Colafit čistý kryštalický kolagén 1 x 30 mäkkých kapsúl

Tip na darček

Colafit čistý kryštalický kolagén 1 x 30 mäkkých kapsúl

Obľúbená, skúsenosťami užívateľov preverená forma lyofilizovaného kolagénu v malých bielych mäkkých kockách, ktoré obsahujú iba kolagén čistoty 99,9% a ľahko sa užívajú.

9,68 €
Cena za 1 kapsulu: 0,32 €
V jednej objednávke je možné zakúpiť maximálne 99 ks tohto produktu. Ak potrebujete nakúpiť viac kusov, kontaktujte nás prosím na obchod@pilulka.sk.
V košíku máte 0 ks za Zadarmo
  • Najspoľahlivejšia internetová lekáreň na Slovensku Najspoľahlivejšia internetová lekáreň na Slovensku
  • Viac ako 1 milión spokojných zákazníkov Viac ako 1 milión spokojných zákazníkov
  • Cez 40 000 produktov v ponuke skladom Cez 40 000 produktov v ponuke skladom

Výhody produktu

4.83
Zákazník odporúča 97 % zákazníkov odporúča
5
(116)
4
(5)
3
(1)
2
(1)
1
(3)
Zákazník odporúča 97 % zákazníkov odporúča
Komfort pri užívaní
93 %
Účinnosť
88 %
Výhodné balenie
98 %
4.83
Zákazník odporúča 97 % zákazníkov odporúča
5
(116)
4
(5)
3
(1)
2
(1)
1
(3)
Zákazník odporúča 97 % zákazníkov odporúča
Komfort pri užívaní
93 %
Účinnosť
88 %
Výhodné balenie
98 %

Recenzie a skúsenosti s výrobkom Colafit čistý kryštalický kolagén 1 x 30 mäkkých kapsúl

Monika W.
52 Testov
4 Hodnotení
67 Objednávok
2 Body

Ľahučké kocky

Monika W. odporúča Overený zákazník
Varianta Colafit čistý kryštalický kolagén 1 x 60 mäkkých kapsúl

Kolagén je výborný pomocník nielen pri omladení pokožky ale aj pri bolestiach kĺbov, väzív a šliach. Taktiež je skvelý pomocník pri hojení rán.

Ľahký

Účinný

Lyofilizovaný kolagén

Možno vyššia cena

Treba brať dlhodobo

Užitočné (0) Neužitočné (0)
Lenka Ž.
4 Testy
6 Hodnotení
9 Objednávok
2 Body

Čistý kryštalický kolagén

Lenka Ž. odporúča Overený zákazník
Varianta Colafit čistý kryštalický kolagén 1 x 30 mäkkých kapsúl

COLAFIT kocky 30ks Obľúbená, skúsenosťami užívateľov preverená forma lyofilizovaného kolagénu v malých bielych mäkkých kockách, ktoré obsahujú iba kolagén čistoty 99,9% a ľahko sa užívajú. Dávka na 1 mesiac.

Ľahkosť užívania malých kociek

Dávka na 1 mesiac

Čistý kryštalický kolagén

Čistota kolagénu 99,9%

nie sú

Užitočné (1) Neužitočné (0)
Lenka Ž.
4 Testy
6 Hodnotení
9 Objednávok
2 Body
Lenka Ž. odporúča Overený zákazník
Zákazník odporúča Zákazník odporúča
Varianta COLAFIT kocky 1x30 ks

Čistý kryštalický kolagén

COLAFIT kocky 30ks Obľúbená, skúsenosťami užívateľov preverená forma lyofilizovaného kolagénu v malých bielych mäkkých kockách, ktoré obsahujú iba kolagén čistoty 99,9% a ľahko sa užívajú. Dávka na 1 mesiac.

Ľahkosť užívania malých kociek

Dávka na 1 mesiac

Čistý kryštalický kolagén

Čistota kolagénu 99,9%

nie sú

Očakávania a účinnosť doplnku

Ako rýchlo nastupuje účinok doplnku?

Účinok doplnku nastupuje po jednom týždni úžívania, odporúčané je užívať Colafit mininálne 2-3 mesiaca 2 x do roka, v prípade potreby môžete 1 kocku denne ráno na lačno, minimálne 10 minút pred jedlom, užívať aj celý rok. Čistý kolagén vôbec nezažažuje žalúdok, lebo je to malička kocka v rozmere 9x9x6 mm, čo mne veľmi táto forma kociek vyhovuje. Viac ako prášková forma.

Aké má výživový doplnok účinky?

1 kocka obsahuje 8 mg lyofilizovaného kolagénu, čo zodpovedá 800 mg kolagenového gélu. Je to v podstate čistý kolagén 99,9%, ktorý sa rýchlo vstreba do organizmu a čo sa mi najviac páči, je veľkosť kostičky, ktoré sa veľmi ľahučko prehltajú, lebo ja mám problém s prehltaním liekov, takže táto forma mi veľmi vyhovuje vo forme kostičiek a nerobí mi žiadny problém kocku ráno prehltnuť.

Aké ste mali od doplnku očakávania?

Mala som referenciu od mojej kolegyne, ktorá tento produkt dlhodobo užíva, takže na jej základe som sa rozhodla tiež vyskúšať produkt Colafit, čo je vlastne čistá forma kolagénu a už neobsahuje žiadne iné prísady, preto som naozaj milo prekvapená, že tento produkt funguje a do tela sa mi dostane jednoducho čistý kolagén, ktorý sa mi už vekom vytráca a preto som si ho potrebovala doplniť kvôli zdraviu aj pleti.

Splnil produkt vaše očakávania?

Jednoznačne produkt splnil nad mieru moje očakávania, lebo vekom sa kolagén stráca a ja som to zistila na mojej pleti, že už nemám takú pružnosť ako v mladosti, preto som sa rozhodla po doporučení zo strany kolegyne, produkt Colafit na jeden mesiac vyskúšať a kedže ma milo prekvapil, tak si samozrejme idem kúpiť dalšiu mesačnú kúru. Som veľmi milo prekvapená, že tento produkt nie je iba reklamný trik, ale naozaj funguje.

Komu by ste tento produkt doporučili?

Tento produkt by som odporúčila ľudom v mojom veku, čiže 40-ročným, ktorý sa radi hýbu a športujú, ale už vekom zistia, že ten pohyb je niekedy bolestivý, preto im rada doporučim tento produkt Colafit, lebo je to čistá forma kolagénu a ľahko sa vstrebáva do organizmu, kedže je vo forme kocky, ktorá obsahuje čistý kryštalický kolagén a samozrejme, aj pleť sa stáva pružnejšou a krajšou.

Je pre vás užívanie doplnku pohodlné?

Veľmi mi vyhovuje forma kociek, ktoré sa konzumujú ráno na lačno, 10 minút pred jedlom. Ja ked sa ráno hned zobudím, tak mám na stolíku nachystatnú jednu kocku, ktorú hned ráno užijem a pokým si urobím rannú hygienu a raňajky, tak v pohode prejde 10 minút a ja môžem v kľude ranajkovať. Sú to ľahučké kocky,ktoré vôbec nezaťažujú žalúdok, preto mi táto forma kociek, veľmi vyhovuje, viac ako prášková forma.

Čistý kolagén vôbec nezažažuje žalúdok, lebo je to malička kocka.

Môj problém a výber doplnku

Podľa čoho sa pri výbere výživového doplnku orientujete?

Orientujem sa podľa referencii od známych a priateľov a samozrejme si čítam aj na internete všetky dostupné informácie a referencie od druhých ľudí. Keby tento výrobok nebol dobrý, tak by nemal tak veľa pozitívnych ohlasov a samozrejme pridávam aj moje pozitívne hodnotenie produktu Colafit, lebo je to ľahko straviteľný kolagén, v čistej kryštálickej forme, čo mi najviac vyhovuje kvôli môjmu citlivému žalúdku.

Mohli by ste popísať váš problém?

V mojom veku už nemám tak pružnú pleť. Mám ju veľmi ochabnutú a samozrejme po dlhom státí alebo sedení ma bolia kĺby aj svaly, preto som hľadala produkt na moje problémy. Je to vhodný doplnok aj po cvičení, ked sú niekedy presilené klby aj svaly, takže každý v mojom veku by si už mal doplnať kolagén formou tabletiek, lebo telo si ho nedokáže samo vyprodukovať.

Ako dlho sa s problémom potýkate?

Pred mojou 40-tkou pred rokom aj pol sa mi začali ozývať klby na tvári, hlavne v oblasti sánky ma veľmi boleli a dentálna hygienička mi odporúčila pri dentálnej hygiene dlhodobo užívať kolagén, lebo tie kĺby v oblasti sánky mám veľmi ochabnuté a tak isto aj moja pleť po 40-tke už nevyzerá tak pružne ako v 20-tke, takže preventívne aj zo zdravotných dôvodov užívam kolagén v čistej kryštalickej forme každé ránko na lačno.

Prečo ste sa rozhodli vyskúšať tento doplnok stravy?

Rozhodla som sa tento produkt výskúšať preto, lebo doteraz som používala kolagén v prášku a s rôznymi prímesami ako vitamín C, ale mala som pocit, že mi to vôbec nepomáha a preto som hľadala doplnok stravy v tabletkovej forme, ale v takej, aby mi nezaťažil môj citlivý žalúdok a kolegyňa mi odporučila tento produkt a od kedy ho užívam, tak som nesmierne rada, že som si ho zakúpila.

Je tento doplnok lepší v porovnaní s inými?

Je oveľa lepší ako tie doplnky, ktoré majú práškovú formu a zarabajú sa do vody. Tento doplnok výživy si jednoducho dám ráno na lačný žalúdok a nič mi to neurobí so žalúdkom, skôr mám pocit, že môj žalúdok je pohladený kockou čistého kolagénu, preto mi táto kocková forma vyhovuje viac ako prášková a nemusím riešit ako si mám kolagén správne namiešať do vody. Tento kolagén vo forme kocky si vložím jednoducho do úst.

Rozhodla som sa tento produkt výskúšať preto, lebo doteraz som používala kolagén v prášku a s rôznymi prímesami ako vitamín C, ale mala som pocit, že mi to vôbec nepomáha.
like Užitočné (1) dislike Neužitočné (0)

Hodnotenie produktov

{{ comment.name }}
Overený nákup
Heureka recenzie
{{ comment.updatedAt }}
Varianta {{ comment.productSellingName }}
Varianta {{ comment.productSellingName }}
Zákazník odporúča Zákazník odporúča
Zákazník neodporúča Zákazník neodporúča

{{ pros }}

{{ cons }}

Užitočné?
EAN: 8594011210616
Značka: Colafit
Farmakoterapeutická skupina: Doplněk stravy
Veľkosť balenia: 1 x 30 mäkkých kapsúl
Vek: >3 rokov
Cesta podania: Perorálne - prehĺta sa
Forma: Mäkké tobolky
Pre: Pre deti, Pre dospelých
Režim výdaja: Doplnok stravy
Na čo je doplnok: Na kĺby a šľachy, Na tvorbu kolagénu, Na kosti a zuby
Štítok: Tip na darček, Otestované
Dodávateľ na trh: SENIMED s.r.o., Okruhová 1135/44, Praha, 15500, ČR
Originálny názov: COLAFIT kocky 1x30 ks
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia