Sexy Vánoce

Pre ženy

Pre mužov

Párová rozkoš

Na chuť

Pro ženy

Pre ženy

Pro ženy

Na Vianoce máme všetci oveľa viac času venovať sa svojim polovičkám. Poďte si preto spoločné chvíľky pri stromčeku trochu okoreniť a darujte erotické hračky. Pre ženy je perfektným darčekom vibrátor či stimulátor, napr. značky Womanizer, ktorý má za úlohu jediné – ženský orgazmus. Ženy pri jeho použití cítia mimoriadne intenzívne pocity slasti a veľké uspokojenie v neuveriteľne krátkom čase.

Tréningom k dokonalým orgazmom

Pro muže

Pre mužov

Pro muže

Pokiaľ radi experimentujete, skúste erekčné krúžky, vibračné masturbátory alebo stimulátory prostaty. Niektoré pomôcky môžete využívať aj so svojou partnerkou a užiť si spoločné hrátky. Tieto pomôcky ovplyvnia nielen vašu rozkoš a erekciu, ale majú aj vplyv na zdravie mužov. Masáž prostaty je spôsob, ako ju udržiavať zdravú – pôsobí ako prevencia rakoviny prostaty a odďaľuje možnú impotenciu.

Párová rozkoš

Párová rozkoš

Párová rozkoš

Investujte do spoločného sexuálneho zdravia a kondície. Hračky pre páry zlepšujú spoločný zážitok a môžu vám pomôcť preskúmať rôzne erotogénne zóny alebo posunúť váš milostný život na ďalší level. Objavte párové vibrátory, vibračné či erekčné krúžky alebo skúste masážne oleje a sviečky na experimenty s novými pocitmi.

Na chuť

Na chuť

Na chuť

Zvýšte svoju túžbu a chuť pomocou moderných doplnkov stravy. Vybrané produkty zvyšujú sexuálny výkon muža a prebudia sexuálne vášne ženy. Zároveň sa hodí kvôli lepším zážitkom pri milovaní. Skúste aj parfémy s obsahom feromónov, ktoré sú namiešané zvlášť pre mužov a zvlášť pre ženy. Dokážu divy a u jedincov, na ktorých pôsobia, vyvolávajú aktivitu ako je sexuálne vzrušenie, príťažlivosť alebo sympatie.

Zpátky na úvod