Scitec Nutrition Alkaly-X 660g raspberry lemonade

Scitec Nutrition Alkaly-X 660g raspberry lemonade

Mrzí nás to, produkt aktuálne nie je dostupný

Odporúčame vám tieto podobné produkty

Pozrite sa tiež na produkty v podobných kategóriách

KRE-ALKALYN je patentovaným druhom kreatínu, ktorý obsahuje kreatín „správnej-pH“, v pufrovanej forme. KRE-ALKALIN je produktom s pH hodnotou nad 12, pretože je syntetizovaný patentovanou výrobnou metódou, ktorá zmení jeho hodnotu pH. Cieľom je získanie stabilnejšej, pre telo účinnejšej a ľahšie využiteľnejšej formy. Kreatín je organická kyselina obsahujúca dusík, ktorá sa vyskytuje v tele stavovcov. Až 95% kreatínu, ktorý sa vyskytuje v tele, sa nachádza vo svalstve. Tieto bunky dokážu skladovať viac kreatínu, než sme schopní zabezpečiť pri normálnej každodennej strave, alebo aké je schopné naše telo syntetizovať. Ak našu stravu doplníme o ALKALY-X, naše svaly ho budú skladovať vo väčšom množstve. Je vedecky dokázané, že kreatín v 3g-vých denných dávkach, podporuje výkon pri cvikoch s krátkym časom trvania s výbušnou silou, vykonávaných s veľkou intenzitou, ako je napríklad posilňovanie alebo intervalový kardio tréning.*

ALKLALY-X obsahuje mnoho iných, populárnych účinných látok využívaných v doplnkoch výživy pre športovcov, ako sú napríklad aminokyseliny arginín a taurín, a tiež beta-alanín. Beta-alanín je neesenciálnou aminokyselinou, ktorú svalové bunky využívajú k syntéze karnozínu. Karnozín sa vo vysokej koncentrácii nachádza v kostrovom svalstve, v prvom rade v najsilnejších svalových vláknach II typu so schopnosťou rýchleho stiahnutia. Zvýšenie hladiny karnozínu formou doplnku výživy má v praxi informovaných atlétov a kulturistov stále väčšiu popularitu.

* Vedecky dokázané tvrdenia Európskym úradom pre bezpečnosť potravín (EFSA), povolené Európskou komisiou (EC).

Odporúčané dávkovanie:

Vymiešajte denne 1 dávku (33 g – ½ dávkovacej odmerky) prášku Alkaly-X v 500 ml vody a skonzumujte v prvom rade pred tréningom alebo hneď po tréningu.

Informácia pre alergikov:

Produkt môže obsahovať stopy mliečnych, sójových, vaječných bielkovín, gluténu, arašidov, lieskových orieškov, rýb a morských plodov!

Upozornenie:

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku! Produkt nie je náhradou rozmanitej stravy ani zdravého životného štýlu!
Skladujte mimo dosahu detí! Beta-alanín môže na povrchu pokožky spôsobovať prechodný pocit mravčenia.

Vyskúšajte tiež ďalšie výrobky značky Scitec Nutrition, ktoré sú v kategóriách Šport a Kreatín. Ak si nie ste istí výberom tohto produktu, inšpirujte sa v kategórii Kreatín.

EAN: 728633104871
Značka: Scitec Nutrition
Pre: Pre dospelých
Originálny názov: Alkaly-X 660g raspberry lemonade
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia
EAN: 728633104871
Značka: Scitec Nutrition
Pre: Pre dospelých
Originálny názov: Alkaly-X 660g raspberry lemonade
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia