TicWatch C2 Rose Gold

TicWatch C2 Rose Gold

Mrzí nás to, produkt aktuálne nie je dostupný

Odporúčame vám tieto podobné produkty

Pozrite sa tiež na produkty v podobných kategóriách

Displej je krytý tvrdeným sklom, zasadeným v puzdre z ocele s dvoma ovládacími tlačidlami po pravej strane, to všetko drží na vašej ruke pomocou fešného remienka z pravej kože.

Kvalitné dielenské spracovanie zaisťuje stupeň krytia IP68. V praxi to znamená, že po vzore Mojžiša pre vás takmer žiadna voda nebude prekážkou. Ak plánujete dlhší pobyt vo vode, je však rozumné investovať do náhradného silikónového remienka.

Pre komunikáciu hodinky využívajú technológiu Bluetooth 4.1., Pre platby cez Google Pay zase NFC. Sú kompatibilné so všetkými zariadeniami, ktoré bežia na operačných systémoch Android 4.4 a iOS 10 a novších. O výdrž hodiniek sa postará batéria s kapacitou 400 mAh, ktorá v závislosti na štýle používanie zaistí pohotovostnú dobu až 2 dni.

Funkcií priehrštie

TicWatch ponúka nepreberné množstvo možností využitia vo vašom živote, či už ste typ skôr sedavý či športovec. Disponuje na báze vstavanej GPS založenými funkciami športového a zdravotného charakteru ako je krokomer, výpočet spálených kalórií, prejdená vzdialenosť, meranie tepovej frekvencie a spánku.

Funkciami informačnými sú notifikácia z telefónu, kalendár či predpoveď počasia. Nechýba ani klasické funkcie známe z každých analógových hodiniek typu budík, časovač a stopky.

Na operačnom systéme Wear OS tiež ladne beží prapodivné paleta všemožných aplikácií - hodnoťte reštauráciami vo Foursquare, nechajte sa vyzdvihnúť Uberem alebo sa započúvajte do muziky uložiteľné vo vnútornej pamäti s kapacitou 4 GB skrz Spotify či Google Play.

Základní parametry

Řemínek: Kůže
Zobrazení času: Digitální; ručičkové
Barva pouzdra: zlatá
Barva řemínku: Růžová
Měření tepové frekvence: Ano
Výpočet spálených kalorií: Ano
Voděodolnost: Ano
Měření rychlosti: Ano
Měření vzdálenosti: Ano
Krokoměr: Ano
Hudební přehrávač: Ano
Stopky: Ano
GPS: Ano
Bluetooth: 4.1
Úhlopříčka displeje: 1.3"
Rozlišení displeje: 360 x 360
Typ displeje: Amoled
Výdrž baterie: 48h
Kapacita baterie: 400mAh
Operační pamět: 0,512GB
Velikost uložiště: 4GB
Kompatibilita: Android 4.4 nebo vyšší; iOS 10 nebo vyšší

Skúste tiež ďalšie produkty značky TicWatch, ktoré sú v kategóriách Nositeľná elektronika, Šport a Fitness pomôcky. Ak si nie ste istí výberom tohto produktu, inšpirujte sa v kategórii Smart hodinky_old.

EAN: 6940447103558
Značka: TicWatch
Originálny názov: TicWatch C2 Rose Gold
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia
EAN: 6940447103558
Značka: TicWatch
Originálny názov: TicWatch C2 Rose Gold
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia