Almawin Tekutý prací prostriedok Sport + Outdoor 750 ml

Almawin Tekutý prací prostriedok Sport + Outdoor 750 ml

Prvý ekologický prací prostriedok pre šport a outdoor vybavenie.

Môžete mať už zajtra možnosti doručenia Skladom 1 ks
12,32 €
Cena za 10 ml: 0,16 €
V jednej objednávke je možné zakúpiť maximálne 99 ks tohto produktu. Ak potrebujete nakúpiť viac kusov, kontaktujte nás prosím na obchod@pilulka.sk.
V košíku máte 0 ks za 0 €

Vlastnosti

Ekologicky vyperie všetky nečistoty. Účinne odstraňuje stopy potu. Pri praní zachováva funkčnosť membránových tkanín (ich priedušnosť a funkčnosť). Pri praní zachováva účinnosť a kvalitu moderných materiálov ako sú špeciálne vlákna, mikrovlákna, plavecké oblečenie, membránové tkaniny a pod.

Ako funguje nový AlmaWin Šport + Outdoor?
Pracieho účinku a tým aj ochrany špeciálnych tkanín je dosiahnutá jedinečným zložením. AlmaWin Šport + Outdoor obsahuje čisté cukrové tenzidy (vyrobené zo zemiakov, kukurice a cukrovej trstiny a cukrovej repy), sulfáty z rastlinných olejov, zmes soľných kyselín a kyselinu citrónovú na zmäkčenie vody a zlepšenie pracieho efektu. Neobsahuje mydlo, ktoré by mohlo narušiť ochranné membrány a vlákna. Pre dezinfekciu a vôňu je pridaný BIO levanduľový éterický olej.
Účinný pri teplotách 20 °, 30 ° a 40 ° C.

Dávkovanie

- podľa tvrdosti vody a miery zašpinenia bielizne

  • Mäkká voda: 40-60 ml
  • Stredne tvrdá voda: 50-70 ml
  • Tvrdá voda: 60-80 ml

- 1 uzáver = 30 ml

Ručné pranie: 1/2 uzáveru na 5 litrov vody. Vhodné pre všetky tvrdosti vody.

Obsah: 750ml

Tipy a triky pre dlhšiu životnosť funkčného oblečenia: Pred praním skontrolujte, či v zásobníkoch nezostali zvyšky klasického prášku, predovšetkým aviváž, ktorá najviac porušuje ochranné membrány. Najvyššie zásobníky prepláchnite čistou vodou. Perte pri maximálnej odporúčanej teplote, pranie bude účinnejšia. Neodporúčame použitie zmäkčovača vody. Na veľmi špinavá miesta naneste AlmaWin Šport + Outdoor v koncentrovanej podobe, nechajte vsiaknuť a potom vložte do bubna práčky. Nezabudnite pred praním zapnúť všetky klasické aj suché zipsy. Uchránite tak prané veci pred možným poškodením. Funkčné oblečenie nikdy príliš nežmýkajte a z práčky vytiahnite pred stláčaním, zbytočne by mohlo dôjsť k porušeniu ochranných membrán. Najvhodnejšie je mokré veci rozvesiť a nechať voľne uschnúť.

Pozrite tiež ostatné produkty značky Almawin, ktoré nájdete v kategóriách Drogéria, Pranie a Pracie gély. Ak si nie ste istí výberom tohto produktu, inšpirujte sa v kategórii Pracie gély.

EAN: 4019555705014
Značka: Almawin
Forma: Gél
Veľkosť balenia: 750 ml
Originálny názov: AlmaWin Tekutý prací prostriedok Sport + Outdoor 750ml
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia

Najlepšie hodnotené pracie gély

Aviváže

Odporúčame vám tieto podobné produkty

EAN: 4019555705014
Značka: Almawin
Forma: Gél
Veľkosť balenia: 750 ml
Originálny názov: AlmaWin Tekutý prací prostriedok Sport + Outdoor 750ml
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia