×
Pilulka.sk
Stiahnite si mobilnú aplikáciu
Stiahnuť
Geloren Dog kĺbová výživa 450 g
Geloren Dog kĺbová výživa 450 g
21,69 €

Geloren Dog kĺbová výživa 450 g

Geloren Dog kĺbová výživa 450 g

Kĺbová výživa Geloren Dog je dostupná vo forme žuvacích tabliet s príchuťou údenej šunky, ktorá psom veľmi chutí. Každá obsahuje komplex zdraviu prospešných látok, ktoré sú ľahko stráviteľné a rýchlo sa vstrebávajú. Klinické štúdie potvrdili rýchly nástup účinku. Vo výrobku nenájdete žiadne nebezpečné látky. Je stopercentne prírodný a preto ho možno užívať neobmedzene dlhý čas.

Na sklade vo štvrtok 19. 9. Môžete mať už vo štvrtok 19. 9. možnosti doručenia
21,69 €
Nákupom získate 21.69 kreditov

Geloren Dog kĺbová výživa 450 g

Kĺbová výživa pre štvornohých kamarátov vyvinutá a vyrobená v Českej republike disponuje najsilnejším zložením kĺbom prospešných látok. V jedinej tablete nájdete maximálnu koncentráciu piatich aktívnych látok. Vďaka príchuti údenej šunky, ktorá psom chutí, prípravok nemusíte schovávať do jedla ale podávať ho aj vo forme pochúťky za odmenu. Kĺbová výživa je prírodného pôvodu a na rozdiel od bežne dostupných sirupov neobsahuje žiadny cukor. Možno ju užívať neobmedzene dlhý čas – nesprevádzajú ju žiadne vedľajšie účinky.

Vďaka unikátnej látke Nutrihyl tablety vynikajú veľmi rýchlym nástupom účinku. Ide o špeciálny typ kyseliny hyalurónovej určený na užívanie tráviacim traktom. Kyselina hyalurónová je zastúpená vo vysokej koncentrácii, jej účinky sú porovnateľné s MSM. Blahodarne vplýva na zvlhčovanie kĺbov a bojuje proti poškodeniu chrupavky.

Pozitívny účinok prípravku bol overený v dvoch veterinárnych klinických štúdiách skúmajúcich dve skupiny psov. Prvá zahŕňala 19, druhá 25 jedincov. Výskum trvajúci 2 mesiace priniesol pozoruhodné výsledky. Zlepšenie hybnosti bolo v prvej skupine psov zaznamenané v 79 % a v druhej až v 87 % prípadov. Štúdia tiež preukázala veľmi rýchly nástup účinku – zdravotný stav zvieraťa sa výrazne zlepšil už po 14 dňoch užívania prípravku.

Každá tableta obsahuje koktejl aktívnych látok v tej najvyššej možnej koncentrácii v rámci dennej dávky. Ide o prípravok s najsilnejším účinkom na českom trhu. Nájdete v ňom päticu aktívnych látok. Kyselina hyalurónová hydratuje kĺby a tlmí nárazy. Oplýva protizápalovým a analgetickým účinkom. Glukozamín regeneruje chrupavku a zmierňuje zápal. Chondroitín sulfát podporuje pružnosť chrupavky a pôsobí aj ako analgetikum. Hydrolyzovaný kolagén je ľahko vstrebateľnou formou kolagénu. Predstavuje kľúčovú zložku stavby chrupaviek, šliach a väzov. Želatína je zdrojom aminokyselín, predovšetkým glycínu a prolínu, ktoré zohrávajú významnú úlohu pri tvorbe kolagénu a správnej funkcii chrupavky.

EAN: 8595163717558
Režim výdaja: Veterinárne produkty
Originálny názov: GELOREN DOG 90TBL 450G
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia

Odporúčame Vám tieto podobné produkty

Doplňujúce informácie

EAN: 8595163717558
Režim výdaja: Veterinárne produkty
Originálny názov: GELOREN DOG 90TBL 450G
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia