Bioruža

(7 produktov)

Bioruža Darčeková sada bio kvetinové vody Alteya 3 ks

Krásna a svieža pleť je snom každej ženy. S týmto darčekovým setom jej ho môžete veľmi ľahko splniť. Tri účinné pleťové vody z ruže, levandule a harmančeka prebudia vašu pleť a dodajú jej potrebnú hydratáciu po celý deň. Tento set je ideálnym darčekom na Vianoce. Neváhajte teda niekoho ním obdarovať. Určite sa poteší.

Môžete mať v pondelok 5. 6.

Bioruža Darčeková sada bio organické maslá Alteya Organics 4 ks

Darčeková sada plná prírodných telových masiel je naozaj skvelým a praktickým darčekom. A taktiež veľmi trvácnym, keďže v balení sa nachádzajú až štyri rôzne maslá. Vaša pokožka bude po celý rok hydratovaná, žiarivá a voňavá. Pod žiadnym stromčekom nemôže chýbať táto sada produktov, ktorá vám zaručí krásne a voňavé Vianoce.

Môžete mať v pondelok 5. 6.

Bioruža Darčeková sada kozmetiky chinín 5 ks

Výhodné balenie vašich obľúbených produktov obsahuje: 2x Chinínový šampón 200 ml, 1x Chinínovú masku na vlasy 250 ml a 2x Chinínovú vodu 200 ml. Chinínové prípravky sa najviac preslávili a osvedčili v boji proti vypadávaniu vlasov. Chinín preniká do vlasovej pokožky a prebudí a vyživí spiace folikuly. Stimuluje rast vlasov aj na miestach, kde rásť prestali. Spevňuje korienky a zabraňuje vypadávaniu, lámaniu a štiepeniu končekov.

Môžete mať v pondelok 5. 6.

Bioruža Darčeková sada kozmetiky chinín kofeín 5 ks

Výhodné balenie vašich obľúbených produktov chinín forte pre obnovu vlasov obsahuje: 2x Šampón chinín a kofeín 200 ml, 2x Chinínovú vodu s kofeínom 100 ml a 1x Chinínovú masku na vlasy 250 ml. Chinínové prípravky sa najviac preslávili a osvedčili v boji proti vypadávaniu vlasov. Chinín preniká do vlasovej pokožky a prebudí a vyživí spacie folikuly. Stimuluje rast vlasov aj na miestach, kde rásť prestali.

Môžete mať v pondelok 5. 6.

Bioruža Darčeková sada kozmetiky Bulharská levanduľa 5 ks

Pri slove Vianoce si hneď predstavíme voňavé medovníky, alebo škoricu. Čo tak ale trochu obmeniť vône a vyskúšať túto sadu plnú produktov z bulharskej levandule. Toto balenie je ako stvorené na to byť darčekom. Obsahuje všetko, čo potrebujete pre extra starostlivosť a relax- sprchový gél, mydlo, krém na ruky, krém na tvár a soľ do kúpeľa. S touto sadou sa pre vás každodenná starostlivosť stane potešením.

Môžete mať v pondelok 5. 6.

Bioruža Darčeková sada kozmetiky chinín forte 5 ks

Výhodné balenie vašich obľúbených produktov chinín forte pre obnovu vlasov obsahuje: 2x Chinínový šampón forte 200 ml, 1x Chinínovú masku na vlasy 250 ml a 2x Chinínovú vodu forte 100 ml. Spôsob účinku chinínu zabezpečuje pozitívny efekt v prípadoch krátkodobého aj dlhodobého vypadávania vlasov, dokonca môže byť dobrým pomocníkom v boji proti vzorovej strate vlasov.

Môžete mať v pondelok 5. 6.

Bioruža Darčeková sada kozmetiky Rose of Bulgaria 5 ks

Hľadáte praktický ale zároveň aj taký darček, ktorý poteší či už mamu, babku, sestru, priateľku, alebo manželku? Tento obrovská darčeková sada, ktorá je nasýtená tou najkrajšou vôňou ruží z Bulharska určite opantá ich zmysly. Za produkty, ktoré sa postarajú o kompletnú starostlivosť celého tela sa vám odvďačí každá žena. Neváhajte a postarajte sa o niekoho krásne a voňavé Vianoce.

Môžete mať v pondelok 12. 6.