PB Stadler Form Odvlhčovač Theo

Jednoduchá elegancia v kombinácii s vysokým výkonom robia z malého …

Zobraziť viac

Jednoduchá elegancia v kombinácii s vysokým výkonom robia z malého odvlhčovača Thea jedinečný produkt. Theo miluje vlhké miestnosti do 40 m2, efektívne odstraňuje prebytočnú vlhkosť zo vzduchu. Integrovaný hygrostat umožnuje nastaviť cieľovú vlhkosť na 40, 50 alebo 60 %. Prípadne môže Theo bežať nepretržite, vďaka dodávanej hadičke.

Tento produkt nie je momentálne dostupný.
 • Darčeky doručíme ešte dnes

  Darčeky doručíme ešte dnes

 • Nevhodný darček vymeníme zadarmo

  Nevhodný darček vymeníme zadarmo

 • Každodenná nádielka<br> v Adventnom PilulKalendári

  Každodenná nádielka
  v Adventnom PilulKalendári

Zánovné Zánovné
Upozornenie: Otvorené balenie, vyskúšané. Produkt nemožno vrátiť, a to ani v lehote 14 dní od zakúpenia.

Odvlhčovač vzduchu Theo k vašim službám

V miestnosti s nadmernou vlhkosťou vzduchu zaistí odvlhčovač vzduchu Theo optimálnu vlhkosť. Odvlhčovač vzduchu Theo je vhodný do miestností s rozlohou maximálne 40 m2. Vstavaný vlhkomer vás vždy informuje o aktuálnej vlhkosti.

Prekvapivý výkon, jednoduché ovládanie

Pri optimálnych podmienkach dokáže Theo získať zo vzduchu až 10 litrov vody za deň. Vlhkosť, ktorú chcete v miestnosti dosiahnuť a udržiavať nastavíte veľmi jednoducho. Na výber máte 3 úrovne vlhkosti vzduchu, a to 40, 50 alebo 60 %.

Veľkorysý objem nádoby na zber vody

Nádoba na zber vody získanej zo vzduchu má objem až 2,1 litra. Po jej naplnení ju z odvlhčovača Theo jednoducho vyberte, vodu vylejte a znovu vložte, aby pokračoval v odvlhčovaní. O jej naplnení vás bude Theo informovať červeným indikátorom.

Pripojený k odtoku pracuje nonstop

Voda získaná zo vzduchu sa zhromažďuje v zbernej nádobe. Ak chcete zaistiť nepretržitú prevádzku odvlhčovača vzduchu bez potreby vylievania vody, jednoducho ho pripojte priamo k odtoku pomocou pribalenej hadičky.

Inteligentný časovač šetrí energiu

Odvlhčovač vzduchu Albert disponuje aj jedinečným 24-hodinovým časovačom, ktorý umožňuje s presnosťou na minútu určiť čas zapnutia a vypnutia. Využiť tak môžete znížené tarify počas noci a ušetríte na spotrebe elektrickej energie.

Funkcia Defrost predchádza tvorbe námrazy

Albert je vybavený funkciou automatického rozmrazovania. Keď klesne teplota v miestnosti pod 10 stupňov, automaticky zapne funkciu rozmrazovania. Tým zabráni tvorbe námrazy počas prevádzky.

Oceníte kompaktné rozmery i nočný režim

Kompaktné rozmery vám umožnia umiestniť Alberta do akejkoľvek miestnosti, v ktorej potrebujete znížiť nadmernú vlhkosť - či už je to chodba, komora či pivnica. Vďaka tichej prevádzke a nočnému režimu vás nebude Albert rušiť ani počas spánku v spálni či detskej izbe.

Presúvajte Thea bez námahy

Chceli by ste odvlhčovač vzduchu využívať vo viacerých miestnostiach? Theo vám v tom nebude brániť. Vďaka takmer neviditeľným kolieskam na spodnej strane ho môžete ľahko a bez námahy premiestniť kdekoľvek potrebujete.

Technické údaje:

 • Velĺkosť miestnosti Imax 40m² / 100m³
 • Výkon max 10 l / 24 hod
 • Úrovne výkonu 1
 • Časovač 24 hodín
 • Objem nádoby na vodu 2,1 l
 • Rozmery 305 x 516 x 216 mm
 • Hmotnosť 11,4 kg
 • Hlučnosť 22dB(A)
 • Menovité napatie 220 až 240 V
 • Výkon 280 W

Skúste tiež ďalšie výrobky značky Stadler Form, ktoré sú v kategóriách Elektronika pod stromček, Pilulka bazár a Elektro. Ak si nie ste istí výberom tohto produktu, inšpirujte sa v kategórii Pilulka bazár.

Ohodnoťte tento produkt ako prvý.

EAN5003984239
ZnačkaStadler Form
Úprava vzduchu - vlastnosti  Časovač  Displej
Farba  Biela
Odporúčaná veľkosť miestnosti40 m2
Stav tovaru  Zánovný
Originálny názovPB Odvlhčovač Stadler Form, 280 W, 10 l vody/24 h, do 40 m2/100 m3, nádoba 2,1 l, časovač vypnutia