Medik8 Virtually Poreless Discovery Kit 40 ml

Medik8 Virtually Poreless Discovery Kit 40 ml

Mrzí nás to, produkt aktuálne nie je dostupný

Odporúčame vám tieto podobné produkty

Pozrite sa tiež na produkty v podobných kategóriách

Proti rozšíreným pórom

Rozšírené póry a čierne bodky (komedóny) sú bežný kozmetický problém, s ktorým však nie je ľahké bojovať. Bezchybnú, povrchovo zjednotenú pleť je však možné správnou starostlivosťou získať. Rad produktov určený na boj s rozšírenými pórmi stojí na niekoľkých aktívnych látkach. Extrakt z červenej ďateliny napomáha regulovať tok kožného mazu skrze póry. Kyselina mandľové jemne rozpúšťa nečistoty vnútri póry a podporuje ich prečistenie a stiahnutie. Postupom času sú póry čistejšie, stiahnuté a takmer neviditeľné. Vďaka Virtually Poreless Discovery Kit si teraz môžete produkty vyskúšať v miniatúrnom balení.

Virtually Poreless Discovery Kit

Virtually Poreless Discovery Kit obsahuje tri základné produkty: čistiaci gél Pore Cleanse Gel Intense (40 ml), tonikum na rozšírené póry Pore Minimising Tonic (30 ml) a denný krém Refining Moisturiser (15 ml).

Pore Cleanse Gel Intense

Čistiaci gél s obsahom kyseliny L-mandľovej hĺbkovo prečisťuje a zjemňuje póry, ktoré zbavuje každodenných nečistôt. Extrakt z červenej ďateliny póry viditeľne sťahuje a minimalizuje ich viditeľnosť. Redukuje tiež tvorbu kožného mazu, čím zamedzuje nežiaducemu lesku pleti. Obsiahnuté jemné kyseliny, ako je kyselina salicylová, mandľová a mliečna čistia pleť a dodávajú jej zdravý, svieži vzhľad.

  • S gélom na čistenie pórov s kyselinou L-mandľovou Pore Cleanse Gél Intense už nemusíte riešiť rozšírené póry a čierne bodky na nose a po celej tvári. Trojitá sila exfoliácia vás ich konečne zbaví!

Pore Minimising Tonic

Roztok určený na dočistenie pleti viditeľne sťahuje póry a čistí ju vďaka obsahu AHA a BHA kyselín, ktoré z pórov odstraňujú hĺbkovo usadené nečistoty a kožný maz. Prečistené póry sa tak môžu stiahnuť na svoju bežnú veľkosť a stávajú sa takmer neviditeľnými. Kyselina L-mandľová, chirálne správna forma tejto jemnej kyseliny, pôsobí ako na povrchu kože, tak aj vnútri pórov pre intenzívnu, avšak stále jemnú exfoliáciu.

  • Dotiahnite svoje čistenie pleti do žiarivého konca s Pore Minimising Tonic, osviežujúcim roztokom, ktorý vašej pokožke dodá bezchybne zjednotený vzhľad, stiahne rozšírené póry, prečistí čierne bodky a podporí jej hydratáciu.

Refining Moisturiser

Ľahký hydratačný krém dodáva pleti bezchybný vzhľad - zjemňuje póry a obnovuje povrch kože, ktorá je zjednotená, vyživená a zmatnená. Základom zloženia denného krému je hydratačná kyselina hyaluronová, ktorá k sebe priťahuje vlahu ako zo spodných vrstiev kože, tak aj z vonkajšej atmosféry. Pleť je vďaka tomu pružná a osviežená, bez nežiaduceho zaťaženia.

  • Refining Moisturiser je krém pre dokonalý vzhľad pleti, ktorý sťahuje rozšírené póry a obnovuje povrch pleti, ktorú zanecháva zjednotenú, zmatovanú a vyživenú. Čierne bodky a zväčšené póry nebudú mať šancu!

Skúste tiež ostatné výrobky značky Medik8, ktoré nájdete v kategóriách Kozmetika, Starostlivosť o pleť a Telová kozmetika. Ak si nie ste istí výberom tohto produktu, inšpirujte sa v kategórii Mastná a problematická pleť.

EAN: 818625021849
Značka: Medik8
Veľkosť balenia: 40 ml
Cesta podania: Dermatologicky - na pokožku
Forma: Gél
Pre: Pre dospelých
Na čo je: Na akné
Vlastnosti: Hydratačný
Originálny názov: Medik8 Virtually Poreless Discovery Kit
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia
EAN: 818625021849
Značka: Medik8
Veľkosť balenia: 40 ml
Cesta podania: Dermatologicky - na pokožku
Forma: Gél
Pre: Pre dospelých
Na čo je: Na akné
Vlastnosti: Hydratačný
Originálny názov: Medik8 Virtually Poreless Discovery Kit
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia