Hess Hrkálka motorické modré

Prírodné

Hess Hrkálka motorické modré

Vysoko kvalitná drevená hračka stimuluje predstavivosť a zaujme pastelovými farbami. Hravou formou trénuje jemnú motoriku dieťaťa.

Môžete mať už v pondelok 15. 8. možnosti doručenia Skladom 2 ks
9,04 €
V jednej objednávke je možné zakúpiť maximálne 99 ks tohto produktu. Ak potrebujete nakúpiť viac kusov, kontaktujte nás prosím na obchod@pilulka.sk.
V košíku máte 0 ks za 0 €

Výhody produktu

Prírodné Prírodné

Ak chcete si ju užiť po dlhú dobu, vyvarujte sa nadmerného pôsobeniu vody, čistite hračku iba vlhkou handričkou. Hrkálka nevyvárajte, nedávajte do sterilizátora ani nepoužívajte iné sterilizačné metódy.

Hlavné vlastnosti:

  • Rozvíja motorické zručnosti
  • Vyrobené eticky z dreva z ekologicky obhospodarovaných lesov
  • Použité ekologické a odolné farby
  • Rozmer: 17 x 9 x 1,5 cm
  • Vek: 0+
  • Materiál: drevo, kov
  • Vyrobené 100% v Nemecku

Společnost Hess

Firma Hess bola založená Günterom Hessom v malom nemeckom mestečku Olbernhau v roku 1990. Najprv na hračkách pracoval len pán majiteľ v pivnici a garáži, dnes už zamestnáva viac ako 50 pracovníkov. Všetky hračky sú kompletované ručne. Vo firme Hess sa zameriavajú na nemluvňatá a batoľatá, takže je dôležitá bezpečnosť hračiek, ktoré zodpovedajú štandarde EN 71 a iným bezpečnostným reguláciám.

Vyrába širokú škálu farebných a inovatívnych hračiek pre deti. Od cumlíkov s retiazkami, hrkálky, puzzle až po hojdacie kone, všetky hračky sú vyrobené 100% v Nemecku. Hess používa len lokálne drevo ako buk a javor a vždy ho spracováva s ohľadom na životné prostredie a za použitia materiálov šetrných k prírode. Ich cieľom je urobiť životy detí o niečo zaujímavejšími, podporiť a sprevádzať ich v rozvoji.

Vyskúšajte tiež ostatné výrobky značky Hess, ktoré nájdete v kategóriách Hračky pre najmenších, Matka a dieťa a Hračky. Ak si nie ste istí výberom tohto produktu, inšpirujte sa v kategórii Hrkálky.

EAN: 4016977111065
Značka: Hess
Vek: >0 rokov
Vlastnosti: Prírodné
Originálny názov: Hess Hess Hrkálka motorické modré
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia

Cumlíky pre najmenších

Sušienky pre deti

Čas na desiatu

Odporúčame vám tieto podobné produkty

EAN: 4016977111065
Značka: Hess
Vek: >0 rokov
Vlastnosti: Prírodné
Originálny názov: Hess Hess Hrkálka motorické modré
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia