Exeltis (0 produktov)

exeltis
Exeltis je výsledkom prirodzeného vývoja a trvalého rastu skupiny Insud Pharma, integrovanej farmaceutickej organizácie. Spája poznatky a skúsenosti skupiny s inovatívnym duchom Exeltis. Vďaka tomu sa stáva celosvetovou organizáciou s obrovskou schopnosťou hľadať, vyvíjať, vyrábať a uvádzať na trh lieky a zdravotnícke potreby, ktoré zlepšujú kvalitu života miliónom ľudí na celom svete.
inofolic
Je vhodný v prípade zvýšenej potreby myo-inozitolu a kyseliny listovej alebo v prípade ich nedostatku v organizme. To platí tiež pre ženy, ktoré užívali antikoncepciu a po jej vysadení chcú svoje telo čo najrýchlejšie pripraviť na plánované tehotenstvo.
Vhodný při snaze o otěhotnění

Obsahuje myo-inozitol a kyselinu listovú

Alfa-laktalbumín zvyšuje vstrebávanie myo-inozitolu

Rozdelenie produktov podľa vášho BMI

Inovatívne zloženie a jednoduché dávkovanie

Výživový doplnok podporujúci starostlivosť o mužské reprodukčné zdravie v období, keď sa pár snaží o počatie potomka. Vďaka svojmu zloženiu Folandrol® podporuje prirodzenú tvorbu spermií a ich zrenie (selén) a prispieva k ich ochrane pred oxidatívnym stresom (vitamín E).

Ochrana pred oxidatívnym stresom

Jednoduché užívanie

Podporuje normálnu spermatogenézu

myovunelle
MYOovunelle® je zdravotnícky prostriedok, ktorého vaginálne použitie vytvára optimálne podmienky na oplodnenie vajíčka. Prispieva k skvapalňovaniu cervikálneho hlienu aj semennej tekutiny a tým uľahčuje putovanie spermií za vajíčkom. Vďaka svojim antioxidačným vlastnostiam chráni spermie pred pôsobením reaktívnych foriem kyslíka, ktoré sa bežne v pošvovom prostredí vyskytujú.

Zaisťuje optimálne pH v pošve

Uľahčuje putovanie spermií za vajíčkom

Vytvára optimálne podmienky na počatie

MYOovunelle® je zdravotnícky prostriedok, certifikát vydala autorizovaná osoba číslo 0373.

deflagyn
Vaginálny gél je určený na podporu normalizácie nálezu pri nejasných steroch z krčka maternice (ASC-US a LSIL). Tieto zmeny sú väčšinou spôsobené infekciou HPV.

Účinnosť dosiahnutá už po 3 mesiacoch

Jednoduchá aplikácia a dávkovanie

Bezpečné použitie s patentovanou technológiou

Vaginálny gél DeflaGyn® je zdravotnícka pomôcka, certifikát vydala autorizovaná osoba číslo 1014.

lactofeel
Vaginálny gél na liečbu bakteriálnej vaginózy. Obnovuje normálne pH pošvy a uľavuje od vaginálneho výtoku, pocitov svrbenia, pálenia a typického nepríjemného zápachu. Gél tiež obsahuje glykogén, ktorý poskytuje živiny pre baktérie mliečneho kvasenia.

Prináša úľavu od svrbenia a pálenia

Eliminuje nepríjemný zápach a obnovuje normálne pH

Vhodný aj pre tehotné a dojčiace ženy

Lactofeel je zdravotnícka pomôcka, certifikát vydala notifikovaná osoba 0344.

serelys
Výživový doplnok pre ženy v menopauze alebo perimenopauze. Obsahuje výťažky z peľového zrna – komplexy Purecytonin®, ktoré podporujú menopauzálny komfort, a vitamín E, ktorý prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom. Peľové zrno je pri spracovaní úplne zbavené alergénneho obalu.

Prírodný produkt

Obsahuje komplexy PureCytonin®

Podporuje menopauzálny komfort

navela
Prípravok Navela je núdzová antikoncepcia, ktorú možno použiť do 72 hodín (3 dní) po nechránenom pohlavnom styku alebo po zlyhaní vašej obvyklej metódy antikoncepcie.

Vymazať všetky filtre

Nenašli ste, čo ste hľadali?

Pošlite nám tip na produkt a my ho skúsime zaradiť do ponuky.

Odporučiť produkt
Nenašli ste, čo ste hľadali?

Potrebujete poradiť?

Napíšte nám a radi vám pomôžeme s výberom a vyhľadávaním vhodného produktu.

Potrebujete poradiť?