uvod

Pre zdravie

Pre krásu

Do kuchyne

Na šport

rozdelovnik

Elektronika pre zdravie

rozdelovnik

Darujte na Vianoce kúsok zdravia! Objavte pomocníkov ako sú masážne pištole, ktoré rýchlo a účinne uľavia od bolesti chrbta a určite ich ocenia vaši rodičia alebo starí rodičia.

Pre deti alebo aj dospelých skúste siahnuť po elektronike ako sú elektrické zubné kefky, vďaka ktorým je starostlivosť o chrup oveľa jednoduchšia.

Zdravý chrup pre celú rodinu 

Masáž z pohodlia domova

rozdelovnik

Elektronika pre krásu

rozdelovnik

Každý, kto sa o seba rád stará, sa poteší pod stromčekom produktmi na starostlivosť o pleť, vlasy či celé telo. Elektrické holiace strojčeky zaujmú skôr pánov, ktorí vďaka tomu ušetria cestu do salónu.

Naopak, IPL epilátory sú skvelým darčekom pre ženy, ktoré dbajú na hladkú pokožku po celý rok. Zároveň, kvalitným fénom na vlasy alebo špachtľou na pleť nikdy nič nepokazíte.

Dokonalé holenie či zastrihnutie

Pre krásnu pleť a vlasy

rozdelovnik

Pomocníci do domácnosti 

rozdelovnik

Doby, kedy sme sa zaobišli bez domácich spotrebičov sú dávno minulosťou. Dobre zvolené vybavenie domácnosti dokáže uľahčiť varenie, pečenie, ale aj vysávanie či mopovanie.

Nakúpte elektroniku do domácnosti pre seba alebo svojich blízkych, a uľahčite si tým každodenné upratovanie!

Pomocníci do kuchyně

rozdelovnik2

Elektronika na šport

rozdelovnik

Technika neobchádza ani zdravý životný štýl. Darujte nadšencom športu ten pravý darček pod stromček. Športové hodinky, sledovanie fyzickej aktivity, alebo bezdrôtové slúchadlá ocení snáď každý športovec, či už trénuje vo fitku alebo vo vonkajších priestoroch.

Slúchadlá pre perfektný výkon

uvod