StriVectin Anti-Wrinkle

(6 produktov)
Product image

StriVectin Comforting cream cleanser 150 ml

Extrémne jemný denný čistiaci prostriedok odstraňuje make-up a nečistoty bez vysúšania. Tento bohatý, krémový čistiaci prípravok, ktorý je naplnený výživnú a doplňujúce zmesou olivového oleja, jojobového oleja a extraktov z pupalky, zanecháva pokožku jemnú, hladkú, žiarivú a hydratovanú.

Môžete mať v pondelok 12. 6.25,01 €
Product image

StriVectin Volumizing hand treatment 60 ml

Tento bohatý hydratačný krém na ruky zjemňuje a hydratuje pleť pre zdravšie, mladší vzhľad.

Môžete mať v pondelok 12. 6.29 €
Product image

StriVectin Lineblurfector instant wrinkle blurring primer 30 ml

Primer okamžite vypĺňa a rozmazáva vzhľad vrások. Zabraňuje usadzovaniu make-upu v záhyboch a zosilňovacích linkách. Priedušná formulácia pripravuje kožu pre líčenie a predlžuje jeho životnosť.

Môžete mať v pondelok 12. 6.31 €
Product image

StriVectin Wrinkle Recode Line Transforming Melting Serum 30 ml

Super koncentrované sérum viditeľne zmenšuje všetky rozmery hlbokých vrások. Prelomová technológia BioRecode revitalizuje schopnosť boja proti vráskam, aby sa znížil vzhľad čiar a záhybov. Luxusne sa vstrebáva do pokožky, ktorá je po použití mladistvá, žiarivá a jasná.

Môžete mať v pondelok 12. 6.75 €
Product image

StriVectin SD Advanced intensive concentrate for wrinkles & Stretch Marks 60 ml

Výrazne znižuje výskyt jemných liniek a vrások. Hydratujú a viditeľne zlepšuje textúru pleti. Tento hydratačný hydratačný krém je formulovaný s Collagex-CE Complex ™ a zameriava sa na Collagen I a Collagen III (známy ako "Kolagén pre mládež").

Môžete mať v utorok 20. 6.62 €
Product image

StriVectin SD Advanced intensive concentrate for wrinkles & Stretch Marks 135 ml

Výrazne znižuje výskyt jemných liniek a vrások. Hydratujú a viditeľne zlepšuje textúru pleti. Tento hydratačný krém je formulovaný s Collagex-CE Complex ™ a zameriava sa na Collagen I a Collagen III (známy ako "Kolagén mladosti").

Môžete mať v utorok 20. 6.120 €