BiotechUSA TST+GH 300 g modrá limonáda

BiotechUSA TST+GH 300 g modrá limonáda

Prášok na reguláciu tvorby rastového hormónu s vysokým podielom aktívnych látok, aminokyselín, funkčných minerálov a vitamínu B.    

Mrzí nás to, produkt aktuálne nie je dostupný

Odporúčame Vám tieto podobné produkty

Pozrite sa tiež na produkty v podobných kategóriách

BiotechUSA TST+GH 300 g modrá limonáda

1 dávka (6 g) obsahuje:

  • 2940 mg DAA
  • 720 mg AAKG
  • 480 mg L-glutamín
  • 500 mg L-karnitín L-tartrát
  • 350 mg L-ornitín HCl
  • 480 mg L-lyzín HCl
  • 5,4 mg vitamín B5
  • 0,97 mg vitamín B6
  • 57 mg magnézium
  • 2,83 mg zinok

Maximalizujte svoj potenciál prirodzenou cestou.

Rastový Hormón (v skratke RH) je bielkovina pozostávajúca zo 191 aminokyselín, ktorý sa produkuje v prednom laloku hypofýzy. Je dôležitý pre rast tela počas dospievania. Počas spánku – presnejšie hlbokého spánku – hypotalamus reguluje vylučovanie produkovaného rastového hormónu, ktorý môže byť považovaný za "pozitívny" hormón vďaka tomu, že podporuje syntézu bielkovín a obmedzuje ukladanie tuku v tele. Akonáhle dosiahnete vek približne 35 až 40 rokov, vaša svalová hmota z roka na rok začne miznúť. V tom istom čase sa v rovnakej miere začne ukladať na vašom tele telesný tuk. Tento proces môže byť vysvetlený značným znížením rastového hormónu. Najlepší a najbezpečnejší spôsob ako zvýšiť množstvo tohto hormónu je, že budete podporovať jeho vnútornú tvorbu.

Testosterón je najdôležitejší mužský hormón. U mužov je produkcia testosterónu v semenníkoch, zatiaľ čo u žien sú to vaječníky a nadobličky, ktoré produkujú minimálne množstvo testosterónu. Hlavnou funkciou testosterónu je udržiavať / uľahčiť sexuálnu výkonnosť, ako je známe, ale je tiež dôležitý pri budovaní svalovej hmoty a prispieva k zdravému zloženiu tela. To zohráva dôležitú úlohu v tom, akú majú muži náladu a zvyšuje vašu hladinu energie. Postupom času však telo produkuje menej a menej testosterónu, takže sa odporúča zvýšiť jeho tvorbu prirodzenými prostriedkami: prostredníctvom cvičenia, zdravej stravy a doplnkami výživy.

TST+GH obsahuje kyselinu D-asparágovú (DAA), arginín-alfa-ketoglutarát (AAKG), L-glutamín, L-karnitín L-tartrát, L-ornitín hydrochlorid a L-lyzín, produkt je doplnený o vitamín B5 a B6, horčík a zinok. Glutamín hrá dôležitú úlohu v metabolizme. Funguje ako zdroj energie a tiež ako aminokyselina ktorá je stavebnou jednotkou bielkovín. Takmer 2/3 zo svalového tkaniva sa skladá z aminokyselín, preto je glutamín populárny doplnok stravy, medzi športovcami. Vitamín B6 prispieva k regulácii hormonálnej aktivity. Zinok prispieva k udržaniu normálnej hladiny testosterónu v krvi. Vitamín B5 sa podieľa na syntéze a metabolizme steroidných hormónov, vitamínu D a niektorých neurotransmiterov, ako aj k zníženiu únavy a vyčerpania.

TST+GH rovnako ako všetky ostatné BioTechUSA produkty obsahuje bezpečné a starostlivo vybrané zložky.

Odporúčané dávkovanie: Zmiešajte 1 dávku (6 g = 1 kopcovitá odmerka = 1 zarovnaná polievková lyžica) prípravku s 200 ml vody. Užívajte pred spaním.

Zloženie: kyselina D-asparágová, L-karnitín L-tartrát, L-arginín alfa-ketoglutarát, L-lyzín hydrochlorid, L-glutamín, L-ornitín hydrochlorid, oxid horečnatý, arómy, sladidlá (sukralóza, glykozidy steviolu), protihrudkujúca látka (oxid kremičitý), regulátor kyslosti (vínany draselné), D-pantotenát vápenatý, oxid zinočnatý, farbivo (indigotín), pyridoxínhydrochlorid.

Upozornenie: Uskladňujte mimo dosahu malých detí. Určené len pre mužov nad 18 rokov. Neužívajte, ak máte akékoľvek zdravotné problémy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako náhrada pestrej stravy.

Alergény: Vyrobené v závode kde sa spracovávajú aj produkty obsahujúce mlieko, vajcia, lepok, sóju, zeler, kôrovce, oxid siričitý a orechy.

Skladovanie: Uchovávajte dobre uzatvorené na suchom mieste pri teplote 5-25°C a relatívnej vlhkosti vzduchu do 70%, mimo dosahu zdrojov tepla a priameho slnečného žiarenia. Po otvorení nevyberajte vrecúško so silikagélom a dózu vždy dobre uzavrite!

Pozrite tiež ďalšie produkty značky BiotechUSA, ktoré nájdete v kategóriách Šport. Výrobok kúpite teraz so zľavou 13 %. Ak si nie ste istí výberom tohto produktu, inšpirujte sa v kategórii Energetické gély a tyčinky.

EAN: 5999076215270
Značka: BiotechUSA
Veľkosť balenia: 300 g
Forma: Prášok na výrobu nápoja
Pre: Pre dospelých
Časť tela: Svaly
Príchuť: Neobvyklá príchuť
Originálny názov: BiotechUSA TST (GH) 300 g modrá limonáda
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia
EAN: 5999076215270
Značka: BiotechUSA
Veľkosť balenia: 300 g
Forma: Prášok na výrobu nápoja
Pre: Pre dospelých
Časť tela: Svaly
Príchuť: Neobvyklá príchuť
Originálny názov: BiotechUSA TST (GH) 300 g modrá limonáda
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia