Satisfyer Vibrátor Pro 4 Couples bielo-zlato-ružový

Satisfyer Vibrátor Pro 4 Couples bielo-zlato-ružový

Pro 4 Couples prináša technológiu Satisfyer Air-Pulse do partnerského milovania: Pri sexe stimuluje klitoris tlakovými vlnami, zatiaľ čo obaja partneri si užívajú vibrácie vložiteľného silikónového tela určeného pre orgazmus bodu G.

59,95 €
V jednej objednávke je možné zakúpiť maximálne 99 ks tohto produktu. Ak potrebujete nakúpiť viac kusov, kontaktujte nás prosím na obchod@pilulka.sk.
V košíku máte 0 ks za 0 €

Satisfyer Pro 4 Couples je skutočnou garanciou potešenia pre ňu a pre neho. Súčasnou spoločnou stimuláciou budete svoje milovanie prežívať ešte intenzívnejšie a v spálni sa preto postará o množstvo čerstvých obmien. Takto funguje párový vibrátor: Tenší kolík zaveďte počas milovania do vagíny, pomocou 10 úrovní intenzity vibrácií sa vám tak otvorí cesta k vzrušujúcim spoločným hodinám. Okrem toho on zavedie svoj najlepší kúsok a užije si intenzívnejší pocit tesnosti v kombinácii s vzrušujúcimi vibráciami. Potešenie z pocitu úzkosti a tesnosti bude mať aj ona – pretože jej bod G bude vystavený dráždivému tlaku. Časť vibrátora, ktorá sa nachádza vonku, bude stimulovať klitoris silnými tlakovými vlnami, ktoré sa postarajú o ultimatívnu zábavu. S týmto klitorisovým vibrátorom sa tešte na vášnivé momenty stimulácie a dosiaľ nepoznané orgazmy .

Satisfyer Pro 4 Couples nie je výnimočný len s ohľadom na jeho techniku plnú rozkoše, ale vám ponúka aj iné možnosti. Pomocou ovládacieho prvku môžete nezávisle od seba ovládať intenzitu vibrácií a tlakových vĺn a vybrať si tak z celého radu rozličných možností kombinácie – pestrosť v milostnom živote ešte nikdy nebola taká jednoduchá. Tiché motory tohto potešiteľa sa pritom postarajú o nerušený zážitok.

Vašej kreativite sa medze nekladú ani pri voľbe miesta pre vaše spoločné vrcholy, pretože Pro 4 Couples je vodotesný (IPX7) a môže vás sprevádzať aj v romantickej vírivke alebo v sprche. Po použití ho môžete bez problémov umyť vlažnou vodou, mydlom, ako aj dezinfekčným prostriedkom Toycleaner. Ak je už Satisfyer Pro 4 Couples vyčerpaný, môžete ho celkom jednoducho dobiť pomocou priloženého USB-magnetického kábla a onedlho bude znovu pripravený. Na čo ešte čakáte? Satisfyer Pro 4 Couples sa už teší na to, aby vás rozmaznával.

Upozornenie: Z hygienických dôvodov tovar nemožno vrátiť, a to ani v lehote 14 dní od zakúpenia.

Pozrite tiež ostatné výrobky značky Satisfyer, ktoré sú v kategóriách Vibrátory, Lubrikačné gély a Stimulátory. Ak si nie ste istí výberom tohto produktu, inšpirujte sa v kategórii Silikónové lubrikačné gély.

EAN: 4049369015498
Značka: Satisfyer
Vlastnosti: Vodotesný
Materiál: Silikón
Určenie: Pre páry
Originálny názov: Satisfyer Pro 4 Couples bílá/zlato-růžová
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia

Nezabudnite vaše hračky správne lubrikovať!

Stimulačné gély - ľahšie k orgazmu

Na navodenie atmosféry

Odporúčame vám tieto podobné produkty

EAN: 4049369015498
Značka: Satisfyer
Vlastnosti: Vodotesný
Materiál: Silikón
Určenie: Pre páry
Originálny názov: Satisfyer Pro 4 Couples bílá/zlato-růžová
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia