GreenFood Nutrition Performance Pre-Workout Juicy Raspberry 495 g

Extrémna predtréningová pumpa bez kofeínu zameraná na maximálny výkon a …

 Zobraziť viac

Extrémna predtréningová pumpa bez kofeínu zameraná na maximálny výkon a prekreslenie svalovej hmoty pri náročnom tréningu.

Rôzne príchute
Môžete mať už dnes viac info
2ks skladom
V Pilulka Boxe už dnes od 12:00
Pilulka Expresom už dnes od 09:00
29,59 €
Cena za 10 g: 0,60 €
Vegánske Vegánske
Bezgluténový Bezgluténový

Zloženie

L-citrulín malát 2: 1 (aminokyselina), beta alanín (aminokyselina), farbivo - prášok z červenej repy, L-tyrozín (aminokyselina), inozín (syntetický), betaín (betaín-hydrochlorid), glycerol, aróma malina , cholín bitartrát (vitamín B8), protihrudkujúca látka - oxid kremičitý, vitamín C (kyselina askorbová). sladidlo - sukralóza, DMAE (37% Dimethylaminoethanol).

GMO: Výrobok v súlade s požiadavkami Nariadenia (ES) 1829/2003 a 1830/2003 neobsahuje GMO a nebol vyrobený z geneticky modifikovaných surovín.

Ionizácia: Výrobok nebol ošetrený pomocou ionizujúceho žiarenia, ako je definované v Smernici Európskeho parlamentu a Rady č. 1999/2 / ES v znení Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1137/2008.

Výroba je certifikovaná podľa ISO 22000: 2018.

Upozornenie na obale

Doplnok stravy so sladidlom. Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Skladujte v suchu pri teplote do 25 ° C. Chráňte pred priamym slnečným žiarením. Nevhodné pre deti, mladistvých, tehotné a dojčiace ženy. Ukladajte mimo dosahu detí. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Minimálna trvanlivosť je uvedená na obale. Skladujte na suchom a chladnom mieste. Chráňte pred priamym slnečným žiarením.

Skúste tiež ďalšie výrobky značky GreenFood Nutrition, ktoré sú v kategóriách Šport, Predtréningové stimulanty a Anabolizéry a stimulanty. Ak si nie ste istí výberom tohto produktu, inšpirujte sa v kategórii Predtréningové stimulanty.

Ohodnoťte tento produkt ako prvý.

EAN8594193925728
ZnačkaGreenFood Nutrition
Veľkosť balenia495 g
Forma  Prášok na výrobu nápoja
Vlastnosti  Bez kofeinu  Vegan  GMO-free  Bezgluténový výrobok
Príchuť  Malina
Originálny názovGreenFood Nutrition Performance Pre-Workout Juicy Raspberry 495g