Alternatívna vitalita (5 produktov)

Zákazníci najlepšie hodnotia rady GreenFood Nutrition. Najlepšie hodnoteným výrobkom je GreenFood Nutrition Ashwagandha Extract 10% Withanolides 90 kapsúl.

Zákazníci najlepšie hodnotia rady GreenFood Nutrition. Najlepšie hodnoteným výrobkom je GreenFood Nutrition Ashwagandha Extract 10% Withanolides 90 kapsúl.

Alternatívna vitalita - recenzie a skúsenosti zákazníkov
Zaujíma vás, aké skúsenosti majú s produktmi Alternatívna vitalita ostatní zákazníci? Mrknite sa na ich recenzie, nech nekupujete mačku vo vreci.
Ľudia hodnotia produkty v kategórii Alternatívna vitalita na 96 %
Recenzia produktu: Blendea BIO Ashwagandha 90 kapsúl
5 / 1x
Účinkuje
Recenzia produktu: Avita ASHWAGANDHA AA+ 60 kapsúl
5 / 4x
Urcite ucinny doplnok stravy a urcite na dlhodobejsie uzivanie. Po druhom baleni citim rozdiel, alebo placebo ;) ale pokracujem uz asi 6. Balenie…
Recenzia produktu: GymBeam BIO Ashwagandha prášok 100 g
5 / 1x
Chuť v pohode, účinky uvidim pri dlhšom užívaní
Recenzia produktu: GreenFood Nutrition Ashwagandha Extract 90 kapsúl
4.6 / 7x
Zatím užívám krátce, chybí informace v které době je nejlépe užívat.
Recenzia produktu: GymBeam Ashwagandha, bez príchute 90 kapsúl
4.5 / 8x
Funguje! Po cca týdnu užívání jsem zpozoroval zlepšení nálady celkově. Po několika týdnech funguje stále. NepozorujI žádné vytváření tolerance tak jako u 5-HTP.

Produkty z kategórie Alternatívna vitalita sme pre vás zoradili od najlepšie hodnotených. Pozrite sa na produkty z kategórie Alternatívna vitalita zoradené od tých najlacnejších. Kategóriu Alternatívna vitalita sme pre vás tiež poskladali od najkvalitnejších.