Úvod
Chýba vám poriadny oddych, no zasekli ste sa v pracovnom kolobehu, neustále ste niekde s priateľmi či rodinou a neostáva vám čas len pre seba? Dobite si baterky a spravte si domáci salón krásy. Nemusíte nikde behať, presúvať sa a svoj čas si rozložíte ako uznáte za vhodné. A čo je najlepšie? Užijete si aspoň chvíľku samoty a môžete sa venovať len sebe.
1

Starajte sa o svoju pleť s láskou

Vaňa plná vôní

Starostlivosť o telo a vlasy

Doplnky pre vašu krásu

1
chráňte pleť pred slniečkom

Starajte sa o svoju pleť s láskou

Rovnako ako naše telo, aj naša pleť potrebuje po zime reštart. Ten môžete docieliť napríklad ukážkovou skincare rutinou. Základom správnej starostlivosti o pleť je dôkladné čistenie, ktorým pleť zbavíte nečistôt. Následne jej doprajte sérum, zamerané presne na potreby vašej pokožky. Ďalej nezabudnite rozmaznať pokožku dávkou hydratácie a teraz to hlavné – počas dňa nezabudnite na krém s ochranným faktorom. Pre zachovanie krásy pleti si vždy vyberte prípravok minimálne s SPF 30 a viac.

dermokosmetika
3

Vaňa plná vôní

Nemáte doma vírivku? Nevadí, zrelaxovať sa dá aj inak. Napustite si vaňu, pridajte penu do kúpeľa, rozžiarte kúpeľňu vonnými sviečkami, zhasnite svetlo, zapnite si obľúbenú hudbu a nechajte sa rozmaznávať atmosférou. Samozrejme, ani tu nezabúdajme na pohár dobrého prosseca, veď to predsa k tomu patrí a vy si ho zaslúžite!

Wellness
Rozmaznávajte sa
postranní

Starajte sa o telo a vlasy

Skúšajte nové veci. Nastajlujte sa a vyskúšajte niečo nové. Nečakajte na príchod zimy, kedy budete musieť schovať vlasy pod čiapku a zažiarte naplno už teraz.

Alfapart Milano

Two cosmetics

Phyteneo Methionin komplex

Posilnenie vlasov zvnútra

úsměv
zuby

Bielenie zubov

Túžite po krásnych bielych zuboch a oslnivom úsmeve? Existuje veľa možností pre bielenie zubov, vďaka ktorým nemusíte chodiť do stomatologickej ordinácie a krásneho bieleho chrupu dosiahnete počas niekoľkých dní v pohodlí domova.

1

Doplnky pre vašu krásu

Starostlivosť o pleť,vlasy a nechty nám zaberie mnoho času. Už dávno neplatí, že stav pokožky i vlasov riešia len ženy a tak sú produkty, ktoré nám s tým napomáhajú stále obľúbenejšie. Rad doplnkov stravy obsahuje vitamíny, minerály a prvky, ktoré udržujú v skvelej kondícii stav vlasov, nechtov i pokožky.