Fytofontana GYNTIMA Vaginálne čapíky Menopausa 10 ks

Vaginálne čapíky Menopausa obsahujú výťažok zo sóje bohatý na …

 Zobraziť viac

Vaginálne čapíky Menopausa obsahujú výťažok zo sóje bohatý na fytoestrogény (izoflavóny), kyselinu hyaluronovú, pridané mliečne kyseliny, šalviu lekársku a výživné látky, ktoré podporujú rozmnožovanie kyseliny mliečnej, takto komplexným spôsobom prispievajú k zmierneniu nepríjemných príznakov vaginálnej suchosti a k zachovaniu biologickej rovnováhy pošvy. Výťažok zo sóje, ktorý vaginálne čapíky obsahujú pomáha v obnovení hydratácie vaginálnej sliznice, podporuje prirodzenú tvorbu kyseliny mliečnej a pomáha v zachovaní kyslého prostredia pošvy.

Tento produkt nie je momentálne dostupný.
  • Najspoľahlivejšia internetová lekáreň na Slovensku Najspoľahlivejšia internetová lekáreň na Slovensku
  • Viac ako 1 milión spokojných zákazníkov Viac ako 1 milión spokojných zákazníkov
  • Cez 40 000 produktov v ponuke skladom Cez 40 000 produktov v ponuke skladom
Nakupujte spoločne
Ušetríte 3,97 €
Fytofontana GYNTIMA Vaginálne čapíky Menopausa 10 ks
+ Paralen 500 mg 24 tabliet
11,63 €7,66 €
Ušetríte 3,64 €
Fytofontana GYNTIMA Vaginálne čapíky Menopausa 10 ks
+ Gynimun DUAL PROTECT s riadeným uvoľňovaním 30 kapsúl
20,03 €16,39 €

Gyntima Vaginálne čapíky Menopauza obsahujú výťažok zo sóje bohatý na izoflavóny (fytoestrogény), ktorý napomáha potláčať nepríjemné prejavy menopauzy spojené s vysychaním vaginálnej sliznice.

Vlastnosti:

  • Kyselina mliečna a výťažok zo sóje zabezpečujú prirodzenú rovnováhu pošvy a obnovujú vlhkosť
  • Vďaka výťažku zo šalvie lekárskej majú antibakteriálne, antimykotické, protizápalové a dezinfekčné účinky
  • Vhodné pri hormonálnych zmenách v období menopauzy
  • Obsahujú kyselinu mliečnu, výťažok zo sóje, šalvia lekársku a kyselinu hyalurónovú

Účinné látky

Výťažok zo sóje: rastlinné zložky, nie hormóny, ktoré tvoria adekvátnu náhradu ženských pohlavných hormónov. Pomáhajú v obnovenie lubrikácia pošvy, podporujú prirodzenú tvorbu kyseliny mliečnej a prispievajú k zachovaniu kyslého prostredia v pošve.

Kyselina mliečna: vytvára živnú pôdu pre laktobacily nachádzajúce sa vo vaginálnej flóre a zabezpečuje ich optimálne rozmnožovanie. Tieto prirodzené mliečne kultúry chránia pred škodlivými baktériami a infekciami a zaisťujú prirodzenú biologickú rovnováhu v pošve.

Kyselina hyalurónová: jej hlavnou vlastnosťou je, že dokáže viazať veľké množstvo vody a vďaka tomu sa obnoví vlhkosť pošvy. Podporuje hojenie a regeneráciu vaginálnej sliznice.

Šalvia lekárska: je tradičná bylina, ktorá je známa svojimi protizápalovými, antimikrobiálnymi a dezinfekčnými účinkami.

Dávkovanie

Odporúča sa dávkovanie 1 čapík 1x denne po dobu 10 dní, ideálne večer pred spaním, po večernej hygiene. Pri zvýšených ťažkostiach je možné používať dlhodobo a 2x denne.
Otvorte fóliu u špičky maternice a čapík vložte hlboko do pošvy, po aplikácii môže dochádzať k miernemu znečisteniu bielizne, preto podľa potreby použite hygienickú vložku.

Zloženie

PEG 32, Lactosum, Polysorbát 20, PEG 20, Chlorid sodný, Acidum lacticum, Magnesii sulphas, Proteose peptón, Soye been extract, Sodium hyaluronate, Extractum Salviae officinalis, Acidum folicum.

Balenie obsahuje 10ks.

Vyskúšajte tiež ďalšie produkty značky Fytofontana, ktoré sú v kategóriách Kozmetika, Zdravotnícky materiál a Telová kozmetika. Výrobok kúpite so zľavou 38 %. Ak si nie ste istí výberom tohto produktu, inšpirujte sa v kategórii Vaginálne čapíky a tablety.

Ohodnoťte tento produkt ako prvý.

EAN7640119234557
ZnačkaFytofontana
Produktová radaFytofontana Gyntima
Cesta podania  Vaginálne
Forma  Čapík
Pre  Pre ženy
Veľkosť balenia10 ks
Originálny názovFytofontana GYNTIMA Menopausa Vaginálne čapíky 1x10 ks