Garmin GPS športové hodinky Fenix5 Sapphire Black Optic, čierny remienok

Garmin GPS športové hodinky Fenix5 Sapphire Black Optic, čierny remienok

Mrzí nás to, produkt aktuálne nie je dostupný

Odporúčame vám tieto podobné produkty

Pozrite sa tiež na produkty v podobných kategóriách

Vlastnosti

 • Zabudovaný optický snímač srdcového tepu
 • Farebný, skvele čitateľný a zároveň úsporný Chroma displej s vysokým rozlíšením
 • Zafírové sklíčko odolné proti poškriabaniu
 • Nové QuickFit ™ remienky pre rýchlu a jednoduchú výmenu bez použitia akýchkoľvek nástrojov
 • Príjem signálu satelitných systémov GPS a GLONASS
 • Vysoko citlivá EXO anténa zasadená v kovovej lunete hodiniek
 • Možnosť pripojenia externých senzorov cez ANT + a novo aj cez Bluetooth
 • Wi-Fi synchronizácia
 • Integrovaný 3-osý kompas, gyroskop, barometrický výškomer a akcelerometer
 • Vodotesné prevedenie do 10 ATM pre bežné plávanie či šnorchlovanie
 • Smart notifikácia z mobilného telefónu
 • Možnosť personalizácie vzhľadov prostredníctvom Connect IQ a Face-It aplikácie
 • Monitorovanie denné aktivity a spánku
 • Podpora pre STRAVA segmenty
 • Group Track umožňujúce sledovanie pozície členov v skupine

Prémiové multišportovou GPS hodinky vhodné pre športovcov, vyznávačov outdooru aj pre bežné nosenie, vďaka ľahkej zmene vzhľadu prostredníctvom jednoducho vymeniteľných remienkov so systémom uchytenia QuickFit ™ vhodné pre akúkoľvek príležitosť či spoločenskú udalosť. Oproti predchádzajúcej generácii prichádza nové fénix s tromi rôznymi variantmi vzhľadu a veľkosti samotného tela hodiniek.

Kľúčové vlastnosti
Tri veľkosti

Hodinky Fenix5 sa vyrábajú v troch veľkostiach. Najväčšie Fenix5X sú robené v osvedčenom dizajne a veľkosti, na ktorý ste zvyknutí už z predchádzajúcej tretej generácie týchto hodiniek, s priemerom 51mm. Klasické Fenix5 ponúkajú podobný vzhľad, avšak kompaktnejšie rozmery s priemerom 47mm. A najmenší Fenix5S prináša nový elegantný dizajn a svojimi rozmermi sú ideálne aj pre menšie dámske zápästie, majú priemer 42mm.

Optický snímač srdcového tepu

Integrovaný optický snímač srdcového tepu, umiestnený na spodnej strane hodiniek, meria váš tep priamo zo zápästia a monitoruje ho 24 hodín denne bez toho nejako obmedzoval vaše pohodlie.

Displej s vysokým rozlíšením

Nový farebný Chroma displej, optimalizovaný pre športové a outdoorové aktivity, ponúka perfektné čitateľnosť aj na priamom slnečnom svetle a vysoké rozlíšenie 240x240 pixelov pri fenix5 a fenix5X a 218x218 pri menších fenix5S. K dispozícii je aj odstupňovaná intenzita podsvietenia.

Mapy

Hodinky prinášajú podporu routovatelných topo máp s waypointy a body záujmu, navigáciou s upozornením na nadchádzajúce odbočky, okružné trasy atď. Hodinky sa dodávajú s predinštalovanou TOPO mapou Európy.

QuickFit ™ remienky

Novo riešené uchytenie remienkov QuickFit ™ umožňoje ich rýchlu výmenu behom okamihu a to bez nutnosti použitia akéhokoľvek nástraje, jednoducho stlačíte poistku a remienok odopnete a rovnakým spôsobom ho nacvaknete späť. Prevedenie poistky navyše vylučuje nechcené či samovoľné odopnutie remienka, nemusíte sa tak obávať straty hodiniek.

Group Track

Funkcia Group Track umožňuje sledovať pozíciu členov vami definovanej skupiny. Každý zo skupiny má tak prehľad, kde sa nachádza ostatní členovia a máte tak istotu, že sa nikto nestratí počas vašich spoločných dobrodružných výprav, či ako si kto vedie počas športových tréningov alebo pretekov.

Vylepšený UltraTrac

Rozšírený mód UltraTrac ponúka lepšiu presnosť záznamu trasy pri zároveň dlhšej výdrži batérie. Tá je u Fenix5 až 60 hodín na jedno nabitie, u Fenix5X až 35 hodín a u Fenix5S až 35 hodín.

Profily športových aktivít

Pre športovcov a vyznávačov zdravého životného štýlu sú k dispozícii profily pre mnoho športových aktivít, ako napr. beh, cyklistika, plávanie, lyžovanie, golf, chôdza a turistika, veslovanie a ďalšie. Komu by nastavené profily nestačili, má možnosť si pridať svoje vlastné a alebo si uložené upraviť podľa svojich potrieb. Je tak na vás, aké a koľko údajov a hodnôt chcete pri ktorej aktivite zobraziť, na koľkých dátových obrazovkách, na čo a pri akých hodnotách vás majú hodinky upozorniť atď.

Bezdrôtové senzory

Rovnako ako predchádzajúce modely hodiniek, ponúka fenix5 možnosť pripojenia celého radu externých snímačov (ako napr. teplotné čidlo, snímače rýchlosti a kadencie, hrudné pásy so snímačmi tepu a meraním bežecké dynamiky atď.), a to buď prostredníctvom bezdrôtovej technológie ANT + alebo novo aj cez Bluetooth.

Smart notifikácia

Pri spárovaní hodiniek s mobilným telefónom so zapnutým Bluetooth a nainštalovanou aplikáciou Garmin Connect Mobile (k dispozícii zdarma) môžete nielen prenášať záznamy vašich aktivít ihneď naživo z hodiniek do svojho tréningového denníka, ale tiež si môžete do svojich hodiniek nechať posielať upozornenia (notifikácia) na prichádzajúce volania, SMS, e-maily či správy z rôznych online "messengerov". Neunikne vám tak žiadna dôležitá správa, ak máte napr. Telefón v tichom režime počas schôdze, ak máte plné ruky práce s riadením auta alebo počas vášho športového výkonu.

Personalizácia

Vzhľad hodiniek si môžete upraviť k obrazu svojmu nielen vďaka rôznofarebným výmenným remienkom, ale aj to čo vidíte na displeji je plne v režime vašej fantázie a kreativity. Množstvo vzhľadov a doplnkov je k dispozícii na stiahnutie z Garmin Connect IQ, alebo si vytvorte svoje vlastné, jednoducho treba pridaním obrázku či fotky v aplikácii Garmin Face-It.

Vodeodolnosť

Všetky hodinky z rodiny fenix5 sú vodotesné do 10 ATM a okrem dažďa a sprchovanie im nevadí ani plávanie či šnorchlovanie do cca 1 metra pod hladinou.

Obsah balenia

 • GPS hodinky Fenix 5X Sapphire s čiernym silikónovým remienkom
 • Nabíjací / dátový kábel
 • Návod na obsluhu

Vyskúšajte tiež ostatné výrobky značky Garmin, ktoré nájdete v kategóriách Šport, Fitness pomôcky a Elektro. Ak si nie ste istí výberom tohto produktu, inšpirujte sa v kategórii Smart hodinky_old.

EAN: 753759172053
Značka: Garmin
Vlastnosti: Vodeodolné
Originálny názov: Garmin GPS sportovní hodinky fenix5 Sapphire Black Optic, černý řemínek
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia
EAN: 753759172053
Značka: Garmin
Vlastnosti: Vodeodolné
Originálny názov: Garmin GPS sportovní hodinky fenix5 Sapphire Black Optic, černý řemínek
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia