Kendamil Batoľacie dojčenské mlieko 3 DHA+, 800 g

Mliečna výživa pre malé deti v prášku, vhodná od ukončeného 12. mesiaca do 36 mesiacov veku dieťaťa, zo srdca anglických pastvín, zdokonaľovaná viac ako 50 rokov. Vyrábaná z plnotučného kravského …

Zobraziť viac

Mliečna výživa pre malé deti v prášku, vhodná od ukončeného 12. mesiaca do 36 mesiacov veku dieťaťa, zo srdca anglických pastvín, zdokonaľovaná viac ako 50 rokov. Vyrábaná z plnotučného kravského mlieka pre prirodzený vývoj bábätka.

Tento produkt nie je momentálne dostupný.
 • Najspoľahlivejšia internetová lekáreň na Slovensku

  Najspoľahlivejšia internetová lekáreň na Slovensku

 • Viac ako 1 milión spokojných zákazníkov

  Viac ako 1 milión spokojných zákazníkov

 • Cez 40 000 produktov v ponuke skladom

  Cez 40 000 produktov v ponuke skladom

Zákazníci odporúčajú Zákazníci odporúčajú
4.9
Zákazník odporúča

98% zákazníkov odporúča

Hodnotilo 42 zákazníkov
Napísať hodnotenie
5
39x
4
1x
3
1x
2
1x
1
0x
Má kvalitné zloženie
100%
Má výhodné balenie
93%
Obsahuje všetky dôležité zložky výživy
100%
Katarína B.
review
3Recenzie
0Hodnotenie
15Objednávok
0bodov

Kendamil-najlepšie batoľacie mlieko na trhu

Katarína B. Odporúča
Variant Kendamil batoľacie mlieko 3 DHA +, jarné XXL balenie 1 x 1 kg

Je to najlepšie batoľacie mlieko na trhu. Vyskúšala som pri svojom synovi rôzne značky od Hipp, Nutrilon, Beba, Babylove avšak najlepšie prijal práve toto mliečko. Chuťovo je veľmi lahodné, ľahko sa rozpúšťa a je husté takže bábätko aj zasýti.

 • plus Obsahuje vitamíny a minerály
 • plus Obsahuje omega 3 a 6 mastné kyseliny
 • plus Ľahko sa rozpúšťa
 • plus Vyššia cena
Užitočné Užitočné (0) Neužitočné Neužitočné (0)
Martina K.
review
6Recenzií
1Hodnotenie
15Objednávok
-1bodov

Ako od mamičky…

Martina K. Odporúča
Variant Kendamil batoľacie mlieko 3 DHA+ 900 g

Výborné pokročilé mlieko pre batoľatá od 12 do 36 mesiaca. Skvelá chuť plnotučného mlieka bez palmového, rybieho oleja. Bez sóje a GMO prídavkov. Mlieko je zdrojom vápnika pre rast kostí a zubov a obsahuje to, čo dieťa potrebuje pri postupnom ukončení alebo už po úplnom ukončení kojenia.

 • plus Výborná chuť
 • plus Veľkosti balenia
 • plus Bez palmového, rybieho oleja a śoje
 • plus Rýchlo sa vypije
Užitočné Užitočné (0) Neužitočné Neužitočné (0)
Kendamil

Kendamil 3 DHA+ batoľacie mlieko

Batoľacie mlieko zo srdca anglických pastvín, zdokonaľované viac ako 50 rokov. Vyrábané z plnotučného kravského mlieka pre prirodzený vývoj bábätka.

 • Z plnotučného mlieka
 • Bez palmového oleja
 • Bez rybieho oleja
 • Bez sóje
 • Vyrobené bez použitia GMO1
 • Mliečny tuk2
Kendamil, batolecí mléko, esenciální mastné kyseliny

Esenciálne mastné kyseliny (ALA a LA) sú potrebné pre normálny rast a vývoj detí*

Kendamil, batolecí mléko, DHA

DHA je rastlinného pôvodu**

Kendamil, batolecí mléko, prebiotika

Obsahuje prebiotiká GOS

Kendamil, batolecí mléko,jod

Obsahuje jód, ktorý prispieva k normálnemu rastu detí

Kendamil, batolecí mléko, vitamín C

Obsahuje vitamín C, ktorý podporuje správnu funkciu imunitného systému

Kendamil, batolecí mléko, vápník

Obsahuje vápnik, ktorý je potrebný pre normálny rast a vývoj kostí u detí

Certifikované. Geneticky modifikované zložky/suroviny (podľa legislatívy) neboli použité v akejkoľvek fáze výroby potraviny vrátane kŕmenia pre hospodárske zvieratá, z ktorých je mlieko získavané.
2 1,07 g mliečneho tuku na 100 ml pripraveného mlieka.

* Priaznivý účinok sa dosiahne pri príjme 2 g kyseliny α-linolénovej (ALA) a 10 g kyseliny linolovej (LA) denne.
** DHA (kyselina dokosahexaenová) získaná z oleja z mikroriasy Schizochytrium sp.

gbbgbg
Kendamil | Pre tých najmilovanejších

Najkvalitnejšie plnotučné mlieko

Mlieko Kendamil pochádza len od kráv voľne sa pasúcich na zelených lúkach v oblasti Lake District.

Kendamil, batolecí mléko
Kendamil, batolecí mléko

Kontrolované najprísnejším nariadením organizácie Red Tractor

Bezpečnosť potravín, dobré životné podmienky zvierat a ochrana životného prostredia sú hlavnými kritériami tejto organizácie. Celý proces výroby je starostlivo sledovaný od farmy až po zabalenie.

Najvyššie kráľovskej ocenenie

Výrobca Kendamilu, Kendal NutriCare, získal ocenenie Queen's Award for Enterprise za rok 2020, čo je najvyššie možné vyznamenanie udeľované britským firmám. A to samotnou kráľovnou.

Kendamil, batolecí mléko

Zloženie

Plnotučné mlieko (223 g tekutého mlieka na 100 g prášku), laktóza (z mlieka), sušené odstredené mlieko, rastlinné oleje (slnečnicový, kokosový, repkový), galaktooligosacha­ridy (z mlieka), fosforečnan vápenatý, mliečnan vápenatý, kyselina arachidonová (olej z Mortierella alpina), kyselina dokozahexaénová (olej z mikrorias Schizochytrium sp. T18), askorbát sodný, citrát vápenatý, pyrofosforečnan železitý, hydroxid draselný, uhličitan draselný, nukleotidy (cytidín-5'-monofosfát, sodná soľ uridín-5'-monofosfátu, adenozín-5'-monofosfát, sodná soľ inozín-5'-monofosfátu, sodná soľ guanozín-5'-monofosfátu), L-karnitín, vitamín E, niacín, síran zinočnatý, citrát železito-amónny, D-pantotenát vápenatý (kys. D-pantothenová vápenatá soľ), vitamín A, tiamín (B1), vitamín B6, síran meďnatý, síran manganatý, kyselina listová, jodid draselný, riboflavín (B2), seleničitan sodný, vitamín K, biotín, vitamín D, vitamín B12. 

 

Alergény sú označené tučne.
 

Tabuľka dávkovania

Približný vek dieťaťa Objem vody na 1 dávku (v ml) Počet odmierek na 1 dávku
1 – 3 roky 180 6
Štandartné riedenie: 13,7 g výrobku + 90 ml prevarenej pitnej vody = 100 ml pripravenej výživy. 1 zarovnaná odmerka = 4,6 g výrobku.
Návod na přípravu mléka Kendamil
Návod na prípravu mlieka Kendamil

Dôležité inštrukcie na kŕmenie

Používajte správne množstvo zarovnaných odmeriek, ako je uvedené. Dieťaťu môže byť zle pri použití viacerých alebo menej odmeriek, ako je nariadené. Ak pripravené UM nevyužijete do 2 hodín od pripravenia, odporúčame ho vyliať a pripraviť nové. Nepridávajte do pripraveného UM produkty, ktoré sú určené pre dospelých, ako je trvanlivé kravské mlieko a pod. Neohrievajte v mikrovlnnej rúre.

Dôležité upozornenie

Dojčenie je najlepší spôsob, ako vyživovať vaše dieťa. Kendamil batoľacie mlieko 3 je určené na použitie od ukončeného 12. mesiaca veku malého dieťaťa. Malo by tvoriť iba súčasť zmiešanej a vyváženej stravy malého dieťaťa. Nevhodné na výživu detí do ukončeného 12. mesiaca. Pri kŕmení z fľaštičky zamedzte nepotrebnému predlžovaniu kontaktu cumlíka so zubami dieťaťa, zvyšujete tým riziko zubného kazu. Uistite sa o vyčistení zubov vášho dieťaťa, po každom kŕmení pred spaním. Pre zdravie detí je dôležité dôsledné dodržiavanie návodu na prípravu a skladovanie. Potravina na zvláštnu výživu.

Zloženie

Plnotučné mlieko (223 g tekutého mlieka na 100 g prášku), laktóza (z mlieka), sušené odstredené mlieko, rastlinné oleje (slnečnicový, kokosový, repkový), galaktooligosacharidy (z mlieka), fosforečnan vápenatý, mliečnan vápenatý, kyselina arachidonová (olej z Mortierella alpina), kyselina dokozahexaénová (olej z mikrorias Schizochytrium sp. T18), askorbát sodný, citrát vápenatý, pyrofosforečnan železitý, hydroxid draselný, uhličitan draselný, nukleotidy (cytidínu-5'-monofosfát, sodná soľ uridín-5' -monofosfátu, Adenozín-5'-monofosfát, sodná soľ Inosin -5'-monofosfátu, sodná soľ guanozín-5'-monofosfátu), L-karnitín, vitamín E, niacín, síran zinočnatý, citrát železito-amónny, D-pantothenát vápenatý (kys. D-panthothenová vápenatá soľ), vitamín A, tiamín (B1), vitamín B6, síran meďnatý, síran manganatý, kyselina listová, jodid draselný, riboflavín (B2), seleničitan sodný, vitamín K, biotín, vitamín D, vitamín B12. 

Pozrite tiež ostatné výrobky značky Kendamil, ktoré sú v kategóriách Matka a dieťa, Detská výživa a nápoje a Batoľacie mlieka. Výrobok hodnotilo 40 zákazníkov a 98 % by ho odporúčalo aj ostatným. Výrobok kúpite so zľavou 13 %. Ak si nie ste istí výberom tohto produktu, inšpirujte sa v kategórii Batoľacie mlieka.

EAN5056000504678
ZnačkaKendamil
Vlastnosti  GMO-free  Bez palmového oleja
Vek12 - 36 mes.
Pre  Pre kojencov
Veľkosť balenia800 g
Originálny názovKENDAMIL Batoľacie dojčenské mlieko 3 (800 g) DHA+