PB Philips Lumea Prestige IPL epilátor SC1994/00

Akcia
Akcia: Zľava 20 % pri nákupe 2 prípravkov značky Philips
Nakúpte 2 kusy vybraných produktov značky Philips a získajte zľavu 20%!

Philips Lumea je epilátor, ktorý pôsobí na korienky chĺpkov jemnými svetelnými …

Zobraziť viac

Philips Lumea je epilátor, ktorý pôsobí na korienky chĺpkov jemnými svetelnými záblesky, čo zanecháva korienky vo fáze nečinnosti.

Akcia
Akcia: Zľava 20 % pri nákupe 2 prípravkov značky Philips
Nakúpte 2 kusy vybraných produktov značky Philips a získajte zľavu 20%!
Tento produkt nie je momentálne dostupný.
Zánovné Zánovné
Doprava zadarmo Doprava zadarmo

Upozornenie: Popis závady: Otvorené balenie, vyskúšané. Produkt nemožno vrátiť, a to ani v lehote 14 dní od zakúpenia.

Prvé 4 ošetrenie vykonajte raz za dva týždne. Potom už môžete vidieť požadované výsledky. Pre udržanie týchto výsledkov vykonajte ošetrenie vždy po 4 týždňoch. Už po 8 ošetreniach vaša pokožka zostane hladká najmenej 3 mesiace *. Ak chcete tento obrázok zväčšiť, kliknite naň v galérii obrázkov v hornej časti tejto stránky.

Systém Philips Lumea účinne, ľahko a bezpečne pôsobí na celý rad rôznych typov chĺpkov a pokožky. Je efektívny u chĺpkov farby prirodzene tmavé blond, hnedé aj čierne a u tónov pokožky od veľmi svetlej až po tmavo hnedú. Podobne ako iné technológie založené na IPL nie je systém Philips Lumea vhodný na ošetrenie svetlých blond alebo ryšavých chĺpkov a nie je vhodný pre veľmi tmavú pokožku kvôli požiadavke na vysoký kontrast medzi pigmentom vo farbe chĺpkov a v odtieni kože.

Aplikácia Lumea je zadarmo na stiahnutie a ponúka jedinečné a prispôsobené používanie systému IPL - len pre vás. Je to váš vlastný osobné radcu a zaisťuje, aby ste svoje zariadenie Lumea využili čo najviac, správnym spôsobom a dosiahli dlhodobé výsledky. Aplikácia vám pomôže vytvoriť osobný plán procedúr pre každú časť tela a prináša tipy a rady pre každé ošetrenie. Stačí len aplikáciu pravidelne kontrolovať a sledovať upozornenia a pripomienky.

Pre väčšiu bezpečnosť zmeria vstavaný snímač odtieňu pleti na začiatku každého použitia a občas aj v jeho priebehu odtieň ošetrovanej kože. Ak zistí, že je na tento produkt príliš tmavý, automaticky zastaví vysielanie impulzov.

Rýchla aplikácia na veľké oblasti - napríklad nohy - vďaka veľkému ústia prístroja.

Vyskúšajte tiež ďalšie produkty značky Philips, ktoré sú v kategóriách Pilulka bazár a Elektro. Produkt je v súčasnosti v zľave 32 %. Ak si nie ste istí výberom tohto produktu, inšpirujte sa v kategórii Pilulka bazár.

Ohodnoťte tento produkt ako prvý.

EAN5003563504
ZnačkaPhilips
Pre  Pre ženy
Napájanie  Do zásuvky
Príslušenstvo v balení  Vrecko na uloženie
Typ napájania  Sieťové
Stav tovaru  Zánovný
Originálny názovPB IPL epilátor SC1994/00 IPL depilátor PHILIPS