Xiaomi Amazfit Pace Red

Xiaomi Amazfit Pace Red

Amazfit Pace sú elegantné športové hodinky.

Ľutujeme, tento produkt už nie je dostupný

Odporúčame Vám tieto podobné produkty

Pozrite sa tiež na produkty v podobných kategóriách

Xiaomi Amazfit Pace Red

Chcete mať neustály prehľad o čase, notifikáciách z telefónu aj svojej športovej aktivite? Stavte na chytré hodinky Xiaomi Amazfit, ktoré všetko zvládnu a naviac sa premenia na elegantného partnera aj pre športové aktivity.

Odolné a elegantné telo s certifikáciou IP67

Chytré hodinky od Xiaomi sa pýšia kruhovým displejom, ktorý je dobre známy z bežných analogových hodiniek a uživateľmi najviac obľúbený. Samotný dotykový displej ponúkne uhlopriečku 1,34" a jemné rozlíšenie 300x300 pixelov. Telo je vyrobené z odolnej keramiky, ktorá ochráni hodinky nielen pred mechanickým poškodením, ale vďaka krytiu IP67 prežije tento skvost aj ponorenie do hĺbky jedného metra po dobu 30 minút. Remienok môžete naviac vymeniť za ľubovoľný 22mm.

Výkonný hardware a skvelá výdrž

V útrobách Xiaomi Amazfit tiká výkonný dvojjadrový procesor s frekvenciou 1,2 GHz, ktorý je doplnený 512MB RAM pamäťou a 4096MB vnútorným úložiskom pre Vašu hudbu. Vďaka batérii s kapacitou 280 mAh vydržia chytré hodinky pri bežnom používaní 5 dní, v úspornom režime potom až 11,5 dňa.

Krokomer a GPS

Pokiaľ patríte medzi športových nadšencov alebo len chcete sledovať Vašu dennú aktivitu, oceníte integrovaný akcelerometer pre sledovanie Vášho pohybu aj spánku. Nechýba ale ani GPS, vďaka čomu je možné sledovať Váš pohyb s vysokou presnosťou, o ocenia najmä športovci. Vďaka tomu totiž môžete veľmi detailne a presne sledovať svoje výkony. Bonusom je potom sj senzor srdcového tepu.

Prepojenie s mobilným telefónom

Chytré hodinky slúžia ako predĺžená ruka k mobilnému telefónu - všetky dôležité informácie sa dozviete z displeja mobilných hodiniek, bez toho, aby ste museli museli vyťahovať telefón z vrecka. Hodinky Xiaomi Amazfit sa spoja s telefónom pomocou bezdrôtového pripojenia Bluetooth 4.0 a razom sa dozviete o prichádzajúcich SMS správach, e-mailoch, volaniach a dalších notifikáciách.

Bezdrôtová hudba

Hodinky je možné ďalej využiť ako prehrávač hudby všade tam, kde sa Vám nechce so sebou brať mobilný telefón. Hodinky ponúkajú 4GB vnútornej pamäte a pokiaľ ich pomocou bluetooth pripojíte k bezdrôtovým sluchádlám, máte vyriešené nosenie rôznych MP3 prehrávačov napríklad pri športe. Prehrávač sa totiž pri zaznamenaní športovej aktivity spolu s pripojenými slúchadlami spúšťa automaticky. Spolu s GPS zaznamenávajú všetku športovú aktivitu omnoho presnejšie ako napríklad chytré fitness náramky.

Technické špecifikácie

Displej: 1,34" 300x300px, 327PPI, viditeľné na slnku
Konektivita: kompatibilné s OS: Android 4.4 a vyšší, iOS 7.0 a vyšší (pre iPhone 4S a novší), podpora Bluetooth 4.0
Procesor: Dve jadrá, 1.2 GHz
Operačná pamäť: 512 MB
ROM: 4096 MB
Jazyk užívateľského prostredia: Angličtina
Batéria: Li-Ion Polymer 280mAh (až 11 dní prevádzky, aktívne používanie cca 5 dní), integrovaná, nabíjateľná

Vyskúšajte tiež ostatné výrobky značky Xiaomi, ktoré nájdete v kategóriách Športtestery, Šport a Športové potreby.

EAN: 6970100370348
Značka: Xiaomi
Velikost balení: 1 ks
Originálny názov: Amazfit PACE (Red)
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia

Doplňujúce informácie

EAN: 6970100370348
Značka: Xiaomi
Velikost balení: 1 ks
Originálny názov: Amazfit PACE (Red)
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia