Beba OPTIPRO 2 + detské ponožky zadarmo* 4 x 600 g

Beba OPTIPRO 2 + detské ponožky zadarmo* 4 x 600 g

Mrzí nás to, produkt aktuálne nie je dostupný

Odporúčame vám tieto podobné produkty

Pozrite sa tiež na produkty v podobných kategóriách

*Rozkošné detské ponožtičky ako darček platia do vydania zásob. Neplatí pre osobný odber v lekárňach. Darček k produktu sa vzťahuje k počtu objednávok a nie k počtu kusov v danej objednávke (1 objednávka = 1 darček).


Pokračovacia dojčenská výživa Beba 2 PRO určená pre deti od ukončeného 6. mesiaca. Vďaka obsahu imunonutrientov (vitamínov a minerálnych látok)* posilňuje obranyschopnosť organizmu v kritickom období odstavenia dieťaťa alebo v čase zavádzania nemliečnych príkrmov, keď je dieťa vystavené vyššiemu riziku vzniku infekcií a hnačiek. Obsahuje živé probiotické baktérie Bifidus BL, podobné tým, ktoré sa vyskytujú v materskom mlieku i tráviacom ústrojenstve plne dojčených detí. Navyše má výrobok optimalizovaný obsah a zloženie bielkovín (OPTI PRO), ktoré vytvárajú menšiu záťaž na ešte úplne nevyzreté detské orgány, ako sú napr. obličky.

Obsahuje:

  • IMMUNO-COMPLEX*– súbor dôležitých vitamínov a minerálnych látok, ktoré sa podieľajú na správnom fungovaní imunitného systému
  • Bifidus BL – živé probiotické baktérie mliečneho kvasenia
  • Jedinečná zmes tukov LC-PUFA, dôležitá pre správny vývoj zraku
  • OPTI PRO – vysoká kvalita bielkoviny

Zloženie: sušené odtučnené mlieko a bielkoviny mliečnej srvátky, maltodextrín, zmes rastlinných olejov, srvátkový permeát, laktóza, vitamíny a minerálne látky (pozri tabuľku), sójový lecitín, rybí olej (zdroj LC-PUFA), baktérie mliečneho kvasenia (termofilné a bifidogénne kultúry).

Na základe najnovších vedeckých poznatkov je pre dojčenskú výživu kľúčová kvalita a množstvo bielkoviny**, ktorá podporuje optimálny rast a vývoj dieťaťa. Preto sme vyvinuli OPTI PRO, najlepšiu bielkovinu na našom trhu.

*Dojčenské mlieka BEBA obsahujú vitamín A, vitamín C, železo a zinok v zhode s požiadavkami príslušnej legislatívy.

** Prof. Koletzko B. The role of protein for long-term healthy growth. NNI meeting, máj 2014

Vyskúšajte tiež ďalšie produkty značky Beba, ktoré sú v kategóriách Matka a dieťa, Pokračovacie dojčenské mlieka a Detská výživa a nápoje. Ak si nie ste istí výberom tohto produktu, inšpirujte sa v kategórii Pokračovacie dojčenské mlieka.

EAN:
Značka: Beba
Produktová rada: Beba OptiPro
Veľkosť balenia: 4 x 600 g
Vek: >6 mes.
Forma: Prášok na výrobu nápoja
Originálny názov: Nestlé BEBA OPTIPRO 2 4x600g
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia
EAN:
Značka: Beba
Produktová rada: Beba OptiPro
Veľkosť balenia: 4 x 600 g
Vek: >6 mes.
Forma: Prášok na výrobu nápoja
Originálny názov: Nestlé BEBA OPTIPRO 2 4x600g
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia