Garmin Instinct Red

Garmin Instinct Red

Odolné outdoorové a multišportové GPS smart hodinky s meraním srdcového tepu.

Mrzí nás to, produkt aktuálne nie je dostupný

Odporúčame Vám tieto podobné produkty

Pozrite sa tiež na produkty v podobných kategóriách

Garmin Instinct Red

Príjem satelitných systémov GPS, GLONASS a GALILEO
3-osý kompas, barometrický výškomer, akcelerometer, teplomer
Integrovaný optický snímač srdcového tepu
Robustná konštrukcia spĺňajúca vojenské normy (MIL-STD-810G) pre odolnosť proti vysokým a nízkym teplotám, nárazom a vibráciám, vode a vlhkosti
Smart notifikácie z mobilného telefónu (prichádzajúce hovory a SMS)
Navigovanie po predom vytvorenej trase a funkcia TracBack pre navigovanie späť do štartovacieho bodu
Športové profily pre beh, cyklistiku, plávanie, turistiku, lezenie, lyžovanie, veslovanie a ďalšie
Celodenné monitorovanie fyzickej aktivity, srdcového tepu, mieru stresu (Stress score)
Výdrž batérie až 2 týždne v režime chytrých hodiniek a až 16 hodin v režime GPS (40 hodín UltraTrack)
Vodotesné prevedenie do 10 ATM

Garmin Instinct sú robustné chytré GPS hodinky pre outdoorových nadšencov aj športovcov. Ponúka kontrastný čiernobiely displej s dostatočne vysokým rozlíšením, dobre čitateľný aj na priamom slnku, krytý sklíčkom z chemicky tvrdeného skla odolného proti poškriabaniu.
Telo hodiniek je vyrobené z vláknami zosilneného tvrdeného polyméru pre vyššiu pevnosť a odolnosť pri zachovaní veľmi nízkej hmotnosti (len 52 gramov).
Majú vymeniteľný silikónový remienok, hodinky umožňujú aj použitie remienkov so systémom uchytenia QuickFit šírky 22mm, používaných u vyšších rád hodiniek fenix5 a fenix5 Plus.

NAVIGÁCIA V TERÉNE

Hodinky umožňujú nahrávanie a navigovanie po predom vytvorenej trase, ktorú zobrazia na tzv. slepej mape vrátane trasových bodov (waypoints). Budete mať prehľad o profile trasy, smere pohybu, dôležitých bodoch, dosiahnutej a zostávajúcej vzdialenosti atď. Kedykoľvek behom spustenej aktivity je možné si ukladať body s vašou aktuálnou pozíciou a k dispozícii je tiež funkcia TracBack, ktorá vás spoľahlivo dovedie späť na začiatok cesty do východzieho bodu. Užitočná môže byť tiež funkcia LiveTrack, ktorá pri spárovaní s mobilným telefónom s dátovým prenosom umožní vám vybraným ľuďom (priateľom, rodine, kolegom) sledovať naživo vašu aktuálnu pozíciu, kde sa práve v danej chvíli nachádzate.
Trasy je možné vytvárať vo voľne dostupnom programe BaseCamp. Nová aplikácia Garmin Explore, čoskoro dostupná tiež pre mobilné telefóny, umožní uživateľovi vytvárať trasy a waypointy a synchronizovať ich prostredníctvom cloudového úložiska.

ŠPORTOVÉ AKTIVITY

Garmin Instinct sú vhodné aj pre celú radu športov. Z prednastavených profilov pre športové aktivity sú k dispozícii:
beh (+ trailový beh, bežecký pás, krytá dráha), chôdza, turistika, lezenie, bicykel (+ horský a interiérový cyklotrenažér), plávanie v bazéne, plávanie na otvorenej vode, lyže, snowboard, bežky, veslovanie (+ veslovanie - trenažér), pádlovanie (paddleboard).
K dispozícii sú aj intervalové tréningy, či alarmy na zóny srdečného tepu.

CELODENNÉ MONITOROVANIE AKTIVITY

Aj bez zapnutého príjmu satelitných signálov (GPS/GLONASS/GALILEO) hodinky dokážu zaznamenávať celú radu údajov o vašej celodennej aktivite, ako je počítanie krokov, odhad ušlej vzdialenosti, vystúpaných poschodí, spálených kalórií, celodenné meranie srdečného tepu, kvality spánku, miery stresu atď.
Všetky tieto dáta si môžete rovno prenášať do tréningového denníka Garmin Connect, kde si zobrazíte prehľady deň po dni.

BLUETOOTH PREPOJENIE S MOBILNÝM TELEFÓNOM

Pri spárovaní hodiniek s chytrým mobilným telefónom prostredníctvom bezdrôtového pripojenia Bluetooth dokážu hodinky zobraziť mnoho ďalších užitočných informácií.
Primárne sú to notifikácie o prichádzajúcich volaniach a SMS správach. Na displeji hodiniek sa zobrazí info o prichádzajúcom hovore aj s menom alebo číslom volajúceho, čo sa hodí vo chvíľach, kedy sa nemôžete pozrieť na mobil alebo máte vypnuté vyzváňanie. Rovnako tak sa zobrazí aj info o prijatej SMS správe aj s menom či číslom odosieľateľa a začiatkom textu.
Ďalej sú pri spárovaní hodinky schopné zobraziť informácie o počasí, kalendár, pre zábudlivých príde vhod funkcia "Nájsť môj telefón". Užitočná môže byť tiež funkcia LiveTrack, ktorá umožní vám vybraným ľuďom (priateľom, rodine, kolegom) sledovať naživo vašu aktuálnu pozíciu, kde sa práve v danej chvíli nachádzate.

KOMPATIBILITA S ĎALŠÍMI PRÍSTROJMI

Instinct je možné bezdrôtovo prepojiť s ďalšími zariadeniami a snímačmi Garmin a využívať tak ďalšie ich funkcie alebo hodinky používať k ich ovládaniu.
Pripojiť je možné napr akčné kamery VIRB, lukostrelecký laserový zameriavač s diaľkomerom Xero, prístroj pre sledovanie psov Atemos (Alpha), satelitný komunikátor InReach Mini.
ďalej je to rada externých čidiel ako snímače tepu s hrudnými pásmi, snímače rýchlosti a kadencie alebo externý snímač teploty Tempe.

Obsah balenia

Hodinky Garmin Instinct
Nabíjací a dátový kábel
Manuál

Vyskúšajte tiež ďalšie produkty značky Garmin, ktoré sú v kategóriách Šport, Športtestery a Fitness pomôcky. Ak si nie ste istí výberom tohto produktu, inšpirujte sa v kategórii Športtestery.

EAN: 753759214586
Značka: Garmin
Veľkosť balenia: 1 ks
Pre: Pre dospelých
Originálny názov: Garmin Instinct Red
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia
EAN: 753759214586
Značka: Garmin
Veľkosť balenia: 1 ks
Pre: Pre dospelých
Originálny názov: Garmin Instinct Red
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia