Bode (1 produktov)

Už viac ako 80 rokov podporuje firma BODE Chemie zdravotnícke zariadenia i priemyselné podniky pri úspešnom potláčaní pôvodcov chorôb a škodlivých zárodkov. Naša firma bola založená v roku 1924 ako malý rodinný podnik, ktorý dnes vyrába a …

Zobraziť viac

Už viac ako 80 rokov podporuje firma BODE Chemie zdravotnícke zariadenia i priemyselné podniky pri úspešnom potláčaní pôvodcov chorôb a škodlivých zárodkov. Naša firma bola založená v roku 1924 ako malý rodinný podnik, ktorý dnes vyrába a distribuuje celosvetovo viac ako 400 výrobkov zhruba do 50 krajín sveta. Od 1. 1. 2009 je BODE stopercentnou dcérskou spoločnosťou akciovej spoločnosti PAUL HARTMANN AG, Heidenheim. Výrobca zdravotníckych prostriedkov ponúka profesionálne systémové riešenie v oblasti ošetrení rán, hygieny, inkontinencie a ochrane pred rizikami na operačnom sále.

Bode - recenzie a skúsenosti zákazníkov
Zaujíma vás, aké skúsenosti majú s produktmi Bode ostatní zákazníci? Mrknite sa na ich recenzie, nech nekupujete mačku vo vreci.
Ľudia hodnotia produkty v kategórii Bode na 96 %
Recenzia produktu: Bode Cutasept F alkoholový dezinfekčný prostriedok na kožu, 50 ml
5 / 9x
Kvalita výborná, praktické na cesty
Recenzia produktu: Bode Bacillol AF na dezinfekciu plôch, 500 ml
5 / 1x
Velmi spolahlivý a účinný prostriedok na dezinfekciu plôch /napr. rámy postele, stolíky/, ktoré nie sú citlivé na koncentrovaný alkohol /cca 60-70% roztok/. Doporučujem aj do domácnosti, ked sa staráte o invalidného člena rodiny po mozgovej príhode, ktorý je náchylný na časté infekcie a je výborným pomocníkom, ked potrebujete likvidovať nebezpečnú odolnú bakteriálnu flóru prinesenú z nemocnice napr. na kľučkách dverí. Koncentrovaný alkohol spolahlivo zlikviduje aj stafylokoka, len je potrebný trochu dlhší pôsobenia ...aspon niekolko minút navlhčenia. Len pozor, určený je len na povrchy, nie na pokožku, tam sa hodí napr. Septoderm gel od Schulke...
Recenzia produktu: Bode Cutasept F bezfarebný alkoholový dezinfekčný prostriedok na kožu 1000 ml
4.9 / 9x
Rychlé doručení. Vřele doporučuji
Recenzia produktu: Bode Sterillium prípravok na dezinfekciu rúk 500 ml
4.3 / 12x
Velký problém, možná na mé straně!!! Chybí dávkovač. Netušila jsem, že se kupuje zvlášť, auto kupuji také s koly. Možná jsem přehlédla poznámku: náhradní balení. Je-li to tak, omlouvám se. Nicméně pro vybavení dětí na zájezd ve chvíli odjezdu nebyla dezinfekce bez aplikátoru kompletní.