Powerlogy Upgraded Collagen Bar 50 g

Tyčinka s hydrolyzovaným kolagénom, nízkym obsahom cukru a poriadnou porciou vlákniny (9 g v jednej tyčinke). Výskumy potvrdzujú, že vysoký príjem prebiotickej vlákniny chrán

Tyčinka s hydrolyzovaným kolagénom, nízkym obsahom cukru a poriadnou porciou vlákniny (9 g v jednej tyčinke). Výskumy potvrdzujú, že vysoký príjem prebiotickej vlákniny chrán

Môžete mať v pondelok 4. 3.  viac info
1ks skladom
V Pilulka Boxe už v pondelok 4. 3. od 12:00
Pilulka Expresom už v pondelok 4. 3. od 09:00
2,39 €
Cena za 10 g: 0,48 €
 • Najspoľahlivejšia internetová lekáreň na Slovensku

  Najspoľahlivejšia internetová lekáreň na Slovensku

 • Viac ako 1 milión spokojných zákazníkov

  Viac ako 1 milión spokojných zákazníkov

 • Cez 40 000 produktov v ponuke skladom

  Cez 40 000 produktov v ponuke skladom

Nakupujte spoločne
Powerlogy Upgraded Collagen Bar 50 g
+ Powerlogy Collagen 350 g
28,29 €
Powerlogy Upgraded Collagen Bar 50 g
+ GymBeam RunCollg Collagen unflavored 500 g
18,29 €

V čom je vylepšená kolagénová tyčinka unikátna?

Nová línia Powerlogy produktov s označením Upgraded je unikátna svojou receptúrou. Každý Powerlogy produkt v sebe spája skvelú chuť a vysokú výživovú hodnotu. Upgraded línia ide ešte ďalej. Receptúra týchto produktov je založená na moderných vedeckých poznatkoch a je vyladená do posledného detailu. Dodá vám extra energiu a je priamou posilou konkrétnych funkcií tela.

V prípade Upgraded Collagen Bar ide najmä o vysokú podporu regenerácie bunkových tkanív. Kolagén je najzastúpenejším proteínom v ľudskom tele, tvorí približne 30 % všetkých bielkovín. Skladá sa z neho koža, vlasy, nechty, zuby, orgány, tepny, chrupavky, kosti, šľachy a väzy. Kolagén je preto kľúčovou látkou v boji proti starnutiu. Navyše strata kolagénu môže začať celé desaťročie pred stratou svalovej hmoty.

S inovatívnou kolagénovou tyčinkou máte zabezpečený príjem funkčnej dávky kolagénu (10 g v jednej tyčinke). Vytvorila sa receptúra s MCT olejom, vysokým obsahom vlákniny a skvelou chuťou. Nielenže vám Upgraded Collagen Bar dodá dennú dávku kvalitného kolagénu, ale pomôže so zdravým pocitom sýtosti, optimálnou hladinou cukru v krvi a rýchlym zdrojom energie v podobe MCT tukov. A to všetko s veľmi nízkym obsahom cukru a bez záťaže trávenia.

V produkte nenájdete žiadne umelé sladidlá. Namiesto toho sa skvelá „bounty“ chuť dosiahla polevou z horkej čokolády, čerstvým kokosom a malým množstvom prírodnej stévie. O extra energiu a šťavnatosť tyčinky sa postará MCT olej a vysokoprofesionálna výroba.

Okamžitý prínos produktu vďaka týmto 6 vlastnostiam:

 • Vysoký obsah (až 20 %) hydrolyzovaného hovädzieho kolagénu
 • Extra vysoký obsah vlákniny (9 g v jednej tyčinke) a MCT tuky poskytujúce zdroj rýchlej energie
 • Nízky obsah cukru a nízky glykemický index
 • Skvelá „bounty“ chuť horkej čokolády a čerstvého kokosu
 • Príjemná textúra bez sypkej konzistencie a gumeného pocitu v ústach
 • Neobsahuje lepok, mlieko ani umelé sladidlá ako maltitol či asparatam

Powerlogy Upgraded Collagen Bar je moderný snack. Tato inovativná kolagénová tyčinka s nízkym obsahom cukru sa vytvorila pre náročných zákazníkov. Pre ľudí, ktorí chcú mať naozaj deň plný energie a nechcú vyhladnúť do 2 hodín. A zároveň si veľmi dobre uvedomujú, že každé jedlo má potenciál byť kvalitnou vyživou.

Ako sa vyriešila komplexnosť zloženia

K primárnym zložkám sa pridaly len nevyhnutné a nezávadné potravinárske stabilizátory vlhkosti ako je slnečnicový lecitín a glycerol v minimálnom množstve. Zabezpečujú, aby do pár týždňov tyčinka nestratila svoj tvar a čerstvosť. Všetky tieto ingrediencie tvoria spoľahlivú tyčinku bez lepkavosti či sypkej konzistencie.

Veríme, že vám bude inovatívna kolagénová tyčinka Powerlogy chutiť. Určitě vám poslúži ako funkčná a pritom chutná istota, keď potrebujete doplniť energiu, alebo zahnať hlad počas intenzívneho dňa. A to všetko bez, dnes tak populárnych, umelých sladidiel. Umelé sladidlá, umelé príchute a nekvalitné proteíny v tyčinkách sa podľa mnohých vedeckých štúdií ukazujú ako nevhodné pre zdravý mikrobióm, dokonca niektoré paradoxne zvyšujú inzulínovú odpoveď v organizme.

Doprajte si snack s ľahko stráviteľným hydrolyzovaným kolagénom, bez množstva cukru, bez lepku a mlieka.

Skúste tiež ďalšie výrobky značky Powerlogy, ktoré sú v kategóriách Bezlepkové potraviny, Potraviny, nápoje a Potraviny. Ak si nie ste istí výberom tohto produktu, inšpirujte sa v kategórii Sušienky a tyčinky.

Ohodnoťte tento produkt ako prvý.

EAN8588009019435
ZnačkaPowerlogy
Forma  Tyčinka
Pre  Pre dospelých
Vlastnosti  Bez sladidiel  Bez lepku / bez glutenu / pro celiaky
Proteíny - Špeciálne vlastnosti  Bez lepku
Alergeny  Bez lepku  Bez mlieka
Veľkosť balenia50 g
Originálny názovPowerlogy Upgraded Collagen Bar 50 g