Úvod
Nekonečná pandémia, vlasy neupravené, vyťahané tepláky a čo taký wellness? Fúúú, ten si už ani poriadne nepamätáme, a pritom by sa nám zišiel taký poooriadny oddych, malá masáž, skrášľovacie procedúry… Ale počkať? Čo tak si vytvoriť malý salón krásy doma! Veď sa predsa treba rozmaznávať. Začína jar a je potrebné rozžiariť nielen pleť, ale aj dušu.
Postranní 1

Stráviť deň s kamoškami online cez web kameru?

Nalejte si pohár prosseca, umyte vlasy, stočte mokré vlasy do osušky a šup zapnúť call s kamoškami. Dobrá hudba a párty sa môže začať.

Wellness
3

Vaňa plná vôní

Nemáte doma vírivku? Nevadí, zrelaxovať sa dá aj inak. Napustite si vaňu, pridajte penu do kúpeľa, rozžiarte kúpeľňu vonnými sviečkami, zhasnite svetlo, zapnite si obľúbenú hudbu a nechajte sa rozmaznávať atmosférou. Samozrejme, ani tu nezabúdajme na pohár dobrého prosseca, veď to predsa k tomu patrí a vy si ho zaslúžite!

Rozmaznávajte sa
vlasy
postranní

Dajte zbohom neupraveným vlasom

Skúšajte nové veci. Nastajlujte sa a vyskúšajte niečo nové. Práve teraz je čas na experimenty, ak sa nevydaria, nemusíte sa obávať, že vás niekto uvidí, veď sme v lockdowne, tak to patrične aj využite.

Ikonka1
Ikonka2
Ikonka3
Ikonka4
pleť
zbavte pleť zimy

Zbavte pleť zimy

Suchá pleť, šupky na tvári a keď na ňu dáte make-up, no prosto hrôza. Rovnako ako naše telo potrebuje detox, aj naša pleť potrebuje po zime reštart. Využite prípravky s vysokou hydratáciou a poriadne pleť vyčistite. Doprajte jej dostatočné množstvo produktov s SPF a pripravte ju na prvé jarné slnečné lúče. SPF pomáha nielen chrániť pred slnkom, ale navyše nám pomáha predĺžiť čas starnutia pleti. No veď kto by nechcel byť dlhšie mladým a krásnym?

dermokosmetika
ruce

Starostlivosť o ruky

Krásne a upravené ruky o vás môžu veľa prezradiť, práve preto je starostlivosť o nich veľmi dôležitá. Rovnako ako vlasy sú korunou krásy, ruky sú vizitkou ženskosti. Upravené a hodvábne jemné ruky viac nepotrebujú slová.

úsměv
zuby

Bielenie zubov

Túžite po krásnych bielych zuboch a oslnivom úsmeve? Existuje veľa možností pre bielenie zubov, vďaka ktorým nemusíte chodiť do stomatologickej ordinácie a krásneho bieleho chrupu dosiahnete počas niekoľkých dní v pohodlí domova.