Garmin Forerunner 35 Optic Black

Garmin Forerunner 35 Optic Black

Mrzí nás to, produkt aktuálne nie je dostupný

Odporúčame vám tieto podobné produkty

Pozrite sa tiež na produkty v podobných kategóriách

Forerunner 35 patrí do novej generácie GPS hodiniek, ktoré majú minimálne rozmery, nízku hmotnosť a mäkký, prispôsobivý remienok. Oproti väčším GPS športtesterom sú preto vhodné aj pre ženy alebo športovcov s menším zápästím. Forerunner 35 ponúka veľmi slušnú funkčnú výbavu. Nechýbajú samostatné športové profily pre beh, beh na páse, jazdu na bicykli alebo fitness cvičenie. Hodinky majú k dispozícii vibračné alarmy, funkcia AutoLap, AutoStop, automatické odosielanie tréningov do tréningového denníka prostredníctvom mobilného telefónu alebo napríklad chytré funkcie v prípade prepojenia so smartphonom.


Forerunner 35 má k dispozícii vstavaný krokomer, ktorý patrí k štandardnej výbave väčšiny moderných športových hodiniek, rovnako ako možnosť merania dĺžky a kvality spánku. Monitoring denných aktivít je doplnený o celodenné priebežné merania srdcového tepu, vrátane automatickej detekcie pokojového srdcového tepu. V prípade, že chcete hodinky využiť na meranie vnútorných fitness aktivít ako je spinning, aerobik alebo napríklad zumba, je možné hodinky využiť a čas, srdcový tep, prípadne tempo sledovať a zaznamenať bez zapnutého GPS prijímača. Výhodou hodiniek je, že sú schopné fungovať samostatne aj keď ich neprepojíte s mobilným telefónom. Funkcie športtesteru sú na telefóne nezávislé a funkcie chytrých hodiniek sú k dispozícii, ako pridaná funkcia navyše.
Ak sa venujete nielen behu, ale aj cyklistike, prípadne in-line korčuľovanie alebo lyžovanie, bude sa vám u hodiniek hodiť možnosť využitia viacerých športových profilov. V každom z profilov si hodinky pamätajú samostatné nastavenie - pri behu môžete sledovať tempo (min / km), pri jazde na bicykli rýchlosť (km / h) ... V každom z profilov je možné užívateľsky na displeji nastaviť kombináciu veličín, ktoré chcete pri danej aktivite sledovať (napr. tempo / čas / vzdialenosť). V prípade podobného nastavenia profilov nie je nutné v okamihu zmeny typu športu hodinky zložito prednastavovať, stačí jednoducho vybrať iný športový profil.

Samostatnou a často opomínanou funkciou hodiniek je tréningový denník Garmin Connect, hoci sa často v popise Garmin športtesterov nepopisuje, tvoria veľkú časť hodnoty športových GPS hodiniek Garmin. Garmin Connect je on-line tréningový denník, ktorý ochraňuje, vyhodnocuje a prípadne zdieľa záznamy zo športových aktivít. Garmin Connect je buď prístupný z počítača (PC, iOS) na webovej stránke https://connect.garmin.com alebo ako mobilné aplikácie Garmin Connect Mobile pre inteligentné telefóny a tablety (iOS, Android, Windows Mobile). Garmin Connect, ktorý je k dispozícii plne v českom jazyku, vie vyhodnotiť väčšinu outdoorových alebo indoorových športov a nielen zobraziť GPS záznam aktivity nad mapou, ale aj kombinovať záznamy výškového profilu, tempa, tepovej frekvencie, rýchlosti ... a celého radu ďalších veličín. Akékoľvek záznamy môžete poslať priateľom pomocou emailu či jednoduchého odkazu alebo jednoducho zdieľať pomocou sociálnych sietí

Skúste tiež ostatné výrobky značky Garmin, ktoré nájdete v kategóriách Šport a Fitness pomôcky. Ak si nie ste istí výberom tohto produktu, inšpirujte sa v kategórii Smart hodinky_old.

EAN: 753759161965
Značka: Garmin
Pre: Pre dospelých
Originálny názov: Garmin GPS sportovní hodinky Forerunner 35 Optic Black
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia
EAN: 753759161965
Značka: Garmin
Pre: Pre dospelých
Originálny názov: Garmin GPS sportovní hodinky Forerunner 35 Optic Black
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia