Garett Beauty Smile Lite – Lampa na bielenie zubov

Garett Beauty Smile Lite – Lampa na bielenie zubov

Mrzí nás to, produkt aktuálne nie je dostupný
Darček: Puro ICON FLUO fľaša z nerezovej ocele, double wall, 500ml ako darček.

Odporúčame vám tieto podobné produkty

Pozrite sa tiež na produkty v podobných kategóriách

Puro ICON FLUO fľaša z nerezovej ocele, double wall, 500ml!

Akcia!
Pri nákupe produktov značky Garrett nad 50 € od nás získate ako darček Puro ICON FLUO fľaša z nerezovej ocele, double wall, 500ml zadarmo!*

*Platí do vydania zásob.

Odstraňuje škvrny od kávy, čaju, fajčenia a iných látok

Ak si chcete užiť belší úsmev, nemusíte sa vzdávať malých každodenných radostí! Beauty Smile Lite je súprava na domáce bielenie zubov, ktorá vám pomôže odstrániť škvrny spôsobené napríklad pravidelným pitím kávy, čaju alebo červeného vína a fajčením.

Kompletná súprava na bielenie zubov

Súprava Beauty Smile Lite obsahuje okrem iného: lampu na bielenie zubov s modrým LED svetlom, 3 aplikátory s bieliacim gélom, univerzálny silikónovy ústny náustok a farebnú tabuľku, ktorá vám pomôže posúdiť výsledky ošetrenia. Svetlo aktivuje gél, ktorý pomáha rýchlo a bezpečne vybieliť zuby (neobsahuje peroxid vodíka a nenarúša zubnú sklovinu). Súprava ponúka kompletné 7-dňové ošetrenie, po ktorom budú vaše zuby jasnejšie až o niekoľko odtieňov! Výsledky si môžete skontrolovať pomocou priloženej farebnej tabuľky.

Rýchle výsledky, bezpečné bielenie

S bieliacou lampou Beauty Smile Lite získate kompletnú 7-dňovú bieliacu kúru bez toho, aby ste museli chodiť k zubárovi alebo míňať majland na ďalšie ošetrenie. Bieliaci gél, ktorý je súčasťou sady, je bezpečný a zároveň poskytuje viditeľné účinky už po niekoľkých ošetreniach. Výsledky vydržia približne 2 až 3 mesiace (v závislosti od vašej stravy) a možno ich udržať používaním iných produktov Garett.

Jednoduché používanie

Pripojte silikónovú ústny náustok k bieliacej LED lampe. Do ústneho náustku vložte malé množstvo bieliaceho gélu, ktorý je súčasťou balenia. Vložte ho do úst, uistite sa, že sa gél nedotýka ďasien, a zapnite zariadenie. Nechajte pôsobiť 30 minút a potom si vypláchnite ústa teplou vodou. Ošetrenie opakujte každý deň počas niekoľkých dní, aby ste úplne zmenili svoj úsmev! Nepotrebujete nič iné.

Vymeniteľná batéria

Beauty Smile Lite je lampa na bielenie zubov napájaná vymeniteľnou batériou. O nabíjanie sa nemusíte starať! To znamená, že ošetrenie môžete vykonávať kdekoľvek.

Kľúčové vlastnosti:

  • Vymeniteľný náustok
  • Bieliaci gél s peroxidom vodíka
  • Vymeniteľná batéria
  • Kompletná bieliaca sada

Technické špecifikácie:

  • Napájanie: batéria CR2032
  • Obsah balenia: LED lampa, bieliaci gél, vymenitelný silikónový náustok, farebný stolík, batérie

Skúste tiež ostatné produkty značky Garett, ktoré sú v kategóriách Bielenie zubov a krása, Darček zadarmo a Ústa a zuby. Ak si nie ste istí výberom tohto produktu, inšpirujte sa v kategórii Lampy na bielenie zubov.

EAN: 5903246289459
Značka: Garett
Pre: Pre dospelých
Originálny názov: Garett Beauty Smile Lite – bělící lampa na zuby
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia
EAN: 5903246289459
Značka: Garett
Pre: Pre dospelých
Originálny názov: Garett Beauty Smile Lite – bělící lampa na zuby
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia