Garmin Forerunner 45S Iris

Garmin Forerunner 45S Iris

Ľahké bežecké GPS hodinky s jednoduchým ovládaním a optickým meraním tepu z ruky.

147 €
V jednej objednávke je možné zakúpiť maximálne 99 ks tohto produktu. Ak potrebujete nakúpiť viac kusov, kontaktujte nás prosím na obchod@pilulka.sk.
V košíku máte 0 ks za Zadarmo
 • Najspoľahlivejšia internetová lekáreň na Slovensku Najspoľahlivejšia internetová lekáreň na Slovensku
 • Viac ako 1 milión spokojných zákazníkov Viac ako 1 milión spokojných zákazníkov
 • Cez 40 000 produktov v ponuke skladom Cez 40 000 produktov v ponuke skladom
 • Vysoko citlivý prijímač satelitného systému GPS, GLONASS, GALILEO s presnejším výpočtom pozície a stabilnejším zobrazením bežeckého tempa
 • Vstavaný optický snímač srdcového tepu zo zápästia
 • Bluetooth prepojenie s mobilným telefónom, funkcie chytrých hodiniek
 • SMART notifikácia, ovládanie hudby, LiveTracking
 • Určenie výkonnosti pomocou detekcie VO2max
 • Celodenný záznam aktivity (kroky, kalórie, intenzívny minúty)
 • Celodenný monitoring srdcového tepu, monitoring spánku
 • Vibračná signalizácia a alarmy
 • Samostatné profily aktivít (beh, beh vnútri, bicykel, chôdza, kardio, jóga a ďalšie)
 • Možnosť spárovanie s externými snímačmi pomocou ANT +
 • Výdrž batérie až 13 hod. Plnohodnotného GPS záznamu, až 7 dní v režime chytrých hodiniek
 • Vodeodolné prevedenie (5 ATM) - odolá súvislému plávanie
 • Veľmi nízka hmotnosť: len 32g (Forerunner 45s), 36g (Forerunner 45)
 • 2 veľkosti (väčší Forerunner 45, menšie Forerunner 45s)
 • Jednoduché plánovanie tréningov, bežecký tréner Garmin Coach
 • Podpora pre sťahovanie Connect IQ vzhľadov hodiniek (ciferníkov)
 • Bezpečnostné funkcie (privolanie asistencie a automatická detekcia nehody)

Forerunner 45 patrí do radu jednoduchších bežeckých GPS hodiniek, ktoré majú minimálne rozmery, nízku hmotnosť, ale dostatočný výkon pre začiatočníkov i stredne pokročilých bežcov. Rad Forerunner 45 obsahuje dva modely, ktoré sa líšia veľkosťou. Forerunner 45s má menšiu veľkosť (priemer hodiniek 39 mm), nižšia hmotnosť (32g.) A je vhodný najmä pre menšie zápästie. Forerunner 45 má väčšie rozmery (priemer hodiniek 42 mm), "vyššiu" hmotnosť (36g.) A lepšie sa hodí pre väčšie zápästie. Ak porovnáte rozmery a hmotnosť Forerunner 45 a Forerunner 45s s ostatnými športtestermi, zistíte, že obaja patria medzi najmenšie bežecké hodinky na trhu vôbec. Predovšetkým model Forerunner 45s nadchne športovcov s menším zápästím a predovšetkým ženy, ktorým bežecké hodinky štandardných veľkostí nesedia alebo prekážajú pri obliekaní priliehavého, športového oblečenia. Menší model Forerunner 45s je k dispozícii v bielej alebo fialovej farbe. Aj väčšie Forerunner 45 je k dispozícii v dvoch farebných variantoch, v univerzálnej čiernej alebo čierno-červenej farebnej kombinácii. Remienky radu Forerunner 45 je možné jednoducho vymeniť.

Forerunner 45 ponúka veľmi slušnú funkčnú výbavu. Nechýbajú samostatné športové profily pre beh, beh na páse, jazdu na bicykli, fitness cvičenie, jógu a ďalšie aktivity. Hodinky majú k dispozícii vibračné alarmy, funkcia AutoLap, AutoStop, hodnotenie kondície pomocou VO2max, automatické odosielanie tréningov do tréningového denníka prostredníctvom mobilného telefónu, bezpečnostné funkcie v prípade nehody, tréningové plány alebo napríklad chytré funkcie v prípade prepojenia so smartphonom.

Prednosťou Forerunner 45 je tlačidlové ovládanie, ktoré funguje spoľahlivo aj v daždi alebo vo vode a farebný displej so skvelou čitateľnosťou na slnku a podsvietením pre pohodlné použitie hodiniek za šera a za tmy.

Vstavaný krokomer patrí k štandardnej výbave väčšiny moderných športových hodiniek, rovnako ako možnosť merania dĺžky a kvality spánku. Monitoring denných aktivít je doplnený o celodenné priebežné merania srdcového tepu, vrátane automatickej detekcie pokojového srdcového tepu. V prípade, že chcete hodinky využiť na meranie vnútorných fitness aktivít ako je spinning, aerobik alebo napríklad zumba, je možné hodinky využiť a čas, srdcový tep, prípadne tempo sledovať a zaznamenať bez zapnutého GPS prijímača. Výhodou hodiniek je, že sú schopné fungovať samostatne aj keď je neprepojíte s mobilným telefónom. Funkcie športtesteru sú na telefóne nezávislé a funkcie chytrých hodiniek sú k dispozícii, ako pridaná funkcia navyše v okamihu, keď k nim pripojíte šikovný mobilný telefón. Hodinky podporujú telefóny s operačným systémom Android alebo iOS.

Ak sú hodinky pripojené k šikovnému mobilnému telefónu, je možné využívať bezpečnostné funkcie, ktoré na vopred nastavené telefónne číslo pošlú v prípade núdze informáciu o potrebe pomoci. Žiadosť o pomoc je možné vyvolať ručne alebo automaticky. Funkcia Incident detection automaticky detekuje nehodu a v vzniknutej situácii vyšle automaticky žiadosť o pomoc. Druhou možnosťou je funkcia POMOC, ktorú je možné využiť v tiesni a ktorú vyvoláte ručne kombinácií klávesov. Bezpečnostné funkcie využívajú pripojený mobilný telefón a so žiadosťou o pomoc odosielajú aj aktuálnu pozíciu / umiestnenie hodiniek.

Podpora stiahnuteľných Connect IQ vzhľadov ciferníkov umožňuje zmeniť podobu ciferníku podľa priania alebo potreby. K dispozícii je široká škála voľne stiahnuteľných vzhľadov, medzi ktorými môžete vyberať elegantné, praktické, dobre čitateľné s veľkými ciframi alebo také, ktoré vás budú motivovať k väčšej miere pohybu či zmene životného štýlu.

Ak sa venujete nielen behu, ale aj cyklistike, prípadne in-line korčuľovanie alebo lyžovanie, bude sa vám u hodiniek hodiť možnosť využitia viacerých športových profilov. V každom z profilov si hodinky pamätajú samostatné nastavenie - pri behu môžete sledovať tempo (min / km), pri jazde na bicykli rýchlosť (km / h). V každom z profilov je možné užívateľsky na displeji nastaviť kombináciu veličín, ktoré chcete pri danej aktivite sledovať (napr. Tempo / čas / vzdialenosť). V prípade podobného nastavenia profilov nie je nutné v okamihu zmeny typu športu hodinky zložito prenastavovať, stačí jednoducho vybrať iný športový profil.

Skúste tiež ďalšie produkty značky Garmin, ktoré sú v kategóriách Šport, Elektronika pod stromček a Fitness pomôcky. Ak si nie ste istí výberom tohto produktu, inšpirujte sa v kategórii Smart hodinky_old.

EAN: 753759218577
Značka: Garmin
Produktová rada: Garmin Forerunner 45S
Originálny názov: Forerunner 45S, Iris
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia

Výživa pre športovcov

Odporúčame vám tieto podobné produkty

EAN: 753759218577
Značka: Garmin
Produktová rada: Garmin Forerunner 45S
Originálny názov: Forerunner 45S, Iris
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia