Bode

(2 produktov)

Už viac ako 80 rokov podporuje firma BODE Chemie zdravotnícke zariadenia i priemyselné podniky pri úspešnom potláčaní pôvodcov chorôb a škodlivých zárodkov. Naša firma bola založená v roku 1924 ako malý rodinný podnik, ktorý dnes vyrába a …

 Zobraziť viac

Už viac ako 80 rokov podporuje firma BODE Chemie zdravotnícke zariadenia i priemyselné podniky pri úspešnom potláčaní pôvodcov chorôb a škodlivých zárodkov. Naša firma bola založená v roku 1924 ako malý rodinný podnik, ktorý dnes vyrába a distribuuje celosvetovo viac ako 400 výrobkov zhruba do 50 krajín sveta. Od 1. 1. 2009 je BODE stopercentnou dcérskou spoločnosťou akciovej spoločnosti PAUL HARTMANN AG, Heidenheim. Výrobca zdravotníckych prostriedkov ponúka profesionálne systémové riešenie v oblasti ošetrení rán, hygieny, inkontinencie a ochrane pred rizikami na operačnom sále.

Bode Sterillium prípravok na dezinfekciu rúk, 100 ml

Sterillium®, 100 ml. Klasický prípravok na dezinfekciu rúk. Komplexné spektrum účinnosti proti obaleným vírusom. Chirurgická dezinfekcia rúk za 1,5 minúty.

Môžete mať už zajtra

Bode Sterillium prípravok na dezinfekciu rúk 500 ml

Klasický prípravok na dezinfekciu rúk. Široké spektrum účinnosti proti obaleným vírusom. Chirurgická dezinfekcia rúk za 1,5 minúty.

Môžete mať už zajtra