Satisfyer Dildá Plugs set 3 ks

Tento odlišný druh v rámci sady Booty Call Plugs ponúka 3 vzrušujúce …

 Zobraziť viac

Tento odlišný druh v rámci sady Booty Call Plugs ponúka 3 vzrušujúce zmyselné tvary pre všetky vaše milovnícke potreby. Praktické uchopenie a mäkký silikónový povrch zaisťujú bezstarostnú a vášnivú hru pre jednoduché odpútanie sa a extázu.

Môžete mať v utorok 10. 10.  viac info
Skladom u dodávateľa
V Pilulka Boxe už vo štvrtok 12. 10. od 12:00
Pilulka Expresom už v stredu 11. 10. od 09:00
17,90 €
Cena za 1 ks: 5,97 €
  • Najspoľahlivejšia internetová lekáreň na Slovensku Najspoľahlivejšia internetová lekáreň na Slovensku
  • Viac ako 1 milión spokojných zákazníkov Viac ako 1 milión spokojných zákazníkov
  • Cez 40 000 produktov v ponuke skladom Cez 40 000 produktov v ponuke skladom
Nakupujte spoločne
Ušetríte 1,41 €
Satisfyer Dildá Plugs set 3 ks
+ Muconasal Plus nosný sprej 10 ml
24,70 €23,29 €
Ušetríte 0,39 €
Satisfyer Dildá Plugs set 3 ks
+ Paralen 500 mg 24 tabliet
20,08 €19,69 €

Tromi rozličnými štruktúrami sada Booty Call od spoločnosti Satisfyer obzvlášť vhodná pre začiatočníkov análneho tréningu. Análne kolíky očaria vzrastajúcim priemerom – konečník sa tak jemne rozťahuje, aby si sa ho potom mohol opatrne dotýkať. Kolíky už snáď nemôžu ponúknuť viac rozmanitosti: Môžeš si vybrať medzi otočným špirálovitým tvarom, úzkym kužeľom a klasickou kužeľovitou štruktúrou s 3 prvkami. Všetky 3 tvary majú hladký a pružný povrch, pozostávajúci z hygienického a jemného silikónu. Praktický držiak zjednodušuje zavádzanie análneho kolíka a stará sa o jednoduché používanie. Okrem toho funguje ako široká základňa, ktorá zabraňuje tomu, aby ste análny kolík zaviedli úplne – a tak sa môžeš úplne a bez starostí oddať análnemu tréningu.

Tri Booty Call obohatí chvíle s partnerom, ako aj rozmanité chvíle o samote. Pre vrtký pôžitok s análnym pomocníkom by ste mali nevyhnutne použiť lubrikačný gél, nakoľko konečník sám nedokáže poskytovať žiadnu prirodzenú vlhkosť – ktorá je samozrejme dôležitá pre príjemnú zábavu. Ideálne sú najmä lubrikačné gély spoločnosti Satisfyer, ktoré sú prispôsobené materiálom, a ktoré sú dostupné s rozličnými variantmi.

Aby si si so svojim análnym pomocníkom mohol užívať dlhú zábavu, odporúčame čistenie a následnú dezinfekciu pomocou prostriedku Toycleaner pred a po každom použití. Receptúra prostriedku Disinfectant Spray od spoločnosti Satisfyer je prispôsobená jemnému silikónu a chráni materiál, aby povrch zostal hladký a jemný.

Skúste tiež ďalšie produkty značky Satisfyer, ktoré nájdete v kategóriách Dildá, Erotika a Análne kolíky a stimulátory. Ak si nie ste istí výberom tohto produktu, inšpirujte sa v kategórii Análne dildá.

Ohodnoťte tento produkt ako prvý.

Upozornenie:
Upozornenie: Z hygienických dôvodov tovar nemožno vrátiť, a to ani v lehote 14 dní od zakúpenia.
EAN4061504000756
ZnačkaSatisfyer
Vlastnosti  Vodeodolné
Materiál  Silikón
Určenie  Unisex
Veľkosť balenia3 ks
Farba  Čierna
Špeciálne vlastnosti  Očko na uchytenie
Originálny názovSatisfyer Plugs set of 3