte dať zase vrstvu väčšiu.

Upozornenie

rípravok nie je určený pre deti. Prípravok je určený iba na vonkajšie použitie. Nepoužívajte pri známej alergii na ktorúkoľvek zložku prípravku. Lenvox Fast je veľmi dobre znášaný. Prechodne sa môže vyskytnúť svrbenie kože v miestach aplikácie. Ak sa napriek správnemu dodržiavaniu pokynov nežiaduce účinky objavia, je možné ich ľahko vyriešiť: Znížte nanášané množstvo. Stačí si maznúť na prst alebo tampónik a potom jemne naniesť. Jenvox Fast je veľmi účinný aj v minimálnom množstve. Táto rada pomáha najviac. Prípravok nanášajte na absolútne suchú pokožku, je dobré si miesto riadne utrieť obrúskom alebo vyfénovať. Pri fénovaní nastavte výkon na nižší stupeň, aby sa pokožka vplyvom tepla opäť nespotila.

Zloženie

19% hexahydrátu chloridu hlinitého. Pomocné látky: alkohol, čištěná voda.

Pozrite tiež ďalšie produkty značky Jenvox, ktoré nájdete v kategóriách Drogéria, Kozmetika a Hygienické potreby. Ak si nie ste istí výberom tohto produktu, inšpirujte sa v kategórii Antiperspiranty a dezodoranty.

EAN: 745178743297
Značka: Jenvox
Cesta podania: Dermatologicky - na pokožku
Vlastnosti: Bez parfumácie, Bez parabénov, Bez konzervačných látok, Bez alkoholu
Veľkosť balenia: 50 ml
Pre: Pre dospelých
Originálny názov: JENVOX PROTI POTENIU ROLL-ON 50ML
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia

Odporúčame vám tieto podobné produkty

EAN: 745178743297
Značka: Jenvox
Cesta podania: Dermatologicky - na pokožku
Vlastnosti: Bez parfumácie, Bez parabénov, Bez konzervačných látok, Bez alkoholu
Veľkosť balenia: 50 ml
Pre: Pre dospelých
Originálny názov: JENVOX PROTI POTENIU ROLL-ON 50ML
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia