Garmin fénix 5 Plus, Silver, Black band

Nová vylepšená rada všestranných multi športových hodiniek fenix s …

 Zobraziť viac

Nová vylepšená rada všestranných multi športových hodiniek fenix s topografickými mapami, bezkontaktnými platbami a prehrávaním hudby.

Tento produkt nie je momentálne dostupný.
 • Najspoľahlivejšia internetová lekáreň na Slovensku Najspoľahlivejšia internetová lekáreň na Slovensku
 • Viac ako 1 milión spokojných zákazníkov Viac ako 1 milión spokojných zákazníkov
 • Cez 40 000 produktov v ponuke skladom Cez 40 000 produktov v ponuke skladom
 • Integrovaný optický snímač srdcového tepu
 • Mapové a navigačné funkcie, topo mapa celej Európy
 • Prehrávanie hudby s možnosťou uloženia až 500 skladieb
 • Bezkontaktné platby Garmin Pay
 • Farebný, skvele čitateľný a zároveň úsporný Chroma displej s vysokým rozlíšením
 • Príjem signálu satelitných systémov GPS, GLONASS a GALILEO
 • 3-osý kompas, gyroskop, barometrický výškomer, akcelerometer, teplomer
 • Možnosť pripojenia externých senzorov cez ANT + alebo Bluetooth
 • Monitorovanie denné aktivity, srdcového tepu, hladiny stresu a kvality spánku
 • SMART notifikácie z mobilného telefónu (prichádzajúce volania a SMS)
 • Možnosť personalizácie vzhľadov a doplnkov prostredníctvom Connect IQ
 • QuickFit ™ remienky pre rýchlu a jednoduchú výmenu bez použitia akýchkoľvek nástrojov
 • STRAVA Live segmenty
 • LiveTrack a GroupTrack pre online sledovanie pozície jednotlivca či celej skupiny v reálnom čase
 • Vodotesné prevedenie do 10 ATM

Čo je nové

Rad fenix5 Plus prináša novo podporu zobrazenia topografických máp pri všetkých modeloch hodiniek, teda nie len u najväčších fenix5X, ale aj pri stredne veľkých fenix5 a najmenším fenix5S. Spoločne s tým prichádza aj možnosť routovania trás s výberom najvhodnejšej trasy na základe trendov popularity a typu aktivity (napr. Pre beh, cyklistiku či pešiu turistiku), vytváranie okružných trás podľa zvolenej dĺžky okruhu, či vyhľadávanie bodov záujmu v najbližšom okolí. Hodinky sú dodávané s mapou TopoActive s pokrytím celej Európy.

Ďalšou zmenou nového radu fenix5 Plus oproti predchádzajúcim modelom je prehrávanie hudobných súborov nahraných priamo do vnútornej pamäte hodiniek (až 500 skladieb) a ich počúvanie cez bezdrôtové Bluetooth slúchadlá (nie sú súčasťou a je nutné ich zaobstarať zvlášť).

Ďalej potom je to podpora bezkontaktných platieb Garmin Pay, kedy je už možné na platobných termináloch zaplatiť priamo priložením hodiniek a nie je tak už nutné nosiť platobnú kartu všade so sebou.

Pridaný je tiež príjem signálu európskeho satelitného systému GALILEO, ktorý je tak vedľa amerického GPS a ruského GLONASS ďalšou možnosťou pre spresnenie polohy v miestach, kde signál niektorého z nich nemusí byť dobre dostupný.

U najväčšieho modelu fenix5X Plus je vôbec prvýkrát pridaný do výbavy aj senzor na meranie miery okysličenie krvi, takzvaný pulzný oximeter - Pulse Ox sensor.

Športové profily

Hoci sú hodinky fenix najvšestrannejšie z celej ponuky chytrých hodiniek Garmin, so skvelým dizajnom s použitím prémiových materiálov a s ľahko a rýchlo vymeniteľnými remienkami, vhodnými pre každodenné bežné nosenie k akejkoľvek príležitosti, stále sú najmä špičkovým športtesterom.

Ponúkajú nespočet profilov pre celý rad športových aktivít: ide najmä o beh, cyklistiku, plávanie, golf, lyžovanie a snowboarding, triatlon, chôdzu a turistiku, lezenie, veslovanie, fitness a silový tréning atď. Profil je možné si vytvoriť aj svoj vlastný a pre každý si nastaviť vlastné dátové polia s preferovanými údajmi. Ku každej aktivite si možno nastaviť alarmy (na srdcový tep, vzdialenosť, tempo / rýchlosť atď.) Dĺžky okruhov, vytvárať a sťahovať tréningy (vrátane intervalových) a ciele. Po uložení sa zaznamenaná aktivita automaticky prenesie do tréningového denníka Garmin Connect. Prenos dát sa uskutočňuje prostredníctvom bluetooth do mobilného telefónu v prípade mobilnej aplikácie, či do počítača prostredníctvom WiFi alebo manuálne pripojením k USB. Po uložení aktivity sú k dispozícii dáta s komplexným vyhodnotením tréningu vrátane doporučenej doby regenerácie, tréningového efektu a v aplikácii tiež prehľadných grafov.

Ako už bolo povedané, hodinky je možné pripojiť k počítaču pomocou USB či bezdrôtovo prostredníctvom WiFi, s mobilnými zariadeniami potom možno hodinky prepojiť pomocou bezdrôtového Bluetooth pripojenia. Spárovanie s mobilným telefónom umožní hodinkám zobrazovať notifikácia na prichádzajúce volania a SMS správy (možno aj poslať odpoveď prednastavenú správou) a tiež zobrazovať ďalšie dodatočné dáta, ako napr. Informácie o počasí.

K hodinkám možno bezdrôtovo pripojiť ďalšie externé snímače, ako sú snímače srdcového tepu s hrudnými pásmi, snímače s meraním bežeckej dynamiky, snímače rýchlosti, kadencie a výkonu pre bicykle, teplotné čidlá a pod.

Konektivita a prepojiteľnosť s inými zariadeniami

Ako už bolo povedané, hodinky možno pripojiť k počítaču pomocou USB či bezdrôtovo prostredníctvom WiFi, s mobilnými zariadeniami potom možno hodinky prepojiť pomocou bezdrôtového Bluetooth pripojenia. Spárovanie s mobilným telefónom umožní hodinkám zobrazovať notifikácia na prichádzajúce volania a SMS správy (možno aj poslať odpoveď prednastavenú správou) a tiež zobrazovať ďalšie dodatočné dáta, ako napr. Informácie o počasí.

K hodinkám možno bezdrôtovo pripojiť ďalšie externé snímače, ako sú snímače srdcového tepu s hrudnými pásmi, snímače s meraním bežeckej dynamiky, snímače rýchlosti, kadencie a výkonu pre bicykle, teplotné čidlá apod.

Prepojiteľnosť je možno aj s ďalšími zariadeniami garmin, ako napríklad inReach mini, cyklistické radary Varia alebo akčné kamery VIRB, ktoré je možné pomocou hodiniek diaľkovo ovládať.

Bezkontaktné platby

Hodinky fenix5 Plus ponúkajú podporu bezkontaktných platieb Garmin Pay. V Českej republike zatiaľ prebieha testovanie v skúšobnej prevádzke a dostupnosť tejto služby by mala byť k dispozícii v priebehu rádovo niekoľkých týždňov až mesiacov, spočiatku len u niektorých bánk, ale postupne sa iste budú pridávať ďalšie. Služba Garmin Pay počíta s podporou najrozšírenejších platobných kariet typu VISA alebo MasterCard. Svoju existujúcu kartu bude možné pomocou služby Garmin Pay spárovať s hodinkami a v obchode platiť priamo zo zápästia ruky. Viac informácií získate na http://pay.garmin.sk/

Vyskúšajte tiež ostatné výrobky značky Garmin, ktoré sú v kategóriách Šport, Fitness pomôcky a Elektro. Ak si nie ste istí výberom tohto produktu, inšpirujte sa v kategórii Smart hodinky_old.

Ohodnoťte tento produkt ako prvý.

EAN753759207069
ZnačkaGarmin
Originálny názovf?nix 5 Plus, Silver, Black band