Garmin Fenix6S PRO Solar, Amethyst/Shale Band (MAP/Music)

Garmin Fenix6S PRO Solar, Amethyst/Shale Band (MAP/Music)

Kultový, všestranné, chytré, multišportovou hodinky s minerálnym tvrdeným Gorilla Glass sklíčkom so solárnym dobíjaním, s mapami Európy, hudbou a WiFi.

Skladom u dodávateľa Môžete mať už v utorok 18. 5. možnosti doručenia
Osobný odber možný na centrále
825,34 €
V jednej objednávke je možné zakúpiť maximálne 0 ks tohto produktu.
V košíku máte 0 ks za 0 €
Nákupom získate 825.34 kreditov

Garmin Fenix6S PRO Solar, Amethyst/Shale Band (MAP/Music)

Charakteristika:

 • 1,2 "farebný, skvele čitateľný (aj na priamom slnku) a zároveň úsporný Chroma displej s vysokým rozlíšením
 • Tvrdené sklíčko so solárnym dobíjaním
 • Príjem signálu satelitných systémov GPS, GLONASS a GALILEO
 • Mapové a navigačné funkcie, topo mapa celej Európy, zimné lyžiarske mapy a mapy golfových ihrísk
 • Mapa Topo Czech PRO na stiahnutie vo forme voucheru
 • Integrovaný optický snímač srdcového tepu (meria tep aj pod vodou pri plávaní) a pulzný oximeter
 • 3-osý kompas, gyroskop, barometrický výškomer, akcelerometer, teplomer
 • Prehrávanie hudby s možnosťou uloženia až 2000 skladieb (celková zdieľaná vnútorná pamäť 32 GB)
 • Bezkontaktné platby Garmin Pay
 • Možnosť pripojenia externých senzorov cez ANT + alebo Bluetooth
 • Bezdrôtové WiFi pripojenie
 • Celodenné monitorovanie aktivity, srdcového tepu, hladiny stresu, energie a kvality spánku
 • Smart notifikácia z mobilného telefónu (prichádzajúce volania a SMS)
 • Možnosť personalizácie vzhľadov a doplnkov prostredníctvom Connect IQ
 • QuickFit ™ remienky pre rýchlu a jednoduchú výmenu bez použitia akýchkoľvek nástrojov
 • STRAVA segmenty
 • Funkcie LiveTrack a GroupTrack pre online sledovanie pozície jednotlivca či celej skupiny v reálnom čase
 • Automatické rozpoznanie nehody s možnosťou odoslania núdzové správy s údajom o polohe na vopred nastavené tel. čísla
 • Vodotesné prevedenie do 10 ATM
 • Dlhá výdrž batérie: až 25 hodín s príjmom GPS, až 34 dní v najúspornejším režime hodiniek

Fenix6 sú unikátne všestranné chytré multišportovou hodinky spájajúce v sebe dokonoalý vzhľad v elegantnom tele, vyrobenom v kombinácii z ľahkých a ušľachtilých materiálov, so špičkovými športovými, outdoorovými a smart funkciami. Ich prednosťou je aj extrémne dlhá výdrž, ktorá je navyše u najvyššieho radu fenix6X PRO Solar predĺžená možnosťou solárneho nabíjania. Rovnako ako u predchádzajúcich modelov je aj nová šiesta rad FENIX vyrábaná v troch veľkostiach: menšia a elegantný fenix6S, stredne veľké fenix6 a väčšie a robustné fenix6X. Narozdiel od predchádzajúcej rady sa však nové Fenix ​​nelíšia len veľkosťou tela hodiniek, ale zväčšil sa aj displej. U fenix6S je zachovaný priemer displeja 1,2 ", u fenix6 sa displej zväčšil na 1,3" (o 18% väčšia plocha displeja) au fenix6X je to 1,4 "(väčšia plocha o 36%). Samozrejmosťou ostáva úspornosť a zároveň perfektné čitateľnosť chroma displeja, a to aj na priamom slnečnom svetle, v znížených svetelných podmienkach je naopak k dispozícii podsvietenie s nastaviteľnou úrovňou jasu.

Novo sú fenix6 pre zachovanie prehľadnosti rozdelené do 4 modelových skupín (kategórií), podľa ponúkaných funkcií a materiálov, z ktorých je vyrobené sklíčko kryjúce displej.

 • Pri základných modeloch je uprednostnená dostupná cena pri zachovaní všetkých podstatných a dôležitých funkcií, vynechané sú len mapy, prehrávač hudby a WiFi. Sklíčko hodiniek je vyrobené z odolného chemicky tvrdeného skla Gorilla Glass 3
 • Pri modeloch s označenie PRO sú všetky ponúkané funkcie, vrátane máp (Topo mapa Európy, zimné lyžiarske mapy a mapy golfových ihrísk celého sveta), MP3 prehrávača hudby a bezdrôtového pripojenia WiFi
 • Modely s označením Sapphire ponúkajú všetky funkcie ako verzie PRO a navyše majú odolnejší zafírové sklíčko, plus niektoré modely z tejto rady majú tiež telo a remienky z prémiových materiálov (titán, nylon, koža)
 • Dva modely z najväčšej veľkosti fenix6X nesú označenie PRO Solar. Tieto majú špeciálne sklíčko, umožňujúce solárne dobíjanie batérie hodiniek a ešte viac tak predlžujú jej výdrž. Pri oboch modelov je naviac tiež použitý u všetkých kovových častí ľahší titán

Garmin fenix6 sú predovšetkým špičkovým sporttestru s mnohými profilmi športových aktivít a pokročilým plánovaním tréningov a vyhodnocovaním výkonosti. K dispozícii sú profily pre beh, cyklistiku, plávanie, lyžovanie, veslovanie, fitness aktivity, silový tréning, golf, triatlon a ďalšie. Každý z profilov si navyše môžete upraviť podľa svojich potrieb, dátové polia a obrazovky sú ľubovoľne nastaviteľné. U aktivít si možno nastaviť alarmy (na srdcový tep, vzdialenosť, tempo / rýchlosť atď.), Dĺžky okruhov, vytvárať a sťahovať tréningy (vrátane intervalových) a ciele.

Po uložení sa zaznamenaná aktivita automaticky prenesie do tréningového denníka Garmin Connect. Prenos dát sa uskutočňuje prostredníctvom bluetooth do telefónu v prípade mobilnej aplikácie, či do počítača prostredníctvom WiFi alebo manuálne pripojením k USB. Po uložení aktivity sú k dispozícii dáta s komplexným vyhodnotením tréningu, vrátane odporúčanej doby regenerácie, tréningového efektu a prehľadných grafov v aplikácii. Hodinky sú tiež prispôsobené pre celodenné monitorovanie Vašej aktivity (kroky, vystúpaní poschodia, spálené kalórie, aktívne minúty), merania srdcového tepu, okysličenie a schopnosti absorbovať kyslík (pulzný oximeter), kvality spánku a na základe všetkých nameraných hodnôt sú schopné vyhodnotiť okrem iných aj mieru nahromadeného stresu, či hodnotu fyzickej energie (body battery).

Pozrite tiež ostatné výrobky značky Garmin, ktoré sú v kategóriách Športtestery, Športová technika a Elektro. Ak si nie ste istí výberom tohto produktu, inšpirujte sa v kategórii Športtestery.

EAN: 8594068043625
Značka: Garmin
Pre: Pre dospelých
Originálny názov: Garmin fenix6S PRO Solar, Amethyst/Shale Band (MAP/Music)
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia

Odporúčame Vám tieto podobné produkty

EAN: 8594068043625
Značka: Garmin
Pre: Pre dospelých
Originálny názov: Garmin fenix6S PRO Solar, Amethyst/Shale Band (MAP/Music)
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia