1
1

Vedeli ste, že...

  • Až 27% fajčiarov má problém s poruchami erekcie?
  • Pravidelné fajčenie znižuje nielen elasticitu pleti a prś, ale predovšetkým zanecháva nerovnomerné sfarbenie pleti, čo zmanená tmavé kruhy pod očami?
  • Až 57% sa nechce stať fajčiarmi kvôli zápachu z oblečenia a úst?

Menej kávy, viac energie?

Zabojujte s únavou účinne a nedovoľte aby vás denný kolobeh dobehol. Viac energie nemusí znamenať aj viac kávy. Objavte produkty, ktoré vás nabijú energiou, aby vám ten chaos prišiel jednoduchší.

5

Posilniť celkové zdravie

Podporte svoje telo v boji pro vírusom a baktériám. Dbajte na prevenciu a dajte telu vitamíny a minerály, ktoré každý deň dodajú telu zvýšenú obranyschopnosť.

1

Sviatky sú za nami a možno aj vy riešite, kam s nimi. Reč nie je o nevhodných darčekoch, ale o prebytočných kilách. Verte-neverte, behom vianočných sviatkov sa dá nabrať pokojne aj šesť kíl. Čo teraz s tým? Poradíme vám, ako sa ich rýchlo zbaviť. Prečítajte si naše tipy a triky, ako sa čo najskôr stratiť prebytočné kilá. Základným kritériom je správna strava a pravidelné tréningy. Pokiaľ máte tieto základy vyriešené, prichádzajú na rad spaľovače tukov – doplnky stravy, ktoré pomôžu zhodenie kíl urýchliť.

1

Čaje na podporu chudnutia

Pri diétach nezabúdajte na pitný režim. Čaje na podporu chudnutia, rovnako ako spaľovače tukov, podporujú trávenie, tlmia chuť k jedlu a znižujú hodnoty tuku v krvi. Dôležité je tieto čaje piť bez sladidiel. Jedným z najlepších a najužívanejším čajov na chudnutie je zelený čaj.